Top dani od 19. do 25. februara

Top dani u svim ORION i SUPER ORION Marketima od 19. do 25. februara.

subota, 18 novembar 2017 23:13

FINIŠ ZA PRIČU Dubočica 54 - Topličanin 27:22

Posle početnih 1:0, Prokupčani su preuzeli vođstvo i prednost koja je u par navrata dostigla i 3 gol razlike uspeli da održe do sredine drugog poluvremena (44. minut 17:17).

Igra "gol za gol" nagoveštavala je dramatičnu završnicu (53. minut 21:20). Leskovčani ipak nisu dozvolili da pobednika odluči jedna lopta pa su odličnom igrom u odbrani napravili seriju 7:2 i na kraju slavilipobedu sa pet golova razlike - 27:22 (12:14) u 8. kolu Super B lige Srbije.

Za Dubočicu 54 su igrali: Marinković 8, Pešić, Manić 2, Vasić 5, Đorđević, Gašić, Filipović 4, Čičić 3, Stanković 2, Girić, Janković, Cvetković 1, Radivojević 1, Jocić, Nikolić 1.

U sledećem, 9. kolu Dubočica 54 gostuje u Novom Pazaru gde će odmeriti snage sa istoimenim domaćim timom.

Stavovi izneti u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavaju stavove organa koji je dodelio sredstva.

Related items

• Rukometaši Vlasotinca pobedom završili prvi deo prvenstva
    Rukometaši Vlasotinca pobedom završili prvi deo prvenstva U poslednjoj utakmici prvog dela prvenstva rukometaši Vlasotinca su se visokom pobedom nad Progresom na najbolji način odužili velikom broju navijača.
  • Rukometaši Dubočice 54 pobedom završili prvi deo prvenstva
    Rukometaši Dubočice 54 pobedom završili prvi deo prvenstva Rukometaši Dubočice 54 pobedom su završili prvi deo prvenstva u Super B ligi grupa "Istok-Zapad".
  • Ubedljiva pobeda vlasotinačkih rukometašica
    Ubedljiva pobeda vlasotinačkih rukometašica Rukometašice Vlasotinca su na svom trenu odličnom igrom tokom većeg dela utakmice uspele da savladaju solidnu ekipu gošći iz Knjaževca.   Neizvesnosti je bilo samo u početku kada su knjaževčanke držale rezultatski priključak a onda su devojke iz Vlasotinca krenule silovitije u drugom poluvremenu potpuno slomile otpor gošći. U 48. Minutu domće igračice su imle čak 10 golovaa prednosti da bi do kraj sigurnom igrom uspele da upišu dva nov boda i zadrže priključak sa rivalima iz drugog dla tabele. Za ekipu Vlasotinca su igrale: Grozdanović 5 , Milenković 5 , Ranđelović 6 , Nikolić 1 , J.Stamenković , M.Lepojević , Todorović , Trajković 2, M.Stamenković, J.Lepojević, Petković 7, Cvetković 2, Mitrović. "Stavovi izneti u podržanom medijskom projektu nužno ne izraćžavju stavove organa koji je podržao projekat."
  • VUKOVI NA MIŠIĆE Dubočica 54 - Hajduk Veljko 30:29
    VUKOVI NA MIŠIĆE Dubočica 54 - Hajduk Veljko 30:29 Rukometaši Dubočice su posle velike borbe uspeli da savladaju ekipu Hajduk Veljka iz Negotina u utakmici 10. kola Super B lige "Istok-Zapad".
  • FINIŠ ZA PRIČU Dubočica 54 - Topličanin 27:22
    FINIŠ ZA PRIČU Dubočica 54 - Topličanin 27:22 Iako su gosti vodili većim delom utakmice, Leskovčani su sjajnm završnicom stigli do nove pobede i bodova za mesto u boljoj polovini tabele.