Srećna slava i živeli ! - Katalog od 18.11. do 20.12.

Katalog SREĆNA SLAVA od 18. novembra do 20. decembra.

subota, 02 decembar 2017 22:11

VUKOVI NA MIŠIĆE Dubočica 54 - Hajduk Veljko 30:29

Rukometaši Dubočice su posle velike borbe uspeli da savladaju ekipu Hajduk Veljka iz Negotina u utakmici 10. kola Super B lige "Istok-Zapad".

Ravnopravna borba vođena je svih 60 minuta igre, uz prednost Leskovčana koji su pred oko 300 svojih navijača vodili sa golom ili dva prednosti.

U samoj završnici domaćin je stigao golom Đorđevića u 59. minutu i do 3 gola prednosti (29:26) i do kraja uz dosta sreće uspeo da sačuva tu prednost.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Marinković 3, Pešić, Manić 10, Vasić, Đorđević 4, Gašić, Filipović 3, Čičić 3, Seizović 2, Girić, Janković, Cvetković 2, Radivojević 1, Jocić, Nikolić 2.

Posle 10. kola Dubočica 54 zauzima 4. mesto na tabeli sa 12 osvojenih bodova.

U sledećem, 11. kolu kojim se završava prvi deo sezone Dubočica 54 u sredu gostuje u Topoli gde će odmeriti snage sa ekipom Karađorđe.