You are here: Home Fudbal Mladje kategorije

Super dani od 21. do 28. maja u ORION Marketima

Nova nedeljna akcija od nedelje 21. maja do nedelje 28. maja u svim ORION Marketima.

NOVO - POKLON VAUČERI U ORION MARKETIMA

NOVO !!! Za kupovinu u dane vikenda u iznosu većem od 1.500 dinara dobijate POKLON VAUČER za kupovin...

Akcija od 15. do 21. maja u ORION Marketima

I ove nedelje, od 15. do 21. maja, niske cene u svim ORION Marketima.

Mlađe kategorije
Mladi fudbaleri Moravca ORION propustili su još jednu priliku da pobedom na svom terenu izbore opstanak koji sada ostaje samo u domenu teorije. ...opširnije
Kadeti Moravca ORION nisu uspeli da pretvore prvu "meč loptu" u borbi za opstanak u tri boda i time otežali sebi posao u preostalih pet kola. KADETSKA LIGA SRBIJE - 25. KOLO MORAVAC ORION - ZEMUN 0:2 Strelci: 0:1 Milovanović u 49. minutu, 0:2 Pantić u 89. minutu - Mrštane, Sportski centar ORION, gledalaca: 100, sudija: Milan Mitić (Leskovac) 6,5, streci: Pantić (Zemun) MORAVAC ORION: M. Mladenović 6, Ristić 6,5, Mitrović 6,5 (Anđelković 6,5), Petković 6,5 (Stamenković -), N. Mladenović 6, Stanković 6,5, Marković 6, Đorđević 6,5, Stanisavljević 6,5, Trajković 6, Todorović 6,5 (Jovanović 6). ZEMUN: Blagojević 6,5, Vudrasović7, Vitororović 7, Vidaković 6,5, Petrović 7,5, Kojić 7, Babić 6,5, Konestabo 6,5, Mrđa 6 (Milošević 6,5), Ilić 6 MIlovanović  7 (Pantić 7). Igrač utakmice: Nikola Petrović (Zemun) Hladno vreme, kiša i jak vetar nisu bili saveznik fudbala u Mrštanu. Bodove je osvojio borbeniji rival čija odbrana nije pravila greške koje su domaćina koštale osvajanje barem jednog boda. Domaćin nije izdržao pritisak "moranja" da se osvoje bodovi u duelu sa Zemuncima koji su u Mrštane doputovali rasterećeni, rešeni da se nadigravaju. Posle dobre igre i pobede nad Partizanom koji ej do tada bio lider na tabeli, kadeti Moravac ORION su mini serijom loših rezultata u duelu sa direktnim rivalima u borbi za opstanak nepotrebno sebi zakomplikovali život. U ravnpravnom prvom poluvremenu novinarske beležnice ostale su prazne, u igri u kojoj su gosti presingom po celom terenu u potpunosti poremetili kocepciju igre domaćina. Na početku drugog dela šok za domaće. Posle greške kapitena Moravca ORION Nikole Mladenovića koji je praktično uposlio Milovanovića i "spojio" ga sa golom, napadač Zemuna našao se sam ispred golmana Mladenovića i preciznim udarcem doveo svoj tim u vođstvo. Još jedna greška odbrane i brza kontra Zemunaca označili su kraj nadama domaćina da pobedom može da napravi važan korak u borbi za opstanak. U 89. minutu pogrešio je Jovanović, loptu je na dvadesetak metara od gola Moravca oduzeo Pantić, izašao sam ispred golmana Mladenovića i postavo konačan rezultat ove utakmice. Domaćin je poslednjih pola sata igre omao terensku inicijativu, igralo se uglavnom na polovini Zemuna, ali napadači Moravca ORION nisu uspeli ozbiljnije da ugroze gol reprezemtativca Blagojevića i odbranu kojom je odlično komandovao najborbeniji na terenu, Nikola Petrović. ...opširnije
Dan preokreta u Sportskom centru ORION. Gosti prvi poveli a na kraju i spasili bod u duelu ekipa koje zaslužuju mesto u sredini tabele.   KADETSKA LIGA SRBIJE - 23. KOLO MORAVAC ORION - SPARTAK ŽDREPČEVA KRV 2:2 Strelci: 0:1 Bijelović u 12., 1:1 Trajković u 16., 2:1 Marković u 64., 2:2 Damjanović u 74. minutu - Sportski centar ORION, gledalaca: 100, sudija: Aleksandar Živković (Niš) 7,5, žuti kartoni: Zavišić, Nenadović, Bjelović (Spartak). MORAVAC ORION: Miloš Mladenović 6, Jovanović 6, Mitrović 6, Milan Mladenović 6,5, N. Mladenović 6, Petković 6,5 (Mitić 6,5), Marković 7, Đorđević 7, Stanisavljević 6 (Todorović 6,5), Trajković 7, Ivanović 7. SPARTAK: Stančić 6,5, Milošević 6, Jović 6, Tomić 6,5, Damjanović 6,5, Stojanović 7, Bijelović 7, Zavišić 6 (Molnar -), Nenadović 7 (Poturica 6,5), Kozomora 6,5 (Živkov 6,5). Igrač utakmice: Filip Marković (Moravac ORION) Jak vetar i kiša koja je padala gotov čitavim tokom utakmice omeli su igrače oba tima da pruže svoj maksimum. Ipak, i u takvim uslovima promrzli gledaoci mogu biti zadovoljni onim što su videli kada je u pitanju borbenost i želja za pobedom. Počelo je šokantno po domaćina: u 12. minutu brz kontra napad Spartak, Stojanović je posle prodora po desnoj strani kao na tacni dodao loptu do Bijelovića koji je sa peterca preciznim udarcem smestio u mrežu. Moravac Orion se brzo vratio iz šoka, i samo četiri minuta kasnije Trajković je uspešno izdržao nekoliko duela sa Subotičanima i zašo sam ispred golmana Stančića i doneo izjednačenje svom timu. U nastavku najava potpunog preokreta: Marković je evro golom sa 25 metara smestio loptu u same raklje i najavio novu pobedu domaćina. Da tako ne bude pobrinuo se Damjanović koji je u 74. minutu kaznio smušenu reakciju oslabljene odbrane Moravca Orion i postavio konačan rezultat ovog zanimljivog duela. ...opširnije
Omladincima Moravca ORION bilo je dovoljno i jedno poluvreme da ubedljivo savladaju vršnjake iz vranjskog Dinama. ...opširnije
Pobedom nad čvrstom i borebnom ekipom Jagodine kadeti Moravca Orion napravili su važan korak ka opstanku u Kadetskoj ligi Srbije. ...opširnije
Kadeti Moravca ORION zasluženo su savladali favorizovani Partizan i osvojili izuzetno važne bodove u borbi za opstanak u Kadetskoj ligi Srbije. ...opširnije
Oslabljeni sastav kadeta Moravca ORION nije uspeo da se izbori za bilo šta više od časnog poraza na gostovanju na Karaburmi. ...opširnije
Ispromašivali su se kadeti Moravca ORION u duelu sa vršnjacima iz Niša i propustili priliku da osvoje sva tri boda na startu prolećne polusezone. ...opširnije
Fudbaleri Vlasine završili su jesenji deo prvenstva Druge pionirske lige grupa Jug FS RIS na 8. mestu na tabeli sa 9 osvojenih bodova. ...opširnije
Pioniri Vlasine poraženi su na gostovanju u Leskovcu u duelu sa domaćim Liderom rezultatom 6:2. ...opširnije
Favorizovani Vranjanci lako su na Rosulji izašli na kraj sa vršnjacima iz domaće Vlasine u utakmici 9. kola Druge pionirske lige FSRIS grupa jug. ...opširnije
ponedeljak, 24 oktobar 2016 00:00

Druga pionirska liga FS RUS grupa Jug - 8. kolo

Mladi fudbaleri Vlasine doživeli su ubedljiv poraz u Vinarcu gde svoje utakmice kao domaćin igra leskovački OFK Šampion. ...opširnije
ponedeljak, 17 oktobar 2016 00:00

Druga pionirska liga FS RIS grupa Jug - 7. kolo

Pobeda Vlasotinčana u duelu sa Kosanicom iz Kuršumlije u utakmici 7. kola Druge pionirske lge grupa Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. ...opširnije
Odigrane su utakmice 6. kola Druge lige grupa Jug lige pionira Fudbalsog saveza Regiona istočne Srbije. ...opširnije