Super dani niskih cena u svim ORION Marketima od 14. do 20. avgusta.

Svakog dana niske cene u ORION Marketima

Nedelja niskih cena u svim ORION Marketima od 14. do 20. avgusta.

Okružne lige
U Leskovcu je održan memorijalni turnir u znak sećanja na trojicu velikana OFK Morave - Dragana Grozdanovića, Gorana Kostića - Šilju i Miloša Jovića - Mikana. ...opširnije
Utakmica 17. kola Jablaničke okružne lige Sloga (Lipovica) - Čekmin privukla je veliku pažnju ljubitelja fudbala. ...opširnije
U prelepom ambijentu, pred više od 400 gledalaca, Čekmin je pobedom u derbiju nad "večitim rivalom" izborio jesenju titulu u Jablaničkoj okružnoj ligi. JABLANIČKA OKRUŽNA LIGA - 17. KOLO SLOGA (LIPOVICA) - ČEKMIN 0:2 Strelci: 0:1 St. Stanković u 47., 0:2 J. Mitić u 69. minutu - Lipovica, igralište pored pruge, gledalaca: 400, sudija: Miljan Antić (G. Sinkovce), žuti kartoni: Jovanović, Danijel Marković, Milošević, Krstić (Sloga), Ml. Mitić, Z. Zdravković (Čekmin). SLOGA: Savić, Cvetković (Stanković), Stamenković, Dikić, Krstić, Đorđević, Dejan Marković, Milošević, Danijel Marković (Simonović, Miljković i Jovanović. ČEKMIN: Aleksandar Stojiljković, Vujić, M. Ilić, Milošević, J. Mitić (P. Ilić), Micaković, Aleksandar N. Stojiljković, St. Stanković, Z. Zdravković (Marjan Mitić), G. Zdravković (Stevanović). Igrač utakmice: Stanković (Čekmin) Po prelepom vremenu, pred nekoliko stotina prijatelja fudbala iz Leskovačkog kraja, derbi je zasluženo pripao boljim gostima koji su znalački znali da iskoriste sve slabosti u odbrani domaćina i pobedom  na vrućem terenu u Lipovici osvoje titulu jesenjeg prvaka. Sloga je platila danak teškom rasporedu u poslednja tri kola, kada su u Zloćudovu osvojili samo jedan bod (0:0), potom izgubili goleadu u Gornjem Stopanju (4:3), da bi u pompezno najavljenoj utakmici jeseni kraj pruge, razočarali verne simpatizere. Pobedi gostiju prigovora nema, veća borbnost i bolje trčanje, pouzdanija igra u odbrani, spretni tandem golgetera S. Stanković - J. Mitić, veća želja za pobedom donela im je toliko željenu radost: u najvećem delu jesenje polusezone u Jablaničkoj okružnoj ligi bili su u vođstvu, prvo mesto povratili su zasluženom pobedom u komšiluku, nad Slogom. Počelo je veoma uzbudljivo, stopostotnom šansom gostiju na otvaranju derbija, uzvratio je Dejan Marković, Đorđević je takođe mogao da reaguje bolje u kaznenom prostoru Čekmina, ali su mreže mirovale do odmora. Najopasniji napadač gostiju u prvom poluvremenu Stefan Stanković stavio je na muke čuvara mreže Sloge još dva puta: golman Sloge je prvi put odlično reagovao,drugi put ga je spasila prečka. Tek što je počelo drugo poluvreme, a već je stigla radost među navijače gostiju: Mitić je izbegao ofsajd zamklu, nesebično centrirao do Stefana Stankovića koji neumoljivo pogađa. Ponovo je domaćin uzvratio preko Dejana Markovića(60.minut), pet minuta kasnije i Krstić je mogao da ugrozi gol gostiju, da bi minut kasnije Jovica Mitić prokockao izglednu priliku za Čekmin. Dva minuta kasnije,iskusni napadač se odlično snaša pred golom Savića i centaršut Micakovića sa leve strane iskoristio za overi pobedu ,osvajanje tri boda i jesenjih počasti u JOL. Protekli derbi ostaće zapamćen i po vrlo dobroj arbitraži sudijske trojke, posebno glavnog sudije Miljana Antića koji je dobrim presuđivanjem držao kontrolu događanja u derbiju, uspešno ga priveo kraju i potvrdio da sudijska organizacija FSJO dobija mladog i perspektivnog sudiju. Za pohvalu je i ponašanje gledalaca, koje je u najvećem delu bilo korektno, navijanje sportsko  a ponašanje uprkos značaju derbija - primerno. ...opširnije
Revija golova u derbiju kola i jednom od derbija prvenstva u Jablaničkoj okružnoj ligi i na kraju slavlje domaćina koji je ovom pobedom prezeo lidersku poziciju. ...opširnije
nedelja, 28 avgust 2016 18:30

Medjuopštinska liga - rezultati 2. kola

Odigrano je 8 od 9 utakmica 2. kola Medjuopštinske lige Fudbalskog saveza Jablaničkog okruga. Gosti slavili dva puta, uz jedan remi. ...opširnije
Odigrane su utakmice 2. kola Jablaničke okružne lige. Domaćini slavili na svih devet utakmica. ...opširnije
nedelja, 21 avgust 2016 19:19

Medjuopštinska liga - rezultati 1. kola

Utakmicama 1. kola počelo je prvenstvo Medjuopštinske lige Fudbalskog saveza Jablaničkog okruga. ...opširnije
Utakmicama 1. kola počela je nova sezona u Jablaničkoj okružnoj ligi. Tri pobede gostiju, jedan remi i dve neodigrane utakmice. ...opširnije
Revijalna utakmicom izmedju prvaka i selekcije Jablaničke okružne lige zvanično je završena sezona u takmičenjima kojima rukovodi FS Jablaničkog okruga. ...opširnije
Milanovo i Atletiko iz Donje Jajine će kao pobednici su grupa Sever i Jug Gradske lige Leskovac od sledeće sezone igrati u Medjuoštinskoj ligi FSJO. ...opširnije
Sekretarijat Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Jablaničkog okruga doneo je odluku o odlaganju utakmica 18. kola koje su trebale da se igraju ovog vikenda. ...opširnije
nedelja, 22 novembar 2015 15:31

Medjuopštinska liga: Polet - Lemind 1953 0:1

Pobedom u derbiju kola na gostovanju u Stajkovcu fudbaleri Leminda preuzeli treću poziciju na tabeli Medjuopštinske lige FS Jablaničkog okruga. ...opširnije
Pobedom nad ekipom Mladosti iz Donje Lokošnice fudbaleri Leminda ostali u grupi timova koja prati vodeći tandem u Medjuopštinskoj ligi. ...opširnije
Fudbaleri Leminda poraženi su na gostovanju u duelu sa ekipom Sušice u utakmici 13. kola Medjuopštinske lige. ...opširnije