You are here: Home Fudbal Vesti Četvrt finale Kupa FSJO: Čekmin - Moravac ORION 1:3

Nedelja niskih cena u ORION Marketima

Nedelja niskih cena u svim ORION Marketima od 26. do 30. juna.

Super dani od 26. do 30. juna u ORION Marketima

Super dani u svim ORION Marketima od 26. do 30. juna.

sreda, 26 april 2017 21:08

Četvrt finale Kupa FSJO: Čekmin - Moravac ORION 1:3

Fudbaleri Moravca ORION opravdali su ulogu favorita u duelu sa ekipom Čekmina, ali i favorita čitavog kup takmičenja na području Jablaničkog okruga.

KUP FS JABLANIČKOG OKRUGA - 1/4 FINALA

ČEKMIN - MORAVAC ORION 1:3

Strelci: 0:1 Nikolić u 52., 0:2 Mitrović u 54., 0:3 Mitrović u 64., 1:3 Milošević u 66. minutu - Brestovac, gledalaca: 400, sudija: Goran Đokić (Konopnica) 8, žuti kartoni: Stevanović, Z. Zdravković (Čekmin).

ČEKMIN: K. Ilić 7, M. Ilić 6, Milošević 6,5, Stevanović 6, Stanković 6, J. Mitić 6 (Krstić 6). G. Zdravković 6,5, Tasić 6 (Z. Zdravković 6), Marinković 6, Stojanović 6, M. Mitić 6 (Vulić -).

MORAVAC ORION: Cakić 7, M. Ilić 7, Kostić 7, Stanković 6,5 (Đokić 6,5), Gorčić 6,5, Marinković 6,5, Nikolić 8, Stojanović 7, Mitrović 7,5, Stefanović 7 (S. Ilić 7), Stamenković 7 (Petrović 7).

Igrač utakmice: Ninoslav Nikolić (Moravac ORION)

Srpskoligaš je opravdao ulogu favorita i ozbiljnim i profesionalnim pristupom u ovoj utakmici potvrdio epitet pravog specijaliste za takmičenje u Kupu.

Pravu "viktoriju" igrali su fudbaleri Moravca ORION pred golom Čekmina u prvom poluvremenu, imali i 7-8 šuteva u okvir gola, ali je K. Ilić sigurnim intervencijama uspevao da sačuva svoju mrežu. Po propuštenim prilikama posebno su se u ovom delu "istakli" Stefanović i Stamenković.

Drugo poluvreme počelo je totalnom opsadom gola Čekmina i za samo 12 minuta razrešene su sve dileme oko pobednika ovog meča. Nikolić je "otvorio" domaće, a Mitrović je sa dva gola u potpunosti raspršio snove Čekminčana da modu da naprave iznenađenje.

Domaćin je do kraja uspeo da postigne počasni pogodak i pokaže da zaslužuje da igra u višem rangu takmičenja od Jablaničke okružne lige.