You are here: Home Fudbal Vesti SRBIJA - GRUZIJA Potražite ulaznice u svom Okružnom fudbalskom savezu

NAJSLAĐA AKCIJA U ORION MARKETIMA

Najslađa akcija u svim ORON Marketima.

nedelja, 08 oktobar 2017 19:32

SRBIJA - GRUZIJA Potražite ulaznice u svom Okružnom fudbalskom savezu

Na sajtu Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije večeras je objavljena informacija o ulaznicama za utakmicu Srbija - Gruzija.

- Zainteresovani za ulaznice za poslednji meč Orlova u kvalifikacijama za plasman na Svetsko prvenstvo u Rusiji, utakmicu Srbija – Gruzija, koja se igra 9. oktobra od 20,45 na stadionu „Rajko Mitić“ u Beogradu, mogu se obratiti svojim Okružnim savezima, podržimo naše igrače ka ostvarenju cilja plasman na SP u Rusiji - objavljeno je na sajtu FS RIS.

U šturoj informaciji nije navedeno da li je obezbeđen i prevoz za one koji žele da idu na utakmicu, kao što je bio slučaj sa utakmicom Austrija - Srbija koja je odigrana u Beču.

O tome ko je išao na ovo putovanje možete pročitati u posebnoj vesti OVDE

Related items

• KUP SRBIJE Porazi Dinama i Rtnja

Danas su odigrane četiri utakmice šesnaestine finala Kupa Srbije koje su prethodno odložene.

• KAZNA ZA PROMAŠAJE Moravac ORION - Budućnost (Popovac) 1:3

Promašili su Mrštančani bar pet stopostotni prilika i penal, pogodili prečku, a na kraju svoju sudbinu zapečatili autogolom u duelu koji je sjajnim odbranama obeležio golman Milanović.

SRPSKA LIGA ISTOK - 8. KOLO

MORAVAC ORION - BUDUĆNOST (POPOVAC) 1:3

Strelci: 0:1 Stojković u 21., 0:2 Jovanović u 37., 1:2 M. Đokić u 60., 1:3 Gorčić (autogol) u 71. minutu - Sportski centar ORION, gledalaca: 300, sudija: Nemanja Mitrović (Prokuplje) 7, S. Ilić, Gorčić, Mladenović, Stojanović (Moravac Orion), Jovanović, Stanojević, Milošević (Budućnost).

MORAVAC ORION: Mladenović 5,5, M. Ilić 5, Đenić 6,5 (Slavković 6,5), S. Ilić 7, Stojanović 5, Marinković 5 (Ž. Stanković 6,5), Nikolić 6,5 (N. Đokić 5,5), A. Stanković 6, Gorčić 5, Stefanović 6,5, M. Đokić 7.

BUDUĆNOST: Milanović 9, Marković 6, Milošević 6, Mitić 6,5, Krstić 6, Ivanović 6, Prokić 7 (Miletić 6), Jovanović 6,5, Stojković 7, Lazarević 7 (Ćirić -), Stanojević 6,5 (Trajković -).

Igrač utakmice: Ivan Milanović (Budućnost)

Sva nepisana fudbalska pravila dobila su potvrdu ovog popodneva u Mrštanu. Domaćin je napadao, stvarao i po dve stopostotne prilike za gol u jednoj akciji ali je Ivan Milanović na golu Budućnosti pravio čuda i uz 5 "zicera" odbranio i penal.

Krenimo redom: u 4. minutu NIkolić šutira posle dribrlinga, Milanović brani. U 7. minutu tri prilike u jednom napadu za Moravac ORION: šutirao je Milan Đokić, Milanović braini, odbijena lopta dolazi do Nikolića koji sa 8-9 metara šutira, čuvar mreže gostiju ponovo sjajno interveniše, Nikolić se tada odlučio na centaršut, Milan Đokić je pokušao udarcem glavom ali je lopta prošla tik pored stative.

Kazna je stigla u 21. minutu kada je Prokić lako prošao po levoj strani i centrirao, na druom roglju šesnaesterca sam je bio Stojković i poluvolejom efektno, sa 14-15 metara gađao suprottan ugao i zatresao mrežu domaćina.

U 37. minutu novi šok za domaćina uz novu veliku grešku odbrane: posle slobodnog udarca najviši u skoku bio je Jovanović i neometan, udarcem glavom poslao poslao loptu u levi ugao.

Dva minuta kasnije najbolja moguća prilika za domaće, u šesnaestercu Budućnosti oboren je Stefanović, a sudija Mitrović je pokazap na belu tačku. Milanović je pročitao nameru Marinkovića i odbranio penal, predstavnici gostiju rekoše da je ovo već peti kazneni udarac koji je zaustavio ove sezone.

Pred odlazak na odmor, u 44.minutu jopš jedna odlična prilika za Nikolića koji je šutirao sa 7-8 metara iskosa sa desne strane, ali je golman Milanović i ovu priliku iskoristio da potvrdi svoj kvalitet.

U nastavku Stefanović je u 52. minutu izašao sam ispred Milanovića, ali gola nije bilo. U 58. minutu Slavković je udarcem sa 20 metara uzdrmao prečku.

Mreža Popovčana se zatresla u 60 minutu kada je Stefanović posle prodora aisstirao Milanu Đokiću koji je sa 8-9 metara neodbranjivo smestio loptu pod samu prečku.

I u trenucima najveće ofanzive i naleta domaćina, novi šok: posle nesporazuma sa golmanom Mladenovićem, štoper Gorčić je zatresao sopstvenu mrežu.

• LEBANČANI ZAUSTAVLJENI Trstenik PPT - Radan 4:1

Serija fudbalera Radana od 6 utakmica bez poraza (4 pobede i dva remija) prekinuta je na gostovanju u Trsteniku.

• Leskovčani sa devet golova u mreži ispratili Nišlije

Leskovački futsaleri su na startu sezone do vrha napunili mrežu Nišlija i najavili još jednu uspešnu sezonu.

• Spisak putnika iz FS RIS na utakmicu Austrija - Srbija

Veliko interesovanje javnosti izazvala je najava sa Skupštine FS RIS da će savez voditi na utakmicu Austrija - Srbija veći broj funkcionera i sportskih radnika.

• "PETARDA" U MRŠTANU Moravac ORION - Rtanj 5:1

Fudbaleri Moravca ORION su pobedom u duelu sa iskusnom ekipom Rtnja najavili pohod na sam vrh tabele Srpske lige Istok.