You are here: Home Fudbal Vesti LESKOVČANI DEKLASIRALI NIŠLIJE Leskovac - Radnički 11:3

Top dani u ORION i SUPER ORION Marketima

Top dani u ORION i SUPER ORION Marketima od 19. do 25. februara.

Nedelja Nelta u svim ORION i SUPER ORION Marketima

Nedelja NELT-a u svim ORION i SUPER ORION Marketima od 19. do 25. februara.

Top dani od 19. do 25. februara

Top dani u svim ORION i SUPER ORION Marketima od 19. do 25. februara.

nedelja, 05 novembar 2017 18:55

LESKOVČANI DEKLASIRALI NIŠLIJE Leskovac - Radnički 11:3

Leskovački futsaleri nastavljaju seriju odličnih igara i rezultata u Trećoj Futsal ligi grupa "Istok".

U utakmici 5. kola odigranoj večeras u Sportskom centru Dubočica Leskovčani su deklasirali Nišlije rezultatom 11:3.

Četvrtom pobedom u sezoni leskovački futsaleri zadržali su mesto u samom vrhu tabele sa 12 osvojenih bodova i gol razlikom +21, sa 33 data i 12 primljenih golova.

U sledećem, 6. kolu Treće Futsal lige "Istok" Leskovčani gostuju u Bujanovcu gde će odmeriti snage sa liderom na tabeli, ekipom Zufo.

Stavovi izneti u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavaju stavove organa koji je dodelio sredstva.

Related items

• FOTO PRIČA IZ SKOPLJA Euromilk - Moravac ORION 0:0

Fudbaleri Moravca ORION gostovali su danas u Skoplju gde su u prijateljskoj utakmici odmerili snage sa ekipom Euromilk Gorno Lisiche.

• Lazar Vulić i Aleksandar Radovanović u Moravcu ORION

Fudbalski klub Moravac ORION angažovao je još dvojicu igrača za nastavak prvenstvene trke na srpskoligaškom "Istoku".

Moravcu ORION su pristupili Lazar Vulić koji je došao iz Budućnosti Krušik iz Valjeva i Aleksandar Radovanović koji je stigao iz beogradskog Brodarca.

Prethodno su redove Moravca ORION pojačali Milan Đokić (Spartak ŽK, Subotica), Dušan Deljanin (Jedinstvo, Paraćin), Nikola Palurović (Napredak, Kruševac), Nikola Banjac (Mladi Radnik 1926, Požarevac), Alekdandar Mitrović (Dinamo, Vranje). Na ustupanje će u prolećnoj polusezoni igrati Nemanja Gorčić i Aklesandar Jović (Dinamo, Vranje).

• Jedinstvo iz Bošnjaca se pojačalo za nastavak sezone

U Bošnjacu nova lica i pojačanja, iako je Jedinstvo jesenji deo prvenstva završilo na deobi drugog mesta sa imenjakom iz Paraćina.

• PRIPREME Jedinstvo (Gornje Stopanje) - GFK Dubočica 3:3

Revija golova u Gornjem Stopanju posle koje više razloga za zadovoljstvo ima stručni štab jesenjeg prvaka Jablaničke okružne lige.

• Poraz košarkaša Zdravlja u Beogradu i Konstantina u Lazarevcu

Košarkaši Zdravlja Leskovac poraženi su na gostovanju u Beogradu u duelu sa ekipom Žarkova rezultatom 98:70 (28:14, 17:15, 32:17, 21:24).

• PRIPREME Moravac ORION - Pusta Reka 3:1

Boljom igrom u drugom poluvremenu fudbaleri Moravca ORION stigli su i do prve pobede u pripremnom periodu.

PRIPREME - PRIJATELJSKA UTAKMICA

MORAVAC ORION - PUSTA REKA 3:1

Strelci: 0:1 Ilić u 29., 1:1 Cakić u 50., 2:1 M. Đokić u 65., 3:1 M. Đokić u 71. minutu - Sportski centar ORION, gledalaca: 100, sudija: Jovan Nedeljković (Leskovac)

MORAVAC ORION: M. Mladenović, Vulić, Palurović, Gorčić, Deljanin, S. Đokić, Jović, Slavković, Banjac, M. Đokić, Mitrović. Igrali su još:Miloš Mladenović, N. Mladenović, Đenić, Stojanović, Marinković, Milutinović, Milan Đenić, Radovanović, Marković, Nikolić, Cakić.

PUSTA REKA: Stanković, Arsić, Janković, Stanković, Vidojević, Stojičić, Petrović, Miljković, Ilić, Jovanović, A. Stanković. Igrali su još: Đikić, Nikolić, Dinić,Kostić, I. Petrović.

Duel domaćeg srpskoligaša i zonaša iz Bojnika doneo je utakmicu sa dva različita poluvremena.

U prvih 45 minuta ravnopravna igra, a gosti su svoju priliku uspeli da pretvore u gol. Predrag Vidojević je u 29. minutu proigrao Nikolu Ilića koji je matirao Mladenović i doneo prednost gostima.

U nastavku bolja igra Moravca ORION. Već u 50. minutu Cakić je sa dvadesetak metara poodio same raklje.

U 65. minutu Marković je asistirao Milanu Đokića za vođstvo domaćina. U 71. minutu Cakić je odlično pronašao Milana Đokića koji je sa desetak metara smestio loptu u desni donji ugao.