You are here: Home Fudbal Vesti Vesti FINIŠ ZA PRIČU Dubočica 54 - Topličanin 27:22

Top dani u ORION Marketima od 11. do 17. decembra

Top dani u svim ORION Marketima od 11. do 17. decembra.

Srećna slava i živeli ! - Katalog od 18.11. do 20.12.

Katalog SREĆNA SLAVA od 18. novembra do 20. decembra.

subota, 18 novembar 2017 23:13

FINIŠ ZA PRIČU Dubočica 54 - Topličanin 27:22

Iako su gosti vodili većim delom utakmice, Leskovčani su sjajnm završnicom stigli do nove pobede i bodova za mesto u boljoj polovini tabele.

Posle početnih 1:0, Prokupčani su preuzeli vođstvo i prednost koja je u par navrata dostigla i 3 gol razlike uspeli da održe do sredine drugog poluvremena (44. minut 17:17).

Igra "gol za gol" nagoveštavala je dramatičnu završnicu (53. minut 21:20). Leskovčani ipak nisu dozvolili da pobednika odluči jedna lopta pa su odličnom igrom u odbrani napravili seriju 7:2 i na kraju slavilipobedu sa pet golova razlike - 27:22 (12:14) u 8. kolu Super B lige Srbije.

Za Dubočicu 54 su igrali: Marinković 8, Pešić, Manić 2, Vasić 5, Đorđević, Gašić, Filipović 4, Čičić 3, Stanković 2, Girić, Janković, Cvetković 1, Radivojević 1, Jocić, Nikolić 1.

U sledećem, 9. kolu Dubočica 54 gostuje u Novom Pazaru gde će odmeriti snage sa istoimenim domaćim timom.