You are here: Home Mladje kategorije Druga pionirska liga FS RUS grupa Jug - 8. kolo

TOP DANI od 23.do 29. oktobra u ORION Marketima

TOP DANI u svim ORION Marketima od 23. do 29. oktobra.

TOP DANI u ORION Marketima

Top dani u ORION Marketima od 23. do 29. oktobra.

NAJSLAĐA AKCIJA U ORION MARKETIMA

Najslađa akcija u svim ORON Marketima.

ponedeljak, 24 oktobar 2016 00:00

Druga pionirska liga FS RUS grupa Jug - 8. kolo

Mladi fudbaleri Vlasine doživeli su ubedljiv poraz u Vinarcu gde svoje utakmice kao domaćin igra leskovački OFK Šampion.

Rezultati 8. kola Druge pionirske lige Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije grupa Jug i tabela:

• Omladinska liga Srbije: Moravac ORION - Radnički 1923 1:1
    Omladinska liga Srbije: Moravac ORION - Radnički 1923 1:1 Moravac ORION je propustio priliku da u duelu sa direktnim rivalom u borbi za opstanak osvoji bodove koji bi puno značili u nastavku prvenstva.   OMLADINSKA LIGA SRBIJE - 12. KOLO MORAVAC ORION - RADNIČKI 1923 1:1 Strelci: 1:0 Anđelković u 88., 1:1 Božović u 90. minutu - Sportski centar ORION, gledalaca: 100, sudija: Jelena Cvetković (Leskovac) 6, žuti kartoni: Mitrović, Trajković, Marković (Moravac Orion), Mitrović, Ilić, Danilović, Unković (Radnički 1923). MORAVAC ORION: Jovanović 7, Đenić 6,5, Milutinović 6,5 (Ivanović -), M. Mladenović 6,5 (Đorđević 7), Mirković 6,5, N. Mladenović 7,  Cakić 6 (Anđelković -), Miljković 7, Janićijević 6,5 (Petković 6,5), Marković 6, Mitrović 6,5 (Trajković 7). RADNIČKI 1923: Ristović 8, Pavlović 6,5, Mitrović 6 (Vojinović -, Cvetković -), Danilović 6,  Božović 7, Milikić 6,5, Aleksijević 7, Unković 6,5, Obradović 6 (Petrović -), Ilić 6, Maksimović 6,5. Igrač utakmice: Ivan Ristović (Radnički 1923) Već viđeno u utakmicama Omladinske lige Srbije u Mrštanu: domaćin je stvarao i promašivao prilike, a na kraju iz jedne greše primio "jeftin" gol. Janaćković je u 21. minutu prpustio prvu u nizu prilika za domaće. U 42. minutu kapiten Marković se prvi puta našao sam pred golom Kragujevčana, li je golman gostiju prvom u nizu intervecnija…
  • SREĆA UZ BEOGRAĐANE Moravac ORION - Crvena Zvezda 1:2
    SREĆA UZ BEOGRAĐANE Moravac ORION - Crvena Zvezda 1:2 Greške odbrane skupo su koštale Moravac ORION u duelu sa, po svemu, favorizovanom Crvenom Zvezdom, mada ne bi bilo nezasluženo i da je meč završen nerešenim rezultatom.
  • GOSTIMA CEO PLEN Radnički (Pirot) - Moravac ORION 0:1
    GOSTIMA CEO PLEN Radnički (Pirot) - Moravac ORION 0:1 Fudbaleri Moravca ORION uknjiži su sva tri boda na gostovanju u Pirotu u 9. kolu Omladinske lige Srbije.
  • LIDER OLS SE PROVUKAO Moravac ORION - Partizan 1:2
    LIDER OLS SE PROVUKAO Moravac ORION - Partizan 1:2 Hrabro su se fudbaleri Moravca ORION isprsili pred liderom na tabeli Omladinske lige Srbije, tako da ne bi bio nezasluženo i da je meč završen nerešenim rezutatom.
  • Omladinci Moravca ORION bolji od kruševačkog Napretka
    Omladinci Moravca ORION bolji od kruševačkog Napretka Omladinci Moravca ORION pobedili su kruševački Napredak u jednoj od najzanimljivijih utakmica ovog vikenda u Omladinskoj ligi Srbije.