You are here: Home Mladje kategorije KLS Važna pobeda domaćina: Moravac ORION - Jagodina 1:0

Nedelja niskih cena u ORION Marketima

Nedelja niskih cena u svim ORION Marketima od 26. do 30. juna.

Super dani od 26. do 30. juna u ORION Marketima

Super dani u svim ORION Marketima od 26. do 30. juna.

subota, 01 april 2017 13:10

KLS Važna pobeda domaćina: Moravac ORION - Jagodina 1:0

Pobedom nad čvrstom i borebnom ekipom Jagodine kadeti Moravca Orion napravili su važan korak ka opstanku u Kadetskoj ligi Srbije.

KADETSKA LIGA SRBIJE - 22. KOLO

MORAVAC ORION - JAGODINA 1:0

Strelac: 1:0 Trajković u 65. minutu - Mrštane, Sportski centar ORION, gledalaca: 100, sudija: Dalibor Manojlović (Knjaževac) 8, žuti kartoni: Ivanović, Stanković, Ristić (Moravac ORION), Džolić, Đorđević, Borić, Velev (Jagodina).

MORAVAC ORION: Miloš Mladenović 7, Ristić 7, Mitrović 6,5 (Mitić -), Milan Mladenović 6,5, N. Mladenović 7,5, Stanković 7,5, Marković 6,5 (Petković -), Đorđević 7,5, Stanisavljević 6,5, Trajković 7,5, Ivanović 7 (Nešić -).

JAGODINA: Huskić 7.5, Džolić 7, Ristić 6,5, Đorđević 6,5, Freničć 6, Borić 6, Velev 7 (Mitić -), Obradović 6, Tacković 6,5 (Mladenović 6,5), Marinković 6 (Strainović -), Jovanović 6 (Mihajlović -).

Igrač utakmice: Marko Đorđević (Moravac ORION)

Prvi su zareptili Mrštančani preko Ivanović u 11. minutu, ali je lopta završila pored gola. U 16. minutu golman Miloš Mladenović je pravovremeno reagovao i sprečio Jovanovića da zatrese mrežu domaćih. Najbolju priliku za gol u prvom poluvremenu imao je napadač Moravca ORION Stanisavljević, ali je u 28. minutu iskosa sa desne sa 7-8 metara slabo šutirao a golman Huskić bez većih problema urkotio loptu.

U nastavku ofanziva Moravca ORION. U 52. minutu dve ideelne prilike za domaće: udarad Đorđević golman Huskić je zaustavio, a odbijenu loptu Trajković sa 8-9 metara nije uspeo da smesti u nebranjenu mrežu.

U 65. minutu Trajković se vešto izborio za poziciju, izašao sam pred golmana Huskića i preciznim udarcem postogao pogodak vredan tri boda.