You are here: Home Mladje kategorije Kadetska liga Srbije: Moravac ORION - Zemun 0:2

TOP DANI od 23.do 29. oktobra u ORION Marketima

TOP DANI u svim ORION Marketima od 23. do 29. oktobra.

TOP DANI u ORION Marketima

Top dani u ORION Marketima od 23. do 29. oktobra.

NAJSLAĐA AKCIJA U ORION MARKETIMA

Najslađa akcija u svim ORON Marketima.

nedelja, 23 april 2017 15:52

Kadetska liga Srbije: Moravac ORION - Zemun 0:2

Kadeti Moravca ORION nisu uspeli da pretvore prvu "meč loptu" u borbi za opstanak u tri boda i time otežali sebi posao u preostalih pet kola.

KADETSKA LIGA SRBIJE - 25. KOLO

MORAVAC ORION - ZEMUN 0:2

Strelci: 0:1 Milovanović u 49. minutu, 0:2 Pantić u 89. minutu - Mrštane, Sportski centar ORION, gledalaca: 100, sudija: Milan Mitić (Leskovac) 6,5, streci: Pantić (Zemun)

MORAVAC ORION: M. Mladenović 6, Ristić 6,5, Mitrović 6,5 (Anđelković 6,5), Petković 6,5 (Stamenković -), N. Mladenović 6, Stanković 6,5, Marković 6, Đorđević 6,5, Stanisavljević 6,5, Trajković 6, Todorović 6,5 (Jovanović 6).

ZEMUN: Blagojević 6,5, Vudrasović7, Vitororović 7, Vidaković 6,5, Petrović 7,5, Kojić 7, Babić 6,5, Konestabo 6,5, Mrđa 6 (Milošević 6,5), Ilić 6 MIlovanović  7 (Pantić 7).

Igrač utakmice: Nikola Petrović (Zemun)

Hladno vreme, kiša i jak vetar nisu bili saveznik fudbala u Mrštanu. Bodove je osvojio borbeniji rival čija odbrana nije pravila greške koje su domaćina koštale osvajanje barem jednog boda. Domaćin nije izdržao pritisak "moranja" da se osvoje bodovi u duelu sa Zemuncima koji su u Mrštane doputovali rasterećeni, rešeni da se nadigravaju. Posle dobre igre i pobede nad Partizanom koji ej do tada bio lider na tabeli, kadeti Moravac ORION su mini serijom loših rezultata u duelu sa direktnim rivalima u borbi za opstanak nepotrebno sebi zakomplikovali život.

U ravnpravnom prvom poluvremenu novinarske beležnice ostale su prazne, u igri u kojoj su gosti presingom po celom terenu u potpunosti poremetili kocepciju igre domaćina.

Na početku drugog dela šok za domaće. Posle greške kapitena Moravca ORION Nikole Mladenovića koji je praktično uposlio Milovanovića i "spojio" ga sa golom, napadač Zemuna našao se sam ispred golmana Mladenovića i preciznim udarcem doveo svoj tim u vođstvo.

Još jedna greška odbrane i brza kontra Zemunaca označili su kraj nadama domaćina da pobedom može da napravi važan korak u borbi za opstanak. U 89. minutu pogrešio je Jovanović, loptu je na dvadesetak metara od gola Moravca oduzeo Pantić, izašao sam ispred golmana Mladenovića i postavo konačan rezultat ove utakmice.

Domaćin je poslednjih pola sata igre omao terensku inicijativu, igralo se uglavnom na polovini Zemuna, ali napadači Moravca ORION nisu uspeli ozbiljnije da ugroze gol reprezemtativca Blagojevića i odbranu kojom je odlično komandovao najborbeniji na terenu, Nikola Petrović.

• Omladinska liga Srbije: Moravac ORION - Radnički 1923 1:1
    Omladinska liga Srbije: Moravac ORION - Radnički 1923 1:1 Moravac ORION je propustio priliku da u duelu sa direktnim rivalom u borbi za opstanak osvoji bodove koji bi puno značili u nastavku prvenstva.   OMLADINSKA LIGA SRBIJE - 12. KOLO MORAVAC ORION - RADNIČKI 1923 1:1 Strelci: 1:0 Anđelković u 88., 1:1 Božović u 90. minutu - Sportski centar ORION, gledalaca: 100, sudija: Jelena Cvetković (Leskovac) 6, žuti kartoni: Mitrović, Trajković, Marković (Moravac Orion), Mitrović, Ilić, Danilović, Unković (Radnički 1923). MORAVAC ORION: Jovanović 7, Đenić 6,5, Milutinović 6,5 (Ivanović -), M. Mladenović 6,5 (Đorđević 7), Mirković 6,5, N. Mladenović 7,  Cakić 6 (Anđelković -), Miljković 7, Janićijević 6,5 (Petković 6,5), Marković 6, Mitrović 6,5 (Trajković 7). RADNIČKI 1923: Ristović 8, Pavlović 6,5, Mitrović 6 (Vojinović -, Cvetković -), Danilović 6,  Božović 7, Milikić 6,5, Aleksijević 7, Unković 6,5, Obradović 6 (Petrović -), Ilić 6, Maksimović 6,5. Igrač utakmice: Ivan Ristović (Radnički 1923) Već viđeno u utakmicama Omladinske lige Srbije u Mrštanu: domaćin je stvarao i promašivao prilike, a na kraju iz jedne greše primio "jeftin" gol. Janaćković je u 21. minutu prpustio prvu u nizu prilika za domaće. U 42. minutu kapiten Marković se prvi puta našao sam pred golom Kragujevčana, li je golman gostiju prvom u nizu intervecnija…
  • SREĆA UZ BEOGRAĐANE Moravac ORION - Crvena Zvezda 1:2
    SREĆA UZ BEOGRAĐANE Moravac ORION - Crvena Zvezda 1:2 Greške odbrane skupo su koštale Moravac ORION u duelu sa, po svemu, favorizovanom Crvenom Zvezdom, mada ne bi bilo nezasluženo i da je meč završen nerešenim rezultatom.
  • GOSTIMA CEO PLEN Radnički (Pirot) - Moravac ORION 0:1
    GOSTIMA CEO PLEN Radnički (Pirot) - Moravac ORION 0:1 Fudbaleri Moravca ORION uknjiži su sva tri boda na gostovanju u Pirotu u 9. kolu Omladinske lige Srbije.
  • LIDER OLS SE PROVUKAO Moravac ORION - Partizan 1:2
    LIDER OLS SE PROVUKAO Moravac ORION - Partizan 1:2 Hrabro su se fudbaleri Moravca ORION isprsili pred liderom na tabeli Omladinske lige Srbije, tako da ne bi bio nezasluženo i da je meč završen nerešenim rezutatom.
  • Omladinci Moravca ORION bolji od kruševačkog Napretka
    Omladinci Moravca ORION bolji od kruševačkog Napretka Omladinci Moravca ORION pobedili su kruševački Napredak u jednoj od najzanimljivijih utakmica ovog vikenda u Omladinskoj ligi Srbije.