You are here: Home Mladje kategorije Omladinci Moravca ORION počeli pripreme za Omladinsku ligu Srbije

Super dani u ORION Marketima od 18. do 24. septembra

Super dani u svim ORION Marketima od 18. o 24. septembra.

NAJSLAĐA AKCIJA U ORION MARKETIMA

Najslađa akcija u svim ORON Marketima od 18. do 24. septembra.

utorak, 11 jul 2017 20:08

Omladinci Moravca ORION počeli pripreme za Omladinsku ligu Srbije

Krenuo je danas i omladinski pogon Moravca ORION koji se posle godinu dana pauze vratio u Omladinsku ligu Srbije.

Na početku priprema odlična atmosfera i rešenost da se ostvari osnovni cilj a to je opstanak u elitnom društvu u kome se nalaze i Patizan, Crvena Zvezda, Ćukarički, Vojvodina i ostali vodeći srpski klubovi.

Veliko interesovanje vlada ovog leta među mladim fudbalerima na jugu Srbije za dolazak u redove Moravca ORION. Nastup u Omladinskoj ligi Srbije velika je prilika ali i izazov za mlade fudbalere koji u klubu iz Mrštana vide idealno odskočnu dasku za dalji nastavak karijere.

Očekuje se da razgovori sa zainteresovanim mladim fudbalerima iz leskovačkog i vranjskog kraja, ali i Prokuplja, Niša i drugih gradova budu završeni u narednih desetak dana.

I u novoj sezone Moravac ORION će nastaviti da pruža šansu mladim fudbalerima i u prvom timu, a takva politka već se pokazala kao ispravna jer je osvajanjem drugog mesta u Srpskoj ligi Istok sa najmlađim timom u ligi Moravac ORION pokazao da ima perspektivnu ekipu i najbolju školu fudbala u ovom delu Srbije.

• Omladinci Moravca ORION bolji od kruševačkog Napretka
    Omladinci Moravca ORION bolji od kruševačkog Napretka Omladinci Moravca ORION pobedili su kruševački Napredak u jednoj od najzanimljivijih utakmica ovog vikenda u Omladinskoj ligi Srbije.   Omladinska liga Srbije - 6. kolo MORAVAC ORION - NAPREDAK (KRUŠEVAC) 3:2 Strelci: 1:0 Cakić u 35. iz jedanaesterca, 2:0 Cakić u 44., 2:1 Živi  54., 2:2 Tarajilo u 73. iz jedanaesterca, 3:2 Jerimić (autogol) u 87. minutu - Sportski centar ORION, gledalaca: 200, sudija: Danilo Grujić (Niš) 8, žuti kartoni: Đenić, Marko Mladenović, Janaćković (Moravac Orion), Petrović (Napredak). MORAVAC ORION: Janaćković 7, Đenić 7, Milutinović 7, Milan Mladenović 7 (Trajković 7) Marko Mladenović 7, N. Mladenović 7, Cakić 8, Đorđević 7,5 (Petković -), Janićijević 7 (Mijković 7), L. Marković 8 (F. Marković -), Cekić 7,5 (Mitrović 7). NAPREDAK: Andrijanić 6,5, Rajković 6,5 (Rašković 6,5), Zdravković 6,5 (Marić 6,5), Jerimić 6,5,  Obradović 7, Zrnzević 7, Živić 7 (J. Petrović -), Radivojević 7, Jovković 7,5 (Sarić -) Bojanić 7 (Tarajilo -). Igrač utakmice: Lazar Marković (Moravac ORION) Važna i zaslužena pobeda omladinaca Moravca ORION u duelu sa vršnjacima iz kruševačkog superligaša. Krenuli su od starta domaći fudbaleri slovito stvorili dve odlične prilike za gol, ali Cekić u 9. i 22. minutu nije uspeo da zatrese mrežu Napretka. U 35. minutu odično je…
  • FAVORIT ZAUSTAVLJEN Moravac ORION - Vojvodina 1:1
    FAVORIT ZAUSTAVLJEN Moravac ORION - Vojvodina 1:1 Fudbaleri Moravca ORION hrabro su se isprsili pred favorizovanim rivalom iz Novog Sada, a na kraju bili i bliži pobedi  u duelu sa Vojvodinom.
  • Omladinska liga Srbije: Moravac ORION - Spartak 0:3
    Omladinska liga Srbije: Moravac ORION - Spartak 0:3 Pobeda Spartaka u 3. kolu Omladinske lige Srbije na gostovanju u Sportskom centru ORION u Mrštanu gde domaćin nije uspeo da pronađe rešenje za igru raspoloženih Subotičana.   OMLADINSKA LIGA SRBIJE - 3. KOLO MORAVAC ORION - SPARTAK ŽDREPČEVA KRV 0:3 Strelci: 0:1 Lučić u 20., 0:2 Lučić u 55., 0:3 Sredojević u 83. minutu - Sportski centar ORION, gledalaca: 100, sudija: Aleksandar Živković (Niš) 6, žuti kartoni: Đenić (Moravac Orion), Jović (Spartak). MORAVAC ORION: Jovanović 7, N. Mladenović 6 (Marković -), Milutinović 6 (Anđelković 6), Milan Mladenović 6, Marko Mladenović 6,5, Đorđević 6,5, Cakić 6, Trajković 6, Cekić 6,5 (Đenić 6,5), Marković 6, Ivanović 6 (Mitrović 6). SPARTAK: Dokić 7, Stanaćev 7, Jović 7 (Jokić -), Damjanović 7, Brunčević 7, Zvekanov 6,5 (Sredojević 7), Stjepanović 6,5 (Pavlović 6,5), Lazić 6,5, Lučić 7,5, Milijašević 6,5 (Vukičević -), Matijević 7. Igrač utakmice: Milan Lučić (Spartak) Subotičani su teže nego što to rezultat pokazuje stigli do prve pobede u sezoni. Na početku prva prilika za Lazara Markovića u 6. minutu, ali je njegov udarac sa 11-12 metar golman Spartaka Dokić uspeo da skrene u korner. Sledi pritisak i ofanziva gostiju koji su brzim akcijama po levoj strani uspevali da dođu do golmana…
  • PREOKRETOM DO POBEDE Moravac ORION - Inđija 2:1
    PREOKRETOM DO POBEDE Moravac ORION - Inđija 2:1 Fudbaleri Moravca ORION zabeležili su pobedu u 1. kolu Omladinske lige Srbije i najavili uspešnu sezonu svih klupskih selekcija.