You are here: Home Ostali sportovi Društvo Vesti Rukometaši Dubočice 54 pobedom završili prvi deo prvenstva

Otvoren novi SUPER ORION Market u Leskovcu

Novi SUPER ORION Market otvoren je danas u Leskovcu, u ulici Đure Đakovića broj 2.

TOP DANI OD 15. DO 21. JANUARA

Top dani u svim ORION Marketima od 15. do 21. januara.

VELEPRODAJA ORION - Katalog od 25.12.2017. do 21.01.2018.

Katalog VEEPRODAJE ORION od 25.12.2017. do21.01.2018. godine.

petak, 08 decembar 2017 22:35

Rukometaši Dubočice 54 pobedom završili prvi deo prvenstva

Rukometaši Dubočice 54 pobedom su završili prvi deo prvenstva u Super B ligi grupa "Istok-Zapad".

Leskovčani su u sredu na gostovanju u Topoli savladali domaći Karađorđe rezultatom 22:27 (14:14).

"Vukovi" su odigrali poluvreme iz snova: u drugih 30 minuta mreža gostiju zatresla se samo 8 puta, što je bio i ključ pobede u ovom meču.

Prvi deo prvenstva Dubočica 54 završila je na 4. mestu na tabeli sa 14 osvojenih bodova. Leskovčani su zabeležili 7 pobeda i 4 poraza i na pauzu doka traje i na pauzu koja traje do 24. februara odlaze sa 6 bodova zaostatka za vodećim ekipama Vranja i Novog Pazara.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Marinković 1, Pešić, Vasić 5, Đorđević 1, Gašić, Filipović 2, Čičić 5, Seizović 8, Girić, Janković, Cvetković, Radivojević, Nikolić 5.

Related items

• Rukometaši Vlasotinca pobedom završili prvi deo prvenstva
    Rukometaši Vlasotinca pobedom završili prvi deo prvenstva U poslednjoj utakmici prvog dela prvenstva rukometaši Vlasotinca su se visokom pobedom nad Progresom na najbolji način odužili velikom broju navijača.
  • Rukometaši Dubočice 54 pobedom završili prvi deo prvenstva
    Rukometaši Dubočice 54 pobedom završili prvi deo prvenstva Rukometaši Dubočice 54 pobedom su završili prvi deo prvenstva u Super B ligi grupa "Istok-Zapad".
  • Ubedljiva pobeda vlasotinačkih rukometašica
    Ubedljiva pobeda vlasotinačkih rukometašica Rukometašice Vlasotinca su na svom trenu odličnom igrom tokom većeg dela utakmice uspele da savladaju solidnu ekipu gošći iz Knjaževca.   Neizvesnosti je bilo samo u početku kada su knjaževčanke držale rezultatski priključak a onda su devojke iz Vlasotinca krenule silovitije u drugom poluvremenu potpuno slomile otpor gošći. U 48. Minutu domće igračice su imle čak 10 golovaa prednosti da bi do kraj sigurnom igrom uspele da upišu dva nov boda i zadrže priključak sa rivalima iz drugog dla tabele. Za ekipu Vlasotinca su igrale: Grozdanović 5 , Milenković 5 , Ranđelović 6 , Nikolić 1 , J.Stamenković , M.Lepojević , Todorović , Trajković 2, M.Stamenković, J.Lepojević, Petković 7, Cvetković 2, Mitrović. "Stavovi izneti u podržanom medijskom projektu nužno ne izraćžavju stavove organa koji je podržao projekat."
  • VUKOVI NA MIŠIĆE Dubočica 54 - Hajduk Veljko 30:29
    VUKOVI NA MIŠIĆE Dubočica 54 - Hajduk Veljko 30:29 Rukometaši Dubočice su posle velike borbe uspeli da savladaju ekipu Hajduk Veljka iz Negotina u utakmici 10. kola Super B lige "Istok-Zapad".
  • FINIŠ ZA PRIČU Dubočica 54 - Topličanin 27:22
    FINIŠ ZA PRIČU Dubočica 54 - Topličanin 27:22 Iako su gosti vodili većim delom utakmice, Leskovčani su sjajnm završnicom stigli do nove pobede i bodova za mesto u boljoj polovini tabele.