You are here: Home Ostali sportovi Karate Uspeh karatista "Bušida" na turniru "Vranje Open 2015"

Super dani u ORION Marketima od 14. do 20. avgusta

Super dani niskih cena u svim ORION Marketima od 14. do 20. avgusta.

Svakog dana niske cene u ORION Marketima

Nedelja niskih cena u svim ORION Marketima od 14. do 20. avgusta.

nedelja, 31 maj 2015 22:58

Uspeh karatista "Bušida" na turniru "Vranje Open 2015"

Ćlanovi Karate kluba Bušido iz Leskovca ostvarili su zapažene rezultate na medjunarodnom turniru "Vranje Open 2015".

Na međunarodnom takmičenju održanom u nedelju u Vranju, takmičari Karate kluba Bushido Leskovac su zadovoljili visoke kriteriume trenera i dokazali da se ulaganje i trening isplati. Pri kraju ove polusezone, ali kao i do sada, karatisti našeg kluba pokazali su vrlo visok nivo kvaliteta što su i dokazali danas postignutim rezultatima:

• Janković Marko bronza medalja kate pojedinačno

U konkurenciji 300 takmičara iz Srbije i Makedonije takmičari Bušida radili su u veoma jakim konkurencijama u svojim kategorijama.

- Posebno želimo da pohvalimo Srećković Mihajla koji je u konkurenciji 25 takmičara osvojio zlatnu medalju u katama pojedinačno, Ristić Anđelu koja je tek u petom krugu (finalu) izgubila od daleko iskusnije takmičarke, Đokić Aleksandra koji je i ovog puta dokazao da je neprekosnoveni borac koji sa lakoćom pobeđuje u borbama sve takmičare i Janković Andreu koja je u vrlo jakoj konkurenciji osvojila prvo mesto u kategoriji kate pojedinačno.
Posebno želimo da pohvalimo STOJKOVIĆ ANDRIJANU koja je danas osvojila DVE ZLATNE MEDALJE u katama i borbama pojedinačno (u vrlo jakoj konkurenciji) i koja je proglašena za NAJBOLJU TAKMIČARKU TURNIRA "Vranje Open 2015"- saopštavaju iz Karate kluba Bušido.