You are here: Home Prva liga Pripreme: Dinamo - Radan 5:1

Srećna slava i živeli ! - Katalog od 18.11. do 20.12.

Katalog SREĆNA SLAVA od 18. novembra do 20. decembra.

nedelja, 19 jul 2015 17:21

Pripreme: Dinamo - Radan 5:1

U prvoj pripremnoj utakmici odigranoj na Vlasinskoj jezeru fudbaleri Dinama ubedljivo savladali ekipu srpskoligaša Radana iz Lebana.

PRIPREME - VLASINSKO JEZERO

DINAMO (VRANJE) - RADAN (LEBANE) 5:1

Strelci: 1:0 N. S. Arsić u 16., 2:0 N. S. Arsić u 20., 3:0 Demić u 66., 4:0 Baljak u 72., 4:1 N. Stanković u 83., 5:1 Trajković u 85. minutu - Vlasinsko jezero, gledalaca: 100, sudija: Vladan Stojković (Vranje).

DINAMO: Trifunović, Andjelković, Kostić, L. Popović, Andrić, Nedučić, Ljubomirac, Janićijević, Djurdjević, M. S. Arsić, M. Popović, Igrali su još: Vujanac, Milosavljević, Radovanović, Tomas, Veličković, Trajković, Arežina, N. Z. Arsić, Denić, Baljak.

RADAN: M. Mitić, M. Stanković, I. Mitić, M. Stojković, D. Stanković, Mitrović, Janjić, Stojanović, D. Marjanović, Dimitrijević, Ilić, Igrali su još: Sokolović - Janković, Cvetković, Zagorac, Perić, Savić, Smiljković, Milošević, Kostić, Slimović, N. Stanković, Djurdjević, M. Marjanović, Avramović.

Novi prvoligaš je u prvoj proveri na Vlasinskom jezeru lako izašao na kraj sa srpskoligašem iz Lebana. Poveli su Vranjanci golovima Arsića u prvom poluvremenu, da bi u stavku Demić i Baljak najavili ubedljiv trijumf Dinama. Počasni pogodak za Lebančane postigao je Nikola Stanković, a ubedljivu pobedu Dinama potvrdio je Trajković golom pet minuta pre kraja utakmice.