You are here: Home Rezultati i tabele Jablanička okružna liga Jablanička okružna liga Rezultati i tabela

Sportska strana juga

TOP DANI u svim ORION Marketima

TOP DANI u svim ORION Marketima od 16. do 22. oktobra.

NAJSLAĐA AKCIJA U ORION MARKETIMA

Najslađa akcija u svim ORON Marketima.

Rezultati i Tabele

Jablanička okružna liga Rezultati i tabela
Print
1. kolo nedelja 20 avgust, 2017 00:00 Vučje 5 : 0 Jedinstvo (Šišava)
  nedelja 20 avgust, 2017 00:00 Jedinstvo (Gornje Stopanje) 3 : 1 Jedinstvo (Grdelica)
  nedelja 20 avgust, 2017 00:00 Sloga (Lipovica) 4 : 0 Progres
  nedelja 20 avgust, 2017 00:00 Umac 2 : 1 Čekmin
  nedelja 20 avgust, 2017 00:00 Železničar (B) 1 : 2 Kumarevo 65
  nedelja 20 avgust, 2017 00:00 Mladost (Vinarce) 6 : 0 Polet
  nedelja 20 avgust, 2017 00:00 Mladi Borac 0 : 2 Zloćudovo
  nedelja 20 avgust, 2017 00:00 Bobište 3 : 0 OFK Brza

2. kolo nedelja 27 avgust, 2017 00:00 Jedinstvo (Šišava) 2 : 1 OFK Brza
  nedelja 27 avgust, 2017 00:00 Zloćudovo 1 : 2 Jedinstvo (Gornje Stopanje)
  nedelja 27 avgust, 2017 00:00 Polet 0 : 2 Bobište
  nedelja 27 avgust, 2017 00:00 Kumarevo 65 0 : 4 Mladi Borac
  nedelja 27 avgust, 2017 00:00 Čekmin 3 : 0 Mladost (Vinarce)
  nedelja 27 avgust, 2017 00:00 Progres 1 : 0 Železničar (B)
  nedelja 27 avgust, 2017 00:00 Jedinstvo (Grdelica) 2 : 1 Umac
  nedelja 27 avgust, 2017 00:00 Vučje 4 : 2 Sloga (Lipovica)

3. kolo nedelja 03 septembar, 2017 00:00 Sloga (Lipovica) 5 : 0 Jedinstvo (Šišava)
  nedelja 03 septembar, 2017 00:00 Umac 0 : 1 Zloćudovo
  nedelja 03 septembar, 2017 00:00 Mladost (Vinarce) 2 : 0 Jedinstvo (Grdelica)
  nedelja 03 septembar, 2017 00:00 Železničar (B) 0 : 5 Vučje
  nedelja 03 septembar, 2017 00:00 Bobište 1 : 1 Čekmin
  nedelja 03 septembar, 2017 00:00 Mladi Borac 5 : 0 Progres
  nedelja 03 septembar, 2017 00:00 OFK Brza 3 : 1 Polet
  nedelja 03 septembar, 2017 00:00 Jedinstvo (Gornje Stopanje) 3 : 0 Kumarevo 65

4. kolo nedelja 10 septembar, 2017 00:00 Jedinstvo (Šišava) 0 : 0 Polet
  nedelja 10 septembar, 2017 00:00 Kumarevo 65 3 : 2 Umac
  nedelja 10 septembar, 2017 00:00 Čekmin 4 : 1 OFK Brza
  nedelja 10 septembar, 2017 00:00 Progres 0 : 5 Jedinstvo (Gornje Stopanje)
  nedelja 10 septembar, 2017 00:00 Jedinstvo (Grdelica) 0 : 0 Bobište
  nedelja 10 septembar, 2017 00:00 Vučje 4 : 0 Mladi Borac
  nedelja 10 septembar, 2017 00:00 Zloćudovo 1 : 0 Mladost (Vinarce)
  nedelja 10 septembar, 2017 00:00 Sloga (Lipovica) 5 : 1 Železničar (B)

5. kolo nedelja 17 septembar, 2017 00:00 Železničar (B) 2 : 1 Jedinstvo (Šišava)
  nedelja 17 septembar, 2017 00:00 Mladost (Vinarce) 6 : 0 Kumarevo 65
  nedelja 17 septembar, 2017 00:00 Mladi Borac 2 : 1 Sloga (Lipovica)
  nedelja 17 septembar, 2017 00:00 Bobište 6 : 2 Zloćudovo
  nedelja 17 septembar, 2017 00:00 Jedinstvo (Gornje Stopanje) 4 : 0 Vučje
  nedelja 17 septembar, 2017 00:00 OFK Brza 0 : 0 Jedinstvo (Grdelica)
  nedelja 17 septembar, 2017 00:00 Umac 4 : 1 Progres
  nedelja 17 septembar, 2017 00:00 Polet 2 : 4 Čekmin

6. kolo nedelja 24 septembar, 2017 00:00 Jedinstvo (Šišava) 0 : 3 Čekmin
  nedelja 24 septembar, 2017 00:00 Progres 3 : 2 Mladost (Vinarce)
  nedelja 24 septembar, 2017 00:00 Jedinstvo (Grdelica) 0 : 2 Polet
  nedelja 24 septembar, 2017 00:00 Vučje 1 : 0 Umac
  nedelja 24 septembar, 2017 00:00 Zloćudovo 5 : 0 OFK Brza
  nedelja 24 septembar, 2017 00:00 Sloga (Lipovica) 2 : 2 Jedinstvo (Gornje Stopanje)
  nedelja 24 septembar, 2017 00:00 Kumarevo 65 0 : 3 Bobište
  nedelja 24 septembar, 2017 00:00 Železničar (B) 2 : 1 Mladi Borac

7. kolo nedelja 01 oktobar, 2017 00:00 Bobište 2 : 1 Progres
  nedelja 01 oktobar, 2017 00:00 Mladi Borac 6 : 1 Jedinstvo (Šišava)
  nedelja 01 oktobar, 2017 00:00 Jedinstvo (Gornje Stopanje) 8 : 0 Železničar (B)
  nedelja 01 oktobar, 2017 00:00 OFK Brza 3 : 1 Kumarevo 65
  nedelja 01 oktobar, 2017 00:00 Umac 3 : 0 Sloga (Lipovica)
  nedelja 01 oktobar, 2017 00:00 Polet 2 : 2 Zloćudovo
  nedelja 01 oktobar, 2017 00:00 Mladost (Vinarce) 0 : 3 Vučje
  nedelja 01 oktobar, 2017 00:00 Čekmin 1 : 1 Jedinstvo (Grdelica)

8. kolo nedelja 08 oktobar, 2017 00:00 Jedinstvo (Šišava) 1 : 3 Jedinstvo (Grdelica)
  nedelja 08 oktobar, 2017 00:00 Vučje 1 : 0 Bobište
  nedelja 08 oktobar, 2017 00:00 Zloćudovo 4 : 2 Čekmin
  nedelja 08 oktobar, 2017 00:00 Sloga (Lipovica) 5 : 2 Mladost (Vinarce)
  nedelja 08 oktobar, 2017 00:00 Kumarevo 65 0 : 6 Polet
  nedelja 08 oktobar, 2017 00:00 Železničar (B) 2 : 2 Umac
  nedelja 08 oktobar, 2017 00:00 Progres 1 : 1 OFK Brza
  nedelja 08 oktobar, 2017 00:00 Mladi Borac 3 : 3 Jedinstvo (Gornje Stopanje)

9. kolo nedelja 15 oktobar, 2017 00:00 Jedinstvo (Gornje Stopanje) 8 : 2 Jedinstvo (Šišava)
  nedelja 15 oktobar, 2017 00:00 OFK Brza 1 : 4 Vučje
  nedelja 15 oktobar, 2017 00:00 Umac 5 : 2 Mladi Borac
  nedelja 15 oktobar, 2017 00:00 Polet 7 : 0 Progres
  nedelja 15 oktobar, 2017 00:00 Mladost (Vinarce) 6 : 0 Železničar (B)
  nedelja 15 oktobar, 2017 00:00 Čekmin 8 : 0 Kumarevo 65
  nedelja 15 oktobar, 2017 00:00 Bobište 4 : 1 Sloga (Lipovica)
  nedelja 15 oktobar, 2017 00:00 Jedinstvo (Grdelica) 3 : 0 Zloćudovo

Budite u toku!