You are here: Home Rezultati i tabele Jablanička okružna liga Jablanička okružna liga Rezultati i tabela

Sportska strana juga

Super vikend u ORION Marketima

Super vikend u svim ORION Marketima - subota i nedelja 24. i 25. jun.

NAJBOLJE CENE U SRBIJI

Sa ORION Marketima čuvaj novac, živi bolje!

Rezultati i Tabele

Jablanička okružna liga Rezultati i tabela
Print
1. kolo nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Jedinstvo (Šišava) 2 : 2 Sloga (Lipovica)
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 OFK Brza 3 : 0 Radnički (Pertate)
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Čekmin 1 : 0 Jedinstvo (Gornje Stopanje)
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Bobište 0 : 3 Zloćudovo
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Mladi Borac 0 : 2 Jablanica
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Omladinac 0 : 2 Umac
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Plantaža 1 : 3 Železničar (B)
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Kumarevo 65 3 : 1 Progres
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Vučje 4 : 3 Polet

2. kolo nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Radnički (Pertate) 2 : 1 Mladi Borac
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Sloga (Lipovica) 2 : 1 Bobište
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Jedinstvo (Gornje Stopanje) 4 : 0 Polet
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Progres 7 : 1 OFK Brza
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Čekmin 4 : 0 Jedinstvo (Šišava)
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Železničar (B) 6 : 1 Vučje
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Umac 3 : 1 Kumarevo 65
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Jablanica 5 : 0 Plantaža
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Zloćudovo 1 : 0 Omladinac

3. kolo nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Omladinac 1 : 4 Sloga (Lipovica)
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Plantaža 2 : 3 Radnički (Pertate)
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Vučje 1 : 2 Jablanica
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Kumarevo 65 1 : 3 Zloćudovo
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Polet 3 : 0 Železničar (B)
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Šišava) 2 : 6 Jedinstvo (Gornje Stopanje)
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 OFK Brza 2 : 1 Umac
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Bobište 1 : 2 Čekmin
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Mladi Borac 0 : 1 Progres

4. kolo sreda 07 septembar, 2016 00:00 Jablanica 3 : 2 Polet
  sreda 07 septembar, 2016 00:00 Zloćudovo 6 : 1 OFK Brza
  sreda 07 septembar, 2016 00:00 Radnički (Pertate) 0 : 5 Vučje
  sreda 07 septembar, 2016 00:00 Sloga (Lipovica) 10 : 3 Kumarevo 65
  sreda 07 septembar, 2016 00:00 Progres 4 : 2 Plantaža
  sreda 07 septembar, 2016 00:00 Čekmin 4 : 1 Omladinac
  sreda 07 septembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Gornje Stopanje) 7 : 3 Železničar (B)
  sreda 07 septembar, 2016 00:00 Umac 4 : 0 Mladi Borac
  sreda 07 septembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Šišava) 4 : 2 Bobište

5. kolo nedelja 11 septembar, 2016 00:00 Bobište 1 : 1 Jedinstvo (Gornje Stopanje)
  nedelja 11 septembar, 2016 00:00 Mladi Borac 1 : 2 Zloćudovo
  nedelja 11 septembar, 2016 00:00 Železničar (B) 1 : 3 Jablanica
  nedelja 11 septembar, 2016 00:00 Omladinac 1 : 4 Jedinstvo (Šišava)
  nedelja 11 septembar, 2016 00:00 Plantaža 1 : 1 Umac
  nedelja 11 septembar, 2016 00:00 Kumarevo 65 2 : 5 Čekmin
  nedelja 11 septembar, 2016 00:00 Vučje 2 : 1 Progres
  nedelja 11 septembar, 2016 00:00 OFK Brza 2 : 4 Sloga (Lipovica)
  nedelja 11 septembar, 2016 00:00 Polet 3 : 2 Radnički (Pertate)

6. kolo nedelja 18 septembar, 2016 00:00 Bobište 2 : 1 Omladinac
  nedelja 18 septembar, 2016 00:00 Progres 2 : 1 Polet
  nedelja 18 septembar, 2016 00:00 Sloga (Lipovica) 4 : 2 Mladi Borac
  nedelja 18 septembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Šišava) 1 : 0 Kumarevo 65
  nedelja 18 septembar, 2016 00:00 Umac 2 : 0 Vučje
  nedelja 18 septembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Gornje Stopanje) 2 : 1 Jablanica
  nedelja 18 septembar, 2016 00:00 Zloćudovo 5 : 2 Plantaža
  nedelja 18 septembar, 2016 00:00 Radnički (Pertate) 1 : 7 Železničar (B)
  nedelja 18 septembar, 2016 00:00 Čekmin 5 : 0 OFK Brza

7. kolo nedelja 25 septembar, 2016 00:00 OFK Brza 1 : 2 Jedinstvo (Šišava)
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Polet 4 : 1 Umac
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Mladi Borac 0 : 1 Čekmin
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Železničar (B) 2 : 1 Progres
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Omladinac 0 : 5 Jedinstvo (Gornje Stopanje)
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Plantaža 1 : 2 Sloga (Lipovica)
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Jablanica 5 : 0 Radnički (Pertate)
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Kumarevo 65 2 : 2 Bobište
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Vučje 0 : 0 Zloćudovo

8. kolo subota 01 oktobar, 2016 00:00 Jedinstvo (Gornje Stopanje) 9 : 0 Radnički (Pertate)
  subota 01 oktobar, 2016 00:00 Sloga (Lipovica) 2 : 1 Vučje
  subota 01 oktobar, 2016 00:00 Progres 0 : 5 Jablanica
  subota 01 oktobar, 2016 00:00 Čekmin 3 : 1 Plantaža
  subota 01 oktobar, 2016 00:00 Umac 4 : 1 Železničar (B)
  subota 01 oktobar, 2016 00:00 Bobište 2 : 1 OFK Brza
  subota 01 oktobar, 2016 00:00 Jedinstvo (Šišava) 0 : 2 Mladi Borac
  subota 01 oktobar, 2016 00:00 Zloćudovo 3 : 2 Polet
  subota 01 oktobar, 2016 00:00 Omladinac 3 : 3 Kumarevo 65

9. kolo nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 Radnički (Pertate) 2 : 1 Progres
  nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 Kumarevo 65 3 : 1 Jedinstvo (Gornje Stopanje)
  nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 Vučje 1 : 2 Čekmin
  nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 OFK Brza 3 : 0 Omladinac
  nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 Polet 1 : 3 Sloga (Lipovica)
  nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 Mladi Borac 2 : 2 Bobište
  nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 Železničar (B) 3 : 1 Zloćudovo
  nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 Plantaža 4 : 1 Jedinstvo (Šišava)
  nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 Jablanica 4 : 0 Umac

10. kolo subota 15 oktobar, 2016 00:00 Jedinstvo (Šišava) 2 : 2 Vučje
  nedelja 16 oktobar, 2016 00:00 Zloćudovo 2 : 1 Jablanica
  nedelja 16 oktobar, 2016 00:00 Omladinac 1 : 3 Mladi Borac
  nedelja 16 oktobar, 2016 00:00 Sloga (Lipovica) 1 : 1 Železničar (B)
  nedelja 16 oktobar, 2016 00:00 Kumarevo 65 6 : 1 OFK Brza
  nedelja 16 oktobar, 2016 00:00 Jedinstvo (Gornje Stopanje) 5 : 1 Progres
  nedelja 16 oktobar, 2016 00:00 Čekmin 4 : 1 Polet
  nedelja 16 oktobar, 2016 00:00 Umac 2 : 0 Radnički (Pertate)
  nedelja 16 oktobar, 2016 00:00 Bobište 3 : 1 Plantaža

11. kolo nedelja 23 oktobar, 2016 00:00 Plantaža 5 : 0 Omladinac
  nedelja 23 oktobar, 2016 00:00 Jablanica 4 : 1 Sloga (Lipovica)
  nedelja 23 oktobar, 2016 00:00 Vučje 2 : 1 Bobište
  nedelja 23 oktobar, 2016 00:00 Radnički (Pertate) 1 : 1 Zloćudovo
  nedelja 23 oktobar, 2016 00:00 OFK Brza 0 : 4 Jedinstvo (Gornje Stopanje)
  nedelja 23 oktobar, 2016 00:00 Polet 1 : 0 Jedinstvo (Šišava)
  nedelja 23 oktobar, 2016 00:00 Progres 3 : 2 Umac
  nedelja 23 oktobar, 2016 00:00 Mladi Borac 0 : 0 Kumarevo 65
  nedelja 23 oktobar, 2016 00:00 Železničar (B) 0 : 2 Čekmin

12. kolo sreda 26 oktobar, 2016 00:00 Zloćudovo 1 : 1 Progres
  sreda 26 oktobar, 2016 00:00 Bobište 2 : 2 Polet
  sreda 26 oktobar, 2016 00:00 Sloga (Lipovica) 5 : 0 Radnički (Pertate)
  sreda 26 oktobar, 2016 00:00 Omladinac 1 : 0 Vučje
  sreda 26 oktobar, 2016 00:00 Čekmin 0 : 1 Jablanica
  sreda 26 oktobar, 2016 00:00 Kumarevo 65 5 : 2 Plantaža
  sreda 26 oktobar, 2016 00:00 Jedinstvo (Gornje Stopanje) 4 : 1 Umac
  sreda 26 oktobar, 2016 00:00 Jedinstvo (Šišava) 4 : 0 Železničar (B)
  sreda 26 oktobar, 2016 00:00 OFK Brza 2 : 1 Mladi Borac

13. kolo nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Plantaža 5 : 1 OFK Brza
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Mladi Borac 3 : 5 Jedinstvo (Gornje Stopanje)
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Jablanica 3 : 0 Jedinstvo (Šišava)
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Vučje 4 : 1 Kumarevo 65
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Radnički (Pertate) 4 : 4 Čekmin
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Polet 4 : 1 Omladinac
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Progres 1 : 4 Sloga (Lipovica)
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Železničar (B) 4 : 1 Bobište
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Umac 3 : 2 Zloćudovo

14. kolo subota 05 novembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Šišava) 5 : 1 Radnički (Pertate)
  nedelja 06 novembar, 2016 00:00 Bobište 0 : 5 Jablanica
  nedelja 06 novembar, 2016 00:00 Mladi Borac 1 : 1 Plantaža
  nedelja 06 novembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Gornje Stopanje) 5 : 1 Zloćudovo
  nedelja 06 novembar, 2016 00:00 Omladinac 1 : 2 Železničar (B)
  nedelja 06 novembar, 2016 00:00 Sloga (Lipovica) 6 : 0 Umac
  nedelja 06 novembar, 2016 00:00 Kumarevo 65 1 : 1 Polet
  nedelja 06 novembar, 2016 00:00 Čekmin 2 : 0 Progres
  nedelja 06 novembar, 2016 00:00 OFK Brza 1 : 2 Vučje

15. kolo nedelja 13 novembar, 2016 00:00 Železničar (B) 5 : 0 Kumarevo 65
  nedelja 13 novembar, 2016 00:00 Umac 2 : 1 Čekmin
  nedelja 13 novembar, 2016 00:00 Plantaža 0 : 1 Jedinstvo (Gornje Stopanje)
  nedelja 13 novembar, 2016 00:00 Jablanica 6 : 0 Omladinac
  nedelja 13 novembar, 2016 00:00 Zloćudovo 0 : 0 Sloga (Lipovica)
  nedelja 13 novembar, 2016 00:00 Vučje 1 : 0 Mladi Borac
  nedelja 13 novembar, 2016 00:00 Radnički (Pertate) 3 : 3 Bobište
  nedelja 13 novembar, 2016 00:00 Polet 7 : 2 OFK Brza
  nedelja 13 novembar, 2016 00:00 Progres 3 : 1 Jedinstvo (Šišava)

16. kolo nedelja 20 novembar, 2016 00:00 Čekmin 3 : 0 Zloćudovo
  nedelja 20 novembar, 2016 00:00 OFK Brza 3 : 2 Železničar (B)
  nedelja 20 novembar, 2016 00:00 Bobište 2 : 2 Progres
  nedelja 20 novembar, 2016 00:00 Mladi Borac 3 : 1 Polet
  nedelja 20 novembar, 2016 00:00 Omladinac 2 : 1 Radnički (Pertate)
  nedelja 20 novembar, 2016 00:00 Plantaža 3 : 1 Vučje
  nedelja 20 novembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Šišava) 0 : 2 Umac
  nedelja 20 novembar, 2016 00:00 Kumarevo 65 2 : 1 Jablanica
  nedelja 20 novembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Gornje Stopanje) 4 : 3 Sloga (Lipovica)

17. kolo nedelja 27 novembar, 2016 00:00 Polet 5 : 2 Plantaža
  nedelja 27 novembar, 2016 00:00 Progres 4 : 0 Omladinac
  nedelja 27 novembar, 2016 00:00 Železničar (B) 3 : 2 Mladi Borac
  nedelja 27 novembar, 2016 00:00 Umac 1 : 0 Bobište
  nedelja 27 novembar, 2016 00:00 Jablanica 6 : 2 OFK Brza
  nedelja 27 novembar, 2016 00:00 Zloćudovo 4 : 2 Jedinstvo (Šišava)
  nedelja 27 novembar, 2016 00:00 Vučje 2 : 2 Jedinstvo (Gornje Stopanje)
  nedelja 27 novembar, 2016 00:00 Radnički (Pertate) 7 : 1 Kumarevo 65
  nedelja 27 novembar, 2016 00:00 Sloga (Lipovica) 0 : 2 Čekmin

18. kolo nedelja 12 mart, 2017 00:00 Jedinstvo (Gornje Stopanje) 2 : 2 Čekmin
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Progres 2 : 2 Kumarevo 65
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Polet 2 : 0 Vučje
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Sloga (Lipovica) 6 : 0 Jedinstvo (Šišava)
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Radnički (Pertate) 3 : 2 OFK Brza
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Zloćudovo 3 : 1 Bobište
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Jablanica 2 : 2 Mladi Borac
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Umac 6 : 1 Omladinac
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Železničar (B) 2 : 0 Plantaža

19. kolo nedelja 19 mart, 2017 00:00 Mladi Borac 2 : 1 Radnički (Pertate)
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 Bobište 1 : 0 Sloga (Lipovica)
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 OFK Brza 5 : 1 Progres
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 Jedinstvo (Šišava) 1 : 1 Čekmin
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 Polet 1 : 1 Jedinstvo (Gornje Stopanje)
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 Kumarevo 65 1 : 0 Umac
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 Vučje 3 : 0 Železničar (B)
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 Plantaža 1 : 0 Jablanica
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 Omladinac 1 : 4 Zloćudovo

20. kolo nedelja 26 mart, 2017 00:00 Sloga (Lipovica) 7 : 0 Omladinac
  nedelja 26 mart, 2017 00:00 Radnički (Pertate) 2 : 4 Plantaža
  nedelja 26 mart, 2017 00:00 Zloćudovo 1 : 2 Kumarevo 65
  nedelja 26 mart, 2017 00:00 Jablanica 4 : 1 Vučje
  nedelja 26 mart, 2017 00:00 Čekmin 7 : 1 Bobište
  nedelja 26 mart, 2017 00:00 Umac 3 : 2 OFK Brza
  nedelja 26 mart, 2017 00:00 Železničar (B) 3 : 2 Polet
  nedelja 26 mart, 2017 00:00 Jedinstvo (Gornje Stopanje) 2 : 0 Jedinstvo (Šišava)
  nedelja 26 mart, 2017 00:00 Progres 4 : 1 Mladi Borac

21. kolo sreda 29 mart, 2017 00:00 Polet 1 : 5 Jablanica
  sreda 29 mart, 2017 00:00 OFK Brza 0 : 1 Zloćudovo
  sreda 29 mart, 2017 00:00 Vučje 1 : 1 Radnički (Pertate)
  sreda 29 mart, 2017 00:00 Kumarevo 65 3 : 0 Sloga (Lipovica)
  sreda 29 mart, 2017 00:00 Plantaža 3 : 2 Progres
  sreda 29 mart, 2017 00:00 Omladinac 2 : 4 Čekmin
  sreda 29 mart, 2017 00:00 Železničar (B) 0 : 3 Jedinstvo (Gornje Stopanje)
  sreda 29 mart, 2017 00:00 Mladi Borac 3 : 2 Umac
  sreda 29 mart, 2017 00:00 Bobište 2 : 0 Jedinstvo (Šišava)

22. kolo nedelja 02 april, 2017 00:00 Zloćudovo 2 : 0 Mladi Borac
  nedelja 02 april, 2017 00:00 Jablanica 5 : 0 Železničar (B)
  nedelja 02 april, 2017 00:00 Jedinstvo (Gornje Stopanje) 1 : 0 Bobište
  nedelja 02 april, 2017 00:00 Umac 4 : 0 Plantaža
  nedelja 02 april, 2017 00:00 Jedinstvo (Šišava) 4 : 3 Omladinac
  nedelja 02 april, 2017 00:00 Progres 3 : 0 Vučje
  nedelja 02 april, 2017 00:00 Čekmin 3 : 2 Kumarevo 65
  nedelja 02 april, 2017 00:00 Sloga (Lipovica) 5 : 1 OFK Brza
  nedelja 02 april, 2017 00:00 Radnički (Pertate) 1 : 1 Polet

23. kolo nedelja 09 april, 2017 00:00 Vučje 1 : 1 Umac
  nedelja 09 april, 2017 00:00 Kumarevo 65 4 : 1 Jedinstvo (Šišava)
  nedelja 09 april, 2017 00:00 Jablanica 4 : 1 Jedinstvo (Gornje Stopanje)
  nedelja 09 april, 2017 00:00 Plantaža 0 : 0 Zloćudovo
  nedelja 09 april, 2017 00:00 Omladinac 4 : 1 Bobište
  nedelja 09 april, 2017 00:00 Železničar (B) 4 : 2 Radnički (Pertate)
  nedelja 09 april, 2017 00:00 Mladi Borac 2 : 5 Sloga (Lipovica)
  nedelja 09 april, 2017 00:00 Polet 2 : 1 Progres
  nedelja 09 april, 2017 00:00 OFK Brza 4 : 1 Čekmin

24. kolo nedelja 16 april, 2017 00:00 Bobište 4 : 1 Kumarevo 65
  nedelja 16 april, 2017 00:00 Zloćudovo 0 : 2 Vučje
  nedelja 16 april, 2017 00:00 Jedinstvo (Šišava) 2 : 0 OFK Brza
  nedelja 16 april, 2017 00:00 Progres 3 : 1 Železničar (B)
  nedelja 16 april, 2017 00:00 Umac 3 : 0 Polet
  nedelja 16 april, 2017 00:00 Čekmin 2 : 1 Mladi Borac
  nedelja 16 april, 2017 00:00 Radnički (Pertate) 0 : 2 Jablanica
  nedelja 16 april, 2017 00:00 Jedinstvo (Gornje Stopanje) 4 : 0 Omladinac
  nedelja 16 april, 2017 00:00 Sloga (Lipovica) 3 : 1 Plantaža

25. kolo sreda 19 april, 2017 00:00 Železničar (B) 3 : 2 Umac
  sreda 19 april, 2017 00:00 Mladi Borac 2 : 0 Jedinstvo (Šišava)
  sreda 19 april, 2017 00:00 Jablanica 4 : 0 Progres
  sreda 19 april, 2017 00:00 Polet 4 : 2 Zloćudovo
  sreda 19 april, 2017 00:00 OFK Brza 4 : 1 Bobište
  sreda 19 april, 2017 00:00 Vučje 2 : 1 Sloga (Lipovica)
  sreda 19 april, 2017 00:00 Kumarevo 65 5 : 0 Omladinac
  sreda 19 april, 2017 00:00 Plantaža 1 : 1 Čekmin
  sreda 19 april, 2017 00:00 Radnički (Pertate) 0 : 6 Jedinstvo (Gornje Stopanje)

26. kolo nedelja 23 april, 2017 00:00 Sloga (Lipovica) 4 : 1 Polet
  nedelja 23 april, 2017 00:00 Omladinac 1 : 3 OFK Brza
  nedelja 23 april, 2017 00:00 Zloćudovo 6 : 0 Železničar (B)
  nedelja 23 april, 2017 00:00 Bobište 3 : 1 Mladi Borac
  nedelja 23 april, 2017 00:00 Umac 0 : 4 Jablanica
  nedelja 23 april, 2017 00:00 Jedinstvo (Šišava) 3 : 1 Plantaža
  nedelja 23 april, 2017 00:00 Čekmin 2 : 0 Vučje
  nedelja 23 april, 2017 00:00 Progres 3 : 1 Radnički (Pertate)
  nedelja 23 april, 2017 00:00 Jedinstvo (Gornje Stopanje) 5 : 1 Kumarevo 65

27. kolo nedelja 30 april, 2017 00:00 Progres 1 : 3 Jedinstvo (Gornje Stopanje)
  nedelja 30 april, 2017 00:00 Polet 1 : 0 Čekmin
  nedelja 30 april, 2017 00:00 OFK Brza 5 : 0 Kumarevo 65
  nedelja 30 april, 2017 00:00 Radnički (Pertate) 2 : 0 Umac
  nedelja 30 april, 2017 00:00 Vučje 3 : 1 Jedinstvo (Šišava)
  nedelja 30 april, 2017 00:00 Jablanica 2 : 0 Zloćudovo
  nedelja 30 april, 2017 00:00 Plantaža 4 : 1 Bobište
  nedelja 30 april, 2017 00:00 Železničar (B) 1 : 3 Sloga (Lipovica)
  nedelja 30 april, 2017 00:00 Mladi Borac 5 : 4 Omladinac

28. kolo nedelja 07 maj, 2017 00:00 Bobište 1 : 0 Vučje
  nedelja 07 maj, 2017 00:00 Zloćudovo 3 : 1 Radnički (Pertate)
  nedelja 07 maj, 2017 00:00 Jedinstvo (Gornje Stopanje) 3 : 1 OFK Brza
  nedelja 07 maj, 2017 00:00 Jedinstvo (Šišava) 3 : 0 Polet
  nedelja 07 maj, 2017 00:00 Umac 2 : 0 Progres
  nedelja 07 maj, 2017 00:00 Kumarevo 65 2 : 2 Mladi Borac
  nedelja 07 maj, 2017 00:00 Čekmin 5 : 4 Železničar (B)
  nedelja 07 maj, 2017 00:00 Omladinac 2 : 3 Plantaža
  nedelja 07 maj, 2017 00:00 Sloga (Lipovica) 1 : 2 Jablanica

29. kolo nedelja 14 maj, 2017 00:00 Vučje 5 : 0 Omladinac
  nedelja 14 maj, 2017 00:00 Radnički (Pertate) 1 : 9 Sloga (Lipovica)
  nedelja 14 maj, 2017 00:00 Plantaža 2 : 1 Kumarevo 65
  nedelja 14 maj, 2017 00:00 Jablanica 3 : 0 Čekmin
  nedelja 14 maj, 2017 00:00 Mladi Borac 4 : 3 OFK Brza
  nedelja 14 maj, 2017 00:00 Umac 1 : 4 Jedinstvo (Gornje Stopanje)
  nedelja 14 maj, 2017 00:00 Železničar (B) 2 : 5 Jedinstvo (Šišava)
  nedelja 14 maj, 2017 00:00 Polet 5 : 1 Bobište
  nedelja 14 maj, 2017 00:00 Progres 2 : 0 Zloćudovo

30. kolo nedelja 21 maj, 2017 00:00 OFK Brza 4 : 2 Plantaža
  nedelja 21 maj, 2017 00:00 Čekmin 6 : 3 Radnički (Pertate)
  nedelja 21 maj, 2017 00:00 Kumarevo 65 3 : 1 Vučje
  nedelja 21 maj, 2017 00:00 Sloga (Lipovica) 4 : 2 Progres
  nedelja 21 maj, 2017 00:00 Omladinac 0 : 2 Polet
  nedelja 21 maj, 2017 00:00 Zloćudovo 2 : 0 Umac
  nedelja 21 maj, 2017 00:00 Jedinstvo (Gornje Stopanje) 5 : 1 Mladi Borac
  nedelja 21 maj, 2017 00:00 Bobište 1 : 0 Železničar (B)
  nedelja 21 maj, 2017 00:00 Jedinstvo (Šišava) 1 : 0 Jablanica

31. kolo nedelja 28 maj, 2017 00:00 Zloćudovo 4 : 0 Jedinstvo (Gornje Stopanje)
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Jablanica 2 : 0 Bobište
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Plantaža 1 : 4 Mladi Borac
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Umac 5 : 0 Sloga (Lipovica)
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Železničar (B) 3 : 0 Omladinac
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Progres 2 : 1 Čekmin
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Polet 3 : 2 Kumarevo 65
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Radnički (Pertate) 4 : 2 Jedinstvo (Šišava)
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Vučje 0 : 1 OFK Brza

32. kolo nedelja 04 jun, 2017 00:00 Čekmin 5 : 0 Umac
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 OFK Brza 2 : 1 Polet
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Sloga (Lipovica) 2 : 4 Zloćudovo
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Jedinstvo (Gornje Stopanje) 0 : 3 Plantaža
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Kumarevo 65 2 : 0 Železničar (B)
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Bobište 5 : 0 Radnički (Pertate)
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Omladinac 0 : 7 Jablanica
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Jedinstvo (Šišava) 2 : 1 Progres
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Mladi Borac 4 : 3 Vučje

33. kolo nedelja 11 jun, 2017 00:00 Umac 0 : 0 Jedinstvo (Šišava)
  nedelja 11 jun, 2017 00:00 Železničar (B) 2 : 3 OFK Brza
  nedelja 11 jun, 2017 00:00 Progres 2 : 3 Bobište
  nedelja 11 jun, 2017 00:00 Polet 0 : 1 Mladi Borac
  nedelja 11 jun, 2017 00:00 Sloga (Lipovica) 3 : 6 Jedinstvo (Gornje Stopanje)
  nedelja 11 jun, 2017 00:00 Radnički (Pertate) 4 : 4 Omladinac
  nedelja 11 jun, 2017 00:00 Vučje 2 : 2 Plantaža
  nedelja 11 jun, 2017 00:00 Zloćudovo 1 : 0 Čekmin
  nedelja 11 jun, 2017 00:00 Jablanica 10 : 1 Kumarevo 65

34. kolo nedelja 18 jun, 2017 00:00 Plantaža 3 : 0 Polet
  nedelja 18 jun, 2017 00:00 Omladinac 4 : 2 Progres
  nedelja 18 jun, 2017 00:00 Mladi Borac 3 : 0 Železničar (B)
  nedelja 18 jun, 2017 00:00 Bobište 2 : 0 Umac
  nedelja 18 jun, 2017 00:00 OFK Brza 0 : 4 Jablanica
  nedelja 18 jun, 2017 00:00 Jedinstvo (Šišava) 6 : 0 Zloćudovo
  nedelja 18 jun, 2017 00:00 Jedinstvo (Gornje Stopanje) 4 : 1 Vučje
  nedelja 18 jun, 2017 00:00 Kumarevo 65 4 : 0 Radnički (Pertate)
  nedelja 18 jun, 2017 00:00 Čekmin 2 : 0 Sloga (Lipovica)

Budite u toku!