You are here: Home Rezultati i tabele Medjuopštinska liga FSJO Medjuopštinska liga FSJO Rezultati i tabela

Sportska strana juga

TOP DANI u svim ORION Marketima

TOP DANI u svim ORION Marketima od 16. do 22. oktobra.

NAJSLAĐA AKCIJA U ORION MARKETIMA

Najslađa akcija u svim ORON Marketima.

Rezultati i Tabele

Medjuopštinska liga FSJO Rezultati i tabela
Print
1. kolo nedelja 20 avgust, 2017 00:00 Gradac 1 : 2 Omladinac
  nedelja 20 avgust, 2017 00:00 Marjan MB 2 : 3 Šumadija
  nedelja 20 avgust, 2017 00:00 Mladost (Batulovce) 0 : 3 OFK Morava (Leskovac)
  nedelja 20 avgust, 2017 00:00 Milanovo 3 : 1 Bratstvo (Bratmilovce)
  nedelja 20 avgust, 2017 00:00 Plantaža 1 : 0 Real
  nedelja 20 avgust, 2017 00:00 Radnik Sušica 4 : 1 Derbi 2016
  nedelja 20 avgust, 2017 00:00 Radnički (Pertate) 0 : 0 BSK (Belanovce)
  nedelja 20 avgust, 2017 00:00 Moravac (P) 3 : 1 Lemind 1953

2. kolo nedelja 27 avgust, 2017 00:00 Derbi 2016 1 : 3 Marjan MB
  nedelja 27 avgust, 2017 00:00 BSK (Belanovce) 3 : 1 Radnik Sušica
  nedelja 27 avgust, 2017 00:00 Omladinac 0 : 2 Bratstvo (Bratmilovce)
  nedelja 27 avgust, 2017 00:00 Real 4 : 3 Radnički (Pertate)
  nedelja 27 avgust, 2017 00:00 OFK Morava (Leskovac) 4 : 1 Plantaža
  nedelja 27 avgust, 2017 00:00 Lemind 1953 1 : 0 Milanovo
  nedelja 27 avgust, 2017 00:00 Gradac 2 : 1 Mladost (Batulovce)
  nedelja 27 avgust, 2017 00:00 Šumadija 2 : 0 Moravac (P)

3. kolo nedelja 03 septembar, 2017 00:00 Bratstvo (Bratmilovce) 2 : 5 Lemind 1953
  nedelja 03 septembar, 2017 00:00 Radnik Sušica 3 : 2 Real
  nedelja 03 septembar, 2017 00:00 Mladost (Batulovce) 3 : 3 Omladinac
  nedelja 03 septembar, 2017 00:00 Marjan MB 1 : 4 BSK (Belanovce)
  nedelja 03 septembar, 2017 00:00 Plantaža 2 : 0 Gradac
  nedelja 03 septembar, 2017 00:00 Moravac (P) 2 : 0 Derbi 2016
  nedelja 03 septembar, 2017 00:00 Radnički (Pertate) 1 : 2 OFK Morava (Leskovac)
  nedelja 03 septembar, 2017 00:00 Milanovo 1 : 3 Šumadija

4. kolo subota 09 septembar, 2017 00:00 Derbi 2016 4 : 4 Milanovo
  nedelja 10 septembar, 2017 00:00 Real 7 : 1 Marjan MB
  nedelja 10 septembar, 2017 00:00 Omladinac 0 : 0 Lemind 1953
  nedelja 10 septembar, 2017 00:00 OFK Morava (Leskovac) 4 : 3 Radnik Sušica
  nedelja 10 septembar, 2017 00:00 Šumadija 4 : 0 Bratstvo (Bratmilovce)
  nedelja 10 septembar, 2017 00:00 Gradac 1 : 2 Radnički (Pertate)
  nedelja 10 septembar, 2017 00:00 BSK (Belanovce) 4 : 1 Moravac (P)
  nedelja 10 septembar, 2017 00:00 Mladost (Batulovce) 1 : 3 Plantaža

5. kolo nedelja 17 septembar, 2017 00:00 Plantaža 5 : 3 Omladinac
  nedelja 17 septembar, 2017 00:00 Moravac (P) 2 : 0 Real
  nedelja 17 septembar, 2017 00:00 Radnički (Pertate) 4 : 3 Mladost (Batulovce)
  nedelja 17 septembar, 2017 00:00 Milanovo 2 : 1 BSK (Belanovce)
  nedelja 17 septembar, 2017 00:00 Radnik Sušica 4 : 0 Gradac
  nedelja 17 septembar, 2017 00:00 Bratstvo (Bratmilovce) 2 : 0 Derbi 2016
  nedelja 17 septembar, 2017 00:00 Marjan MB 3 : 3 OFK Morava (Leskovac)
  nedelja 17 septembar, 2017 00:00 Lemind 1953 1 : 2 Šumadija

6. kolo subota 23 septembar, 2017 00:00 Derbi 2016 0 : 6 Lemind 1953
  nedelja 24 septembar, 2017 00:00 OFK Morava (Leskovac) 2 : 0 Moravac (P)
  nedelja 24 septembar, 2017 00:00 Gradac 3 : 4 Marjan MB
  nedelja 24 septembar, 2017 00:00 Omladinac 3 : 4 Šumadija
  nedelja 24 septembar, 2017 00:00 BSK (Belanovce) 3 : 3 Bratstvo (Bratmilovce)
  nedelja 24 septembar, 2017 00:00 Mladost (Batulovce) 2 : 0 Radnik Sušica
  nedelja 24 septembar, 2017 00:00 Real 2 : 2 Milanovo
  nedelja 24 septembar, 2017 00:00 Plantaža 1 : 2 Radnički (Pertate)

7. kolo nedelja 01 oktobar, 2017 00:00 Bratstvo (Bratmilovce) 2 : 1 Real
  nedelja 01 oktobar, 2017 00:00 Moravac (P) 1 : 1 Gradac
  nedelja 01 oktobar, 2017 00:00 Radnički (Pertate) 4 : 0 Omladinac
  nedelja 01 oktobar, 2017 00:00 Milanovo 3 : 4 OFK Morava (Leskovac)
  nedelja 01 oktobar, 2017 00:00 Radnik Sušica 2 : 3 Plantaža
  nedelja 01 oktobar, 2017 00:00 Lemind 1953 5 : 0 BSK (Belanovce)
  nedelja 01 oktobar, 2017 00:00 Marjan MB 2 : 3 Mladost (Batulovce)
  nedelja 01 oktobar, 2017 00:00 Šumadija 7 : 3 Derbi 2016

8. kolo nedelja 08 oktobar, 2017 00:00 OFK Morava (Leskovac) 4 : 0 Bratstvo (Bratmilovce)
  nedelja 08 oktobar, 2017 00:00 Gradac 2 : 1 Milanovo
  nedelja 08 oktobar, 2017 00:00 Omladinac 4 : 2 Derbi 2016
  nedelja 08 oktobar, 2017 00:00 Plantaža 4 : 1 Marjan MB
  nedelja 08 oktobar, 2017 00:00 BSK (Belanovce) 2 : 2 Šumadija
  nedelja 08 oktobar, 2017 00:00 Radnički (Pertate) 2 : 1 Radnik Sušica
  nedelja 08 oktobar, 2017 00:00 Real 3 : 2 Lemind 1953
  nedelja 08 oktobar, 2017 00:00 Mladost (Batulovce) 2 : 0 Moravac (P)

9. kolo nedelja 15 oktobar, 2017 00:00 Radnik Sušica 4 : 0 Omladinac
  nedelja 15 oktobar, 2017 00:00 Bratstvo (Bratmilovce) 0 : 3 Gradac
  nedelja 15 oktobar, 2017 00:00 Marjan MB 6 : 0 Radnički (Pertate)
  nedelja 15 oktobar, 2017 00:00 Lemind 1953 2 : 3 OFK Morava (Leskovac)
  nedelja 15 oktobar, 2017 00:00 Šumadija 5 : 1 Real
  nedelja 15 oktobar, 2017 00:00 Moravac (P) 6 : 2 Plantaža
  nedelja 15 oktobar, 2017 00:00 Derbi 2016 1 : 3 BSK (Belanovce)
  nedelja 15 oktobar, 2017 00:00 Milanovo 5 : 1 Mladost (Batulovce)

Budite u toku!