You are here: Home Rezultati i tabele Medjuopštinska liga FSJO Medjuopštinska liga FSJO Rezultati i tabela

Sportska strana juga

Super vikend u ORION Marketima

Super vikend u svim ORION Marketima - subota i nedelja 24. i 25. jun.

NAJBOLJE CENE U SRBIJI

Sa ORION Marketima čuvaj novac, živi bolje!

Rezultati i Tabele

Medjuopštinska liga FSJO Rezultati i tabela
Print
1. kolo nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Lemind 1953 1 : 2 Milanovo
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Sušica 2012 5 : 1 Navalin
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Sloboda (Donje Brijanje) 0 : 0 Bratstvo (Bratmilovce)
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 OFK Morava (Leskovac) 4 : 1 Mladost (DL)
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Jedinstvo (Grdelica) 2 : 1 Real
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 BSK (Belanovce) 1 : 1 Mladost (Batulovce)
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Mladost (Vinarce) 6 : 2 Gradac
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Marjan MB 3 : 0 Napredak (B)
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Atletiko Donja Jajina 1 : 1 Šumadija

2. kolo nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Real 2 : 1 Mladost (Vinarce)
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 OFK Morava (Leskovac) 5 : 1 Lemind 1953
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Mladost (DL) 0 : 2 Bratstvo (Bratmilovce)
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Navalin 2 : 2 Jedinstvo (Grdelica)
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Napredak (B) 0 : 3 Sušica 2012
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Šumadija 7 : 1 Sloboda (Donje Brijanje)
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Mladost (Batulovce) 5 : 3 Marjan MB
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Gradac 0 : 3 Atletiko Donja Jajina
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Milanovo 4 : 0 BSK (Belanovce)

3. kolo nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Mladost (Vinarce) 5 : 0 Navalin
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 BSK (Belanovce) 4 : 1 OFK Morava (Leskovac)
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Marjan MB 3 : 0 Milanovo
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Atletiko Donja Jajina 1 : 2 Real
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Sušica 2012 0 : 2 Mladost (Batulovce)
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Sloboda (Donje Brijanje) 2 : 1 Gradac
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Bratstvo (Bratmilovce) 2 : 1 Šumadija
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Grdelica) 2 : 0 Napredak (B)
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Lemind 1953 1 : 2 Mladost (DL)

4. kolo sreda 07 septembar, 2016 00:00 Gradac 1 : 1 Bratstvo (Bratmilovce)
  sreda 07 septembar, 2016 00:00 Mladost (Batulovce) 2 : 2 Jedinstvo (Grdelica)
  sreda 07 septembar, 2016 00:00 Real 4 : 3 Sloboda (Donje Brijanje)
  sreda 07 septembar, 2016 00:00 Milanovo 5 : 0 Sušica 2012
  sreda 07 septembar, 2016 00:00 Navalin 2 : 3 Atletiko Donja Jajina
  sreda 07 septembar, 2016 00:00 OFK Morava (Leskovac) 3 : 4 Marjan MB
  sreda 07 septembar, 2016 00:00 Mladost (DL) 2 : 1 Šumadija
  sreda 07 septembar, 2016 00:00 Napredak (B) 1 : 6 Mladost (Vinarce)
  sreda 07 septembar, 2016 00:00 Lemind 1953 1 : 4 BSK (Belanovce)

5. kolo nedelja 11 septembar, 2016 00:00 Bratstvo (Bratmilovce) 5 : 2 Real
  nedelja 11 septembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Grdelica) 1 : 0 Milanovo
  nedelja 11 septembar, 2016 00:00 Šumadija 3 : 1 Gradac
  nedelja 11 septembar, 2016 00:00 BSK (Belanovce) 3 : 2 Mladost (DL)
  nedelja 11 septembar, 2016 00:00 Mladost (Vinarce) 6 : 0 Mladost (Batulovce)
  nedelja 11 septembar, 2016 00:00 Marjan MB 3 : 1 Lemind 1953
  nedelja 11 septembar, 2016 00:00 Atletiko Donja Jajina 4 : 0 Napredak (B)
  nedelja 11 septembar, 2016 00:00 Sušica 2012 1 : 3 OFK Morava (Leskovac)
  nedelja 11 septembar, 2016 00:00 Sloboda (Donje Brijanje) 4 : 0 Navalin

6. kolo nedelja 18 septembar, 2016 00:00 OFK Morava (Leskovac) 2 : 1 Jedinstvo (Grdelica)
  nedelja 18 septembar, 2016 00:00 Navalin 2 : 1 Bratstvo (Bratmilovce)
  nedelja 18 septembar, 2016 00:00 Napredak (B) 2 : 1 Sloboda (Donje Brijanje)
  nedelja 18 septembar, 2016 00:00 BSK (Belanovce) 5 : 0 Marjan MB
  nedelja 18 septembar, 2016 00:00 Lemind 1953 3 : 1 Sušica 2012
  nedelja 18 septembar, 2016 00:00 Mladost (Batulovce) 3 : 1 Atletiko Donja Jajina
  nedelja 18 septembar, 2016 00:00 Mladost (DL) 4 : 2 Gradac
  nedelja 18 septembar, 2016 00:00 Milanovo 3 : 3 Mladost (Vinarce)
  nedelja 18 septembar, 2016 00:00 Real 3 : 2 Šumadija

7. kolo subota 24 septembar, 2016 00:00 Bratstvo (Bratmilovce) 5 : 0 Napredak (B)
  subota 24 septembar, 2016 00:00 Gradac 2 : 2 Real
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Marjan MB 2 : 2 Mladost (DL)
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Atletiko Donja Jajina 0 : 4 Milanovo
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Sušica 2012 3 : 0 BSK (Belanovce)
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Sloboda (Donje Brijanje) 3 : 1 Mladost (Batulovce)
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Grdelica) 3 : 0 Lemind 1953
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Šumadija 4 : 0 Navalin
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Mladost (Vinarce) 1 : 1 OFK Morava (Leskovac)

8. kolo nedelja 02 oktobar, 2016 00:00 Mladost (DL) 2 : 3 Real
  nedelja 02 oktobar, 2016 00:00 Milanovo 7 : 1 Sloboda (Donje Brijanje)
  nedelja 02 oktobar, 2016 00:00 Navalin 2 : 0 Gradac
  nedelja 02 oktobar, 2016 00:00 OFK Morava (Leskovac) 0 : 0 Atletiko Donja Jajina
  nedelja 02 oktobar, 2016 00:00 Napredak (B) 1 : 4 Šumadija
  nedelja 02 oktobar, 2016 00:00 BSK (Belanovce) 1 : 2 Jedinstvo (Grdelica)
  nedelja 02 oktobar, 2016 00:00 Lemind 1953 1 : 6 Mladost (Vinarce)
  nedelja 02 oktobar, 2016 00:00 Mladost (Batulovce) 4 : 1 Bratstvo (Bratmilovce)
  nedelja 02 oktobar, 2016 00:00 Marjan MB 4 : 2 Sušica 2012

9. kolo nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 Real 4 : 1 Navalin
  nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 Gradac 4 : 1 Napredak (B)
  nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 Mladost (Vinarce) 3 : 1 BSK (Belanovce)
  nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 Atletiko Donja Jajina 1 : 1 Lemind 1953
  nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 Bratstvo (Bratmilovce) 3 : 3 Milanovo
  nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 Sloboda (Donje Brijanje) 1 : 2 OFK Morava (Leskovac)
  nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 Sušica 2012 2 : 1 Mladost (DL)
  nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 Šumadija 2 : 0 Mladost (Batulovce)
  nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 Jedinstvo (Grdelica) 2 : 3 Marjan MB

10. kolo subota 15 oktobar, 2016 00:00 Mladost (Batulovce) 4 : 0 Gradac
  subota 15 oktobar, 2016 00:00 Marjan MB 2 : 2 Mladost (Vinarce)
  subota 15 oktobar, 2016 00:00 Lemind 1953 4 : 0 Sloboda (Donje Brijanje)
  subota 15 oktobar, 2016 00:00 Milanovo 2 : 3 Šumadija
  subota 15 oktobar, 2016 00:00 Sušica 2012 1 : 4 Jedinstvo (Grdelica)
  subota 15 oktobar, 2016 00:00 Mladost (DL) 3 : 1 Navalin
  subota 15 oktobar, 2016 00:00 OFK Morava (Leskovac) 2 : 4 Bratstvo (Bratmilovce)
  subota 15 oktobar, 2016 00:00 Napredak (B) 0 : 5 Real
  subota 15 oktobar, 2016 00:00 BSK (Belanovce) 2 : 1 Atletiko Donja Jajina

11. kolo subota 22 oktobar, 2016 00:00 Bratstvo (Bratmilovce) 1 : 2 Lemind 1953
  subota 22 oktobar, 2016 00:00 Gradac 2 : 1 Milanovo
  nedelja 23 oktobar, 2016 00:00 Jedinstvo (Grdelica) 3 : 0 Mladost (DL)
  nedelja 23 oktobar, 2016 00:00 Šumadija 2 : 1 OFK Morava (Leskovac)
  nedelja 23 oktobar, 2016 00:00 Mladost (Vinarce) 1 : 0 Sušica 2012
  nedelja 23 oktobar, 2016 00:00 Real 3 : 3 Mladost (Batulovce)
  nedelja 23 oktobar, 2016 00:00 Atletiko Donja Jajina 1 : 1 Marjan MB
  nedelja 23 oktobar, 2016 00:00 Navalin 6 : 0 Napredak (B)
  nedelja 23 oktobar, 2016 00:00 Sloboda (Donje Brijanje) 2 : 4 BSK (Belanovce)

12. kolo sreda 26 oktobar, 2016 00:00 Marjan MB 5 : 2 Sloboda (Donje Brijanje)
  sreda 26 oktobar, 2016 00:00 Milanovo 3 : 2 Real
  sreda 26 oktobar, 2016 00:00 Sušica 2012 1 : 0 Atletiko Donja Jajina
  sreda 26 oktobar, 2016 00:00 OFK Morava (Leskovac) 5 : 4 Gradac
  sreda 26 oktobar, 2016 00:00 Jedinstvo (Grdelica) 1 : 2 Mladost (Vinarce)
  sreda 26 oktobar, 2016 00:00 Lemind 1953 0 : 5 Šumadija
  sreda 26 oktobar, 2016 00:00 Mladost (Batulovce) 2 : 2 Navalin
  sreda 26 oktobar, 2016 00:00 Mladost (DL) 3 : 1 Napredak (B)
  sreda 26 oktobar, 2016 00:00 BSK (Belanovce) 3 : 3 Bratstvo (Bratmilovce)

13. kolo nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Bratstvo (Bratmilovce) 1 : 2 Marjan MB
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Gradac 4 : 1 Lemind 1953
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Šumadija 1 : 0 BSK (Belanovce)
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Mladost (Vinarce) 6 : 0 Mladost (DL)
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Real 3 : 2 OFK Morava (Leskovac)
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Atletiko Donja Jajina 0 : 3 Jedinstvo (Grdelica)
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Navalin 4 : 3 Milanovo
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Sloboda (Donje Brijanje) 2 : 1 Sušica 2012
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Napredak (B) 1 : 2 Mladost (Batulovce)

14. kolo subota 05 novembar, 2016 00:00 Marjan MB 1 : 1 Šumadija
  nedelja 06 novembar, 2016 00:00 OFK Morava (Leskovac) 4 : 2 Navalin
  nedelja 06 novembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Grdelica) 3 : 0 Sloboda (Donje Brijanje)
  nedelja 06 novembar, 2016 00:00 Lemind 1953 3 : 0 Real
  nedelja 06 novembar, 2016 00:00 BSK (Belanovce) 4 : 1 Gradac
  nedelja 06 novembar, 2016 00:00 Mladost (DL) 3 : 3 Mladost (Batulovce)
  nedelja 06 novembar, 2016 00:00 Sušica 2012 2 : 2 Bratstvo (Bratmilovce)
  nedelja 06 novembar, 2016 00:00 Milanovo 4 : 1 Napredak (B)
  nedelja 06 novembar, 2016 00:00 Mladost (Vinarce) 6 : 1 Atletiko Donja Jajina

15. kolo subota 12 novembar, 2016 00:00 Bratstvo (Bratmilovce) 0 : 1 Jedinstvo (Grdelica)
  subota 12 novembar, 2016 00:00 Gradac 6 : 2 Marjan MB
  subota 12 novembar, 2016 00:00 Navalin 1 : 1 Lemind 1953
  nedelja 13 novembar, 2016 00:00 Atletiko Donja Jajina 1 : 1 Mladost (DL)
  nedelja 13 novembar, 2016 00:00 Napredak (B) 0 : 3 OFK Morava (Leskovac)
  nedelja 13 novembar, 2016 00:00 Sloboda (Donje Brijanje) 1 : 2 Mladost (Vinarce)
  nedelja 13 novembar, 2016 00:00 Šumadija 4 : 1 Sušica 2012
  nedelja 13 novembar, 2016 00:00 Mladost (Batulovce) 2 : 1 Milanovo
  nedelja 13 novembar, 2016 00:00 Real 3 : 1 BSK (Belanovce)

16. kolo nedelja 20 novembar, 2016 00:00 OFK Morava (Leskovac) 5 : 1 Mladost (Batulovce)
  nedelja 20 novembar, 2016 00:00 Mladost (Vinarce) 2 : 1 Bratstvo (Bratmilovce)
  nedelja 20 novembar, 2016 00:00 Marjan MB 2 : 1 Real
  nedelja 20 novembar, 2016 00:00 BSK (Belanovce) 8 : 4 Navalin
  nedelja 20 novembar, 2016 00:00 Atletiko Donja Jajina 1 : 2 Sloboda (Donje Brijanje)
  nedelja 20 novembar, 2016 00:00 Lemind 1953 1 : 0 Napredak (B)
  nedelja 20 novembar, 2016 00:00 Sušica 2012 1 : 1 Gradac
  nedelja 20 novembar, 2016 00:00 Mladost (DL) 1 : 4 Milanovo
  nedelja 20 novembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Grdelica) 2 : 0 Šumadija

17. kolo nedelja 27 novembar, 2016 00:00 Gradac 0 : 2 Jedinstvo (Grdelica)
  nedelja 27 novembar, 2016 00:00 Real 3 : 1 Sušica 2012
  nedelja 27 novembar, 2016 00:00 Navalin 5 : 2 Marjan MB
  nedelja 27 novembar, 2016 00:00 Napredak (B) 2 : 4 BSK (Belanovce)
  nedelja 27 novembar, 2016 00:00 Sloboda (Donje Brijanje) 3 : 3 Mladost (DL)
  nedelja 27 novembar, 2016 00:00 Mladost (Batulovce) 3 : 0 Lemind 1953
  nedelja 27 novembar, 2016 00:00 Bratstvo (Bratmilovce) 6 : 0 Atletiko Donja Jajina
  nedelja 27 novembar, 2016 00:00 Šumadija 2 : 3 Mladost (Vinarce)
  nedelja 27 novembar, 2016 00:00 Milanovo 5 : 5 OFK Morava (Leskovac)

18 kolo nedelja 12 mart, 2017 00:00 Napredak (B) 2 : 3 Marjan MB
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Bratstvo (Bratmilovce) 1 : 0 Sloboda (Donje Brijanje)
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Navalin 2 : 3 Sušica 2012
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Mladost (DL) 2 : 2 OFK Morava (Leskovac)
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Real 2 : 7 Jedinstvo (Grdelica)
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Milanovo 3 : 1 Lemind 1953
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Gradac 2 : 1 Mladost (Vinarce)
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Mladost (Batulovce) 3 : 3 BSK (Belanovce)
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Šumadija 4 : 0 Atletiko Donja Jajina

19. kolo nedelja 19 mart, 2017 00:00 Atletiko Donja Jajina 2 : 4 Gradac
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 Marjan MB 1 : 5 Mladost (Batulovce)
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 Bratstvo (Bratmilovce) 2 : 0 Mladost (DL)
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 Mladost (Vinarce) 1 : 0 Real
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 BSK (Belanovce) 1 : 1 Milanovo
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 Lemind 1953 2 : 1 OFK Morava (Leskovac)
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 Jedinstvo (Grdelica) 3 : 0 Navalin
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 Sloboda (Donje Brijanje) 0 : 1 Šumadija
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 Sušica 2012 3 : 0 Napredak (B)

20. kolo nedelja 26 mart, 2017 00:00 OFK Morava (Leskovac) 4 : 0 BSK (Belanovce)
  nedelja 26 mart, 2017 00:00 Real 2 : 1 Atletiko Donja Jajina
  nedelja 26 mart, 2017 00:00 Mladost (Batulovce) 4 : 4 Sušica 2012
  nedelja 26 mart, 2017 00:00 Gradac 1 : 1 Sloboda (Donje Brijanje)
  nedelja 26 mart, 2017 00:00 Milanovo 2 : 2 Marjan MB
  nedelja 26 mart, 2017 00:00 Napredak (B) 0 : 3 Jedinstvo (Grdelica)
  nedelja 26 mart, 2017 00:00 Šumadija 2 : 0 Bratstvo (Bratmilovce)
  nedelja 26 mart, 2017 00:00 Mladost (DL) 0 : 0 Lemind 1953
  nedelja 26 mart, 2017 00:00 Navalin 0 : 3 Mladost (Vinarce)

21. kolo sreda 29 mart, 2017 00:00 Šumadija 1 : 2 Mladost (DL)
  sreda 29 mart, 2017 00:00 Mladost (Vinarce) 7 : 0 Napredak (B)
  sreda 29 mart, 2017 00:00 BSK (Belanovce) 3 : 2 Lemind 1953
  sreda 29 mart, 2017 00:00 Bratstvo (Bratmilovce) 2 : 1 Gradac
  sreda 29 mart, 2017 00:00 Jedinstvo (Grdelica) 3 : 0 Mladost (Batulovce)
  sreda 29 mart, 2017 00:00 Sloboda (Donje Brijanje) 2 : 1 Real
  sreda 29 mart, 2017 00:00 Sušica 2012 2 : 1 Milanovo
  sreda 29 mart, 2017 00:00 Atletiko Donja Jajina 3 : 0 Navalin
  sreda 29 mart, 2017 00:00 Marjan MB 1 : 6 OFK Morava (Leskovac)

22. kolo nedelja 02 april, 2017 00:00 Napredak (B) 0 : 4 Atletiko Donja Jajina
  nedelja 02 april, 2017 00:00 Lemind 1953 4 : 1 Marjan MB
  nedelja 02 april, 2017 00:00 OFK Morava (Leskovac) 2 : 3 Sušica 2012
  nedelja 02 april, 2017 00:00 Navalin 1 : 2 Sloboda (Donje Brijanje)
  nedelja 02 april, 2017 00:00 Milanovo 1 : 2 Jedinstvo (Grdelica)
  nedelja 02 april, 2017 00:00 Real 3 : 2 Bratstvo (Bratmilovce)
  nedelja 02 april, 2017 00:00 Mladost (Batulovce) 1 : 2 Mladost (Vinarce)
  nedelja 02 april, 2017 00:00 Gradac 3 : 1 Šumadija
  nedelja 02 april, 2017 00:00 Mladost (DL) 3 : 0 BSK (Belanovce)

23. kolo nedelja 09 april, 2017 00:00 Gradac 4 : 1 Mladost (DL)
  nedelja 09 april, 2017 00:00 Jedinstvo (Grdelica) 1 : 1 OFK Morava (Leskovac)
  nedelja 09 april, 2017 00:00 Marjan MB 0 : 3 BSK (Belanovce)
  nedelja 09 april, 2017 00:00 Šumadija 4 : 0 Real
  nedelja 09 april, 2017 00:00 Sušica 2012 5 : 1 Lemind 1953
  nedelja 09 april, 2017 00:00 Atletiko Donja Jajina 2 : 3 Mladost (Batulovce)
  nedelja 09 april, 2017 00:00 Sloboda (Donje Brijanje) 9 : 1 Napredak (B)
  nedelja 09 april, 2017 00:00 Bratstvo (Bratmilovce) 1 : 0 Navalin
  nedelja 09 april, 2017 00:00 Mladost (Vinarce) 3 : 0 Milanovo

24. kolo nedelja 16 april, 2017 00:00 Napredak (B) 1 : 0 Bratstvo (Bratmilovce)
  nedelja 16 april, 2017 00:00 Mladost (Batulovce) 3 : 2 Sloboda (Donje Brijanje)
  nedelja 16 april, 2017 00:00 Lemind 1953 0 : 4 Jedinstvo (Grdelica)
  nedelja 16 april, 2017 00:00 Navalin 2 : 0 Šumadija
  nedelja 16 april, 2017 00:00 Milanovo 0 : 1 Atletiko Donja Jajina
  nedelja 16 april, 2017 00:00 Real 1 : 0 Gradac
  nedelja 16 april, 2017 00:00 Mladost (DL) 3 : 0 Marjan MB
  nedelja 16 april, 2017 00:00 BSK (Belanovce) 2 : 1 Sušica 2012
  nedelja 16 april, 2017 00:00 OFK Morava (Leskovac) 4 : 2 Mladost (Vinarce)

25. kolo sreda 19 april, 2017 00:00 Gradac 2 : 1 Navalin
  sreda 19 april, 2017 00:00 Šumadija 6 : 0 Napredak (B)
  sreda 19 april, 2017 00:00 Jedinstvo (Grdelica) 6 : 1 BSK (Belanovce)
  sreda 19 april, 2017 00:00 Bratstvo (Bratmilovce) 1 : 0 Mladost (Batulovce)
  sreda 19 april, 2017 00:00 Sušica 2012 3 : 0 Marjan MB
  sreda 19 april, 2017 00:00 Sloboda (Donje Brijanje) 4 : 4 Milanovo
  sreda 19 april, 2017 00:00 Atletiko Donja Jajina 1 : 0 OFK Morava (Leskovac)
  sreda 19 april, 2017 00:00 Real 5 : 1 Mladost (DL)
  sreda 19 april, 2017 00:00 Mladost (Vinarce) 2 : 0 Lemind 1953

26. kolo nedelja 23 april, 2017 00:00 OFK Morava (Leskovac) 2 : 1 Sloboda (Donje Brijanje)
  nedelja 23 april, 2017 00:00 Lemind 1953 1 : 0 Atletiko Donja Jajina
  nedelja 23 april, 2017 00:00 Mladost (Batulovce) 2 : 1 Šumadija
  nedelja 23 april, 2017 00:00 Milanovo 1 : 3 Bratstvo (Bratmilovce)
  nedelja 23 april, 2017 00:00 Napredak (B) 3 : 2 Gradac
  nedelja 23 april, 2017 00:00 Mladost (DL) 1 : 2 Sušica 2012
  nedelja 23 april, 2017 00:00 BSK (Belanovce) 2 : 1 Mladost (Vinarce)
  nedelja 23 april, 2017 00:00 Navalin 1 : 1 Real
  nedelja 23 april, 2017 00:00 Marjan MB 1 : 1 Jedinstvo (Grdelica)

27. kolo nedelja 30 april, 2017 00:00 Navalin 2 : 1 Mladost (DL)
  nedelja 30 april, 2017 00:00 Bratstvo (Bratmilovce) 1 : 2 OFK Morava (Leskovac)
  nedelja 30 april, 2017 00:00 Jedinstvo (Grdelica) 4 : 2 Sušica 2012
  nedelja 30 april, 2017 00:00 Real 5 : 3 Napredak (B)
  nedelja 30 april, 2017 00:00 Sloboda (Donje Brijanje) 1 : 1 Lemind 1953
  nedelja 30 april, 2017 00:00 Gradac 2 : 2 Mladost (Batulovce)
  nedelja 30 april, 2017 00:00 Atletiko Donja Jajina 2 : 0 BSK (Belanovce)
  nedelja 30 april, 2017 00:00 Šumadija 2 : 2 Milanovo
  nedelja 30 april, 2017 00:00 Mladost (Vinarce) 6 : 2 Marjan MB

28. kolo nedelja 07 maj, 2017 00:00 Lemind 1953 4 : 2 Bratstvo (Bratmilovce)
  nedelja 07 maj, 2017 00:00 Mladost (Batulovce) 5 : 1 Real
  nedelja 07 maj, 2017 00:00 Mladost (DL) 2 : 2 Jedinstvo (Grdelica)
  nedelja 07 maj, 2017 00:00 Milanovo 2 : 0 Gradac
  nedelja 07 maj, 2017 00:00 Napredak (B) 1 : 1 Navalin
  nedelja 07 maj, 2017 00:00 Marjan MB 1 : 1 Atletiko Donja Jajina
  nedelja 07 maj, 2017 00:00 Sušica 2012 1 : 3 Mladost (Vinarce)
  nedelja 07 maj, 2017 00:00 BSK (Belanovce) 5 : 2 Sloboda (Donje Brijanje)
  nedelja 07 maj, 2017 00:00 OFK Morava (Leskovac) 3 : 1 Šumadija

29. kolo nedelja 14 maj, 2017 00:00 Navalin 0 : 0 Mladost (Batulovce)
  nedelja 14 maj, 2017 00:00 Šumadija 1 : 2 Lemind 1953
  nedelja 14 maj, 2017 00:00 Real 5 : 1 Milanovo
  nedelja 14 maj, 2017 00:00 Bratstvo (Bratmilovce) 1 : 0 BSK (Belanovce)
  nedelja 14 maj, 2017 00:00 Sloboda (Donje Brijanje) 3 : 1 Marjan MB
  nedelja 14 maj, 2017 00:00 Mladost (Vinarce) 1 : 3 Jedinstvo (Grdelica)
  nedelja 14 maj, 2017 00:00 Atletiko Donja Jajina 2 : 1 Sušica 2012
  nedelja 14 maj, 2017 00:00 Napredak (B) 0 : 2 Mladost (DL)
  nedelja 14 maj, 2017 00:00 Gradac 4 : 5 OFK Morava (Leskovac)

30. kolo nedelja 21 maj, 2017 00:00 Sušica 2012 4 : 4 Sloboda (Donje Brijanje)
  nedelja 21 maj, 2017 00:00 OFK Morava (Leskovac) 1 : 2 Real
  nedelja 21 maj, 2017 00:00 Marjan MB 0 : 3 Bratstvo (Bratmilovce)
  nedelja 21 maj, 2017 00:00 Milanovo 7 : 1 Navalin
  nedelja 21 maj, 2017 00:00 BSK (Belanovce) 2 : 2 Šumadija
  nedelja 21 maj, 2017 00:00 Mladost (Batulovce) 7 : 0 Napredak (B)
  nedelja 21 maj, 2017 00:00 Mladost (DL) 2 : 1 Mladost (Vinarce)
  nedelja 21 maj, 2017 00:00 Lemind 1953 1 : 2 Gradac
  nedelja 21 maj, 2017 00:00 Jedinstvo (Grdelica) 1 : 2 Atletiko Donja Jajina

31. kolo nedelja 28 maj, 2017 00:00 Atletiko Donja Jajina 2 : 0 Mladost (Vinarce)
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Navalin 4 : 2 OFK Morava (Leskovac)
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Real 2 : 3 Lemind 1953
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Bratstvo (Bratmilovce) 4 : 2 Sušica 2012
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Gradac 4 : 0 BSK (Belanovce)
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Mladost (Batulovce) 2 : 1 Mladost (DL)
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Šumadija 3 : 4 Marjan MB
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Napredak (B) 0 : 5 Milanovo
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Sloboda (Donje Brijanje) 0 : 1 Jedinstvo (Grdelica)

32. kolo nedelja 04 jun, 2017 00:00 BSK (Belanovce) 7 : 1 Real
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Lemind 1953 3 : 0 Navalin
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Milanovo 1 : 1 Mladost (Batulovce)
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Mladost (DL) 2 : 0 Atletiko Donja Jajina
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 OFK Morava (Leskovac) 5 : 1 Napredak (B)
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Sušica 2012 5 : 4 Šumadija
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Mladost (Vinarce) 3 : 1 Sloboda (Donje Brijanje)
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Marjan MB 3 : 4 Gradac
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Jedinstvo (Grdelica) 2 : 0 Bratstvo (Bratmilovce)

33. kolo nedelja 11 jun, 2017 00:00 Napredak (B) 0 : 4 Lemind 1953
  nedelja 11 jun, 2017 00:00 Šumadija 3 : 2 Jedinstvo (Grdelica)
  nedelja 11 jun, 2017 00:00 Navalin 6 : 2 BSK (Belanovce)
  nedelja 11 jun, 2017 00:00 Bratstvo (Bratmilovce) 1 : 2 Mladost (Vinarce)
  nedelja 11 jun, 2017 00:00 Milanovo 5 : 2 Mladost (DL)
  nedelja 11 jun, 2017 00:00 Real 0 : 3 Marjan MB
  nedelja 11 jun, 2017 00:00 Sloboda (Donje Brijanje) 2 : 0 Atletiko Donja Jajina
  nedelja 11 jun, 2017 00:00 Mladost (Batulovce) 2 : 2 OFK Morava (Leskovac)
  nedelja 11 jun, 2017 00:00 Gradac 4 : 2 Sušica 2012

34. kolo nedelja 18 jun, 2017 00:00 Atletiko Donja Jajina 4 : 3 Bratstvo (Bratmilovce)
  nedelja 18 jun, 2017 00:00 Marjan MB 9 : 2 Navalin
  nedelja 18 jun, 2017 00:00 Mladost (Vinarce) 4 : 3 Šumadija
  nedelja 18 jun, 2017 00:00 BSK (Belanovce) 5 : 1 Napredak (B)
  nedelja 18 jun, 2017 00:00 Jedinstvo (Grdelica) 3 : 1 Gradac
  nedelja 18 jun, 2017 00:00 Lemind 1953 4 : 1 Mladost (Batulovce)
  nedelja 18 jun, 2017 00:00 Mladost (DL) 3 : 2 Sloboda (Donje Brijanje)
  nedelja 18 jun, 2017 00:00 Sušica 2012 5 : 1 Real
  nedelja 18 jun, 2017 00:00 OFK Morava (Leskovac) 3 : 2 Milanovo

Budite u toku!