You are here: Home Rezultati i tabele Prva liga Srbije Prva liga Srbije Rezultati i tabela

Sportska strana juga

Nedelja niskih cena u ORION Marketima

Nedelja niskih cena u svim ORION Marketima od 26. do 30. juna.

Super dani od 26. do 30. juna u ORION Marketima

Super dani u svim ORION Marketima od 26. do 30. juna.

Rezultati i Tabele

Prva liga Srbije Rezultati i tabela
Print
1. kolo nedelja 14 avgust, 2016 00:00 Bežanija 0 : 0 Zemun
  nedelja 14 avgust, 2016 00:00 Sindjelić (BG) 2 : 0 BSK Borča
  nedelja 14 avgust, 2016 00:00 Kolubara 0 : 1 Budućnost (Dobanovci)
  nedelja 14 avgust, 2016 00:00 ČSK Pivara 2 : 0 Indjija
  nedelja 14 avgust, 2016 00:00 Mačva 2 : 1 Sloboda Point
  nedelja 14 avgust, 2016 00:00 Jagodina 1 : 0 Radnički (Pirot)
  nedelja 14 avgust, 2016 00:00 OFK Beograd 0 : 2 Odžaci
  nedelja 14 avgust, 2016 00:00 Dinamo 1 : 1 Proleter

2. kolo nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Indjija 0 : 1 Sloboda Point
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 BSK Borča 2 : 1 OFK Beograd
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Kolubara 1 : 1 Jagodina
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Zemun 1 : 3 Mačva
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 ČSK Pivara 0 : 0 Sindjelić (BG)
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Odžaci 1 : 1 Budućnost (Dobanovci)
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Proleter 2 : 1 Bežanija
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Radnički (Pirot) 5 : 1 Dinamo

3. kolo nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Sloboda Point 0 : 0 Zemun
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Bežanija 1 : 0 Radnički (Pirot)
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Budućnost (Dobanovci) 0 : 2 BSK Borča
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 OFK Beograd 0 : 2 ČSK Pivara
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Sindjelić (BG) 0 : 0 Indjija
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Mačva 1 : 0 Proleter
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Jagodina 3 : 0 Odžaci
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Dinamo 0 : 0 Kolubara

4. kolo nedelja 04 septembar, 2016 00:00 ČSK Pivara 4 : 2 Budućnost (Dobanovci)
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Sindjelić (BG) 4 : 0 OFK Beograd
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Proleter 0 : 0 Sloboda Point
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Kolubara 1 : 1 Bežanija
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 BSK Borča 2 : 1 Jagodina
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Radnički (Pirot) 0 : 3 Mačva
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Indjija 1 : 1 Zemun
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Odžaci 2 : 0 Dinamo

5. kolo subota 10 septembar, 2016 00:00 Bežanija 0 : 0 Odžaci
  subota 10 septembar, 2016 00:00 OFK Beograd 1 : 0 Indjija
  subota 10 septembar, 2016 00:00 Jagodina 1 : 1 ČSK Pivara
  subota 10 septembar, 2016 00:00 Zemun 1 : 1 Proleter
  subota 10 septembar, 2016 00:00 Budućnost (Dobanovci) 1 : 0 Sindjelić (BG)
  subota 10 septembar, 2016 00:00 Mačva 1 : 0 Kolubara
  nedelja 11 septembar, 2016 00:00 Sloboda Point 1 : 0 Radnički (Pirot)
  nedelja 11 septembar, 2016 00:00 Dinamo 2 : 0 BSK Borča

6. kolo subota 17 septembar, 2016 00:00 ČSK Pivara 2 : 0 Dinamo
  subota 17 septembar, 2016 00:00 Kolubara 1 : 1 Sloboda Point
  subota 17 septembar, 2016 00:00 Sindjelić (BG) 1 : 0 Jagodina
  subota 17 septembar, 2016 00:00 Indjija 2 : 0 Proleter
  subota 17 septembar, 2016 00:00 Odžaci 0 : 0 Mačva
  subota 17 septembar, 2016 00:00 BSK Borča 1 : 0 Bežanija
  subota 17 septembar, 2016 00:00 Radnički (Pirot) 1 : 0 Zemun
  subota 17 septembar, 2016 00:00 OFK Beograd 0 : 0 Budućnost (Dobanovci)

7. kolo nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Proleter 0 : 1 Radnički (Pirot)
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Sloboda Point 1 : 0 Odžaci
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Dinamo 0 : 0 Sindjelić (BG)
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Budućnost (Dobanovci) 2 : 0 Indjija
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Zemun 1 : 0 Kolubara
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Mačva 1 : 0 BSK Borča
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Jagodina 3 : 3 OFK Beograd
  ponedeljak 26 septembar, 2016 00:00 Bežanija 0 : 0 ČSK Pivara

8. kolo subota 01 oktobar, 2016 00:00 Budućnost (Dobanovci) 2 : 4 Jagodina
  subota 01 oktobar, 2016 00:00 Kolubara 0 : 0 Proleter
  subota 01 oktobar, 2016 00:00 OFK Beograd 3 : 3 Dinamo
  subota 01 oktobar, 2016 00:00 BSK Borča 0 : 2 Sloboda Point
  subota 01 oktobar, 2016 00:00 Indjija 0 : 1 Radnički (Pirot)
  subota 01 oktobar, 2016 00:00 ČSK Pivara 1 : 0 Mačva
  nedelja 02 oktobar, 2016 00:00 Odžaci 0 : 0 Zemun
  nedelja 02 oktobar, 2016 00:00 Sindjelić (BG) 1 : 1 Bežanija

9. kolo subota 08 oktobar, 2016 00:00 Mačva 3 : 0 Sindjelić (BG)
  subota 08 oktobar, 2016 00:00 Sloboda Point 4 : 2 ČSK Pivara
  subota 08 oktobar, 2016 00:00 Proleter 1 : 0 Odžaci
  subota 08 oktobar, 2016 00:00 Zemun 0 : 0 BSK Borča
  subota 08 oktobar, 2016 00:00 Jagodina 0 : 2 Indjija
  nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 Radnički (Pirot) 1 : 0 Kolubara
  nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 Dinamo 1 : 2 Budućnost (Dobanovci)
  ponedeljak 10 oktobar, 2016 00:00 Bežanija 0 : 0 OFK Beograd

10. kolo subota 15 oktobar, 2016 00:00 OFK Beograd 0 : 1 Mačva
  subota 15 oktobar, 2016 00:00 ČSK Pivara 0 : 0 Zemun
  subota 15 oktobar, 2016 00:00 Jagodina 1 : 0 Dinamo
  subota 15 oktobar, 2016 00:00 Indjija 1 : 0 Kolubara
  subota 15 oktobar, 2016 00:00 BSK Borča 1 : 2 Proleter
  subota 15 oktobar, 2016 00:00 Sindjelić (BG) 1 : 2 Sloboda Point
  subota 15 oktobar, 2016 00:00 Budućnost (Dobanovci) 1 : 0 Bežanija
  nedelja 16 oktobar, 2016 00:00 Odžaci 0 : 0 Radnički (Pirot)

11. kolo subota 22 oktobar, 2016 00:00 Proleter 0 : 0 ČSK Pivara
  subota 22 oktobar, 2016 00:00 Mačva 2 : 1 Budućnost (Dobanovci)
  subota 22 oktobar, 2016 00:00 Zemun 0 : 0 Sindjelić (BG)
  subota 22 oktobar, 2016 00:00 Bežanija 2 : 1 Jagodina
  subota 22 oktobar, 2016 00:00 Sloboda Point 1 : 0 OFK Beograd
  subota 22 oktobar, 2016 00:00 Kolubara 2 : 0 Odžaci
  nedelja 23 oktobar, 2016 00:00 Dinamo 2 : 0 Indjija
  nedelja 23 oktobar, 2016 00:00 Radnički (Pirot) 1 : 0 BSK Borča

12. kolo subota 29 oktobar, 2016 00:00 ČSK Pivara 0 : 0 Radnički (Pirot)
  subota 29 oktobar, 2016 00:00 Indjija 1 : 0 Odžaci
  subota 29 oktobar, 2016 00:00 OFK Beograd 0 : 2 Zemun
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Dinamo 1 : 0 Bežanija
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Jagodina 0 : 2 Mačva
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 BSK Borča 1 : 1 Kolubara
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Sindjelić (BG) 0 : 1 Proleter
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Budućnost (Dobanovci) 1 : 1 Sloboda Point

13. kolo subota 05 novembar, 2016 00:00 Mačva 2 : 1 Dinamo
  subota 05 novembar, 2016 00:00 Odžaci 1 : 0 BSK Borča
  subota 05 novembar, 2016 00:00 Sloboda Point 3 : 1 Jagodina
  subota 05 novembar, 2016 00:00 Bežanija 0 : 0 Indjija
  subota 05 novembar, 2016 00:00 Kolubara 2 : 0 ČSK Pivara
  subota 05 novembar, 2016 00:00 Proleter 3 : 0 OFK Beograd
  subota 05 novembar, 2016 00:00 Zemun 3 : 0 Budućnost (Dobanovci)
  nedelja 06 novembar, 2016 00:00 Radnički (Pirot) 3 : 0 Sindjelić (BG)

14. kolo subota 12 novembar, 2016 00:00 OFK Beograd 0 : 1 Radnički (Pirot)
  subota 12 novembar, 2016 00:00 Dinamo 1 : 0 Sloboda Point
  subota 12 novembar, 2016 00:00 Sindjelić (BG) 1 : 1 Kolubara
  subota 12 novembar, 2016 00:00 ČSK Pivara 2 : 1 Odžaci
  subota 12 novembar, 2016 00:00 Budućnost (Dobanovci) 1 : 1 Proleter
  subota 12 novembar, 2016 00:00 Jagodina 1 : 2 Zemun
  subota 12 novembar, 2016 00:00 Bežanija 2 : 0 Mačva
  subota 12 novembar, 2016 00:00 Indjija 3 : 1 BSK Borča

15. kolo subota 19 novembar, 2016 00:00 Proleter 2 : 1 Jagodina
  subota 19 novembar, 2016 00:00 Sloboda Point 2 : 2 Bežanija
  subota 19 novembar, 2016 00:00 BSK Borča 3 : 2 ČSK Pivara
  subota 19 novembar, 2016 00:00 Kolubara 3 : 3 OFK Beograd
  subota 19 novembar, 2016 00:00 Zemun 3 : 0 Dinamo
  subota 19 novembar, 2016 00:00 Mačva 1 : 2 Indjija
  subota 19 novembar, 2016 00:00 Odžaci 1 : 2 Sindjelić (BG)
  nedelja 20 novembar, 2016 00:00 Radnički (Pirot) 1 : 2 Budućnost (Dobanovci)

16. kolo nedelja 05 mart, 2017 00:00 Zemun 1 : 1 Bežanija
  nedelja 05 mart, 2017 00:00 Proleter 1 : 2 Dinamo
  nedelja 05 mart, 2017 00:00 Indjija 0 : 0 ČSK Pivara
  nedelja 05 mart, 2017 00:00 Budućnost (Dobanovci) 0 : 0 Kolubara
  nedelja 05 mart, 2017 00:00 BSK Borča 1 : 1 Sindjelić (BG)
  nedelja 05 mart, 2017 00:00 Sloboda Point 1 : 1 Mačva
  nedelja 05 mart, 2017 00:00 Odžaci 0 : 0 OFK Beograd
  nedelja 05 mart, 2017 00:00 Radnički (Pirot) 0 : 1 Jagodina

17. kolo nedelja 12 mart, 2017 00:00 OFK Beograd 0 : 1 BSK Borča
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Sindjelić (BG) 3 : 1 ČSK Pivara
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Budućnost (Dobanovci) 1 : 1 Odžaci
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Mačva 2 : 1 Zemun
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Sloboda Point 1 : 2 Indjija
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Bežanija 3 : 1 Proleter
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Dinamo 3 : 2 Radnički (Pirot)
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Jagodina 3 : 0 Kolubara

18. kolo nedelja 19 mart, 2017 00:00 Proleter 0 : 2 Mačva
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 Odžaci 2 : 0 Jagodina
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 ČSK Pivara 1 : 1 OFK Beograd
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 Zemun 2 : 1 Sloboda Point
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 Indjija 1 : 1 Sindjelić (BG)
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 Radnički (Pirot) - : - Bežanija
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 BSK Borča 3 : 0 Budućnost (Dobanovci)
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 Kolubara 1 : 1 Dinamo

Budite u toku!