You are here: Home Rezultati i tabele Prva liga Srbije Prva liga Srbije Rezultati i tabela

Sportska strana juga

TOP DANI u svim ORION Marketima

TOP DANI u svim ORION Marketima od 16. do 22. oktobra.

NAJSLAĐA AKCIJA U ORION MARKETIMA

Najslađa akcija u svim ORON Marketima.

Rezultati i Tabele

Prva liga Srbije Rezultati i tabela
Print
1. kolo petak 18 avgust, 2017 00:00 Sindjelić (BG) 2 : 1 ČSK Pivara
  subota 19 avgust, 2017 00:00 Jagodina 0 : 1 TSC Bačka Topola
  subota 19 avgust, 2017 00:00 Radnički 1923 0 : 2 Budućnost (Dobanovci)
  subota 19 avgust, 2017 00:00 Sloboda 1 : 0 Proleter
  subota 19 avgust, 2017 00:00 Temnić 1924 1 : 0 Radnički (Pirot)
  subota 19 avgust, 2017 00:00 Novi Pazar 0 : 0 Metalac (GM)
  nedelja 20 avgust, 2017 00:00 Indjija 3 : 1 Bežanija
  ponedeljak 21 avgust, 2017 00:00 Teleoptik 1 : 3 Dinamo

2. kolo petak 25 avgust, 2017 00:00 Bežanija 4 : 0 Sloboda
  subota 26 avgust, 2017 00:00 Jagodina 0 : 1 Sindjelić (BG)
  subota 26 avgust, 2017 00:00 Dinamo 2 : 0 Indjija
  subota 26 avgust, 2017 00:00 ČSK Pivara 2 : 2 Novi Pazar
  subota 26 avgust, 2017 00:00 TSC Bačka Topola 0 : 0 Radnički (Pirot)
  subota 26 avgust, 2017 00:00 Metalac (GM) 0 : 1 Radnički 1923
  subota 26 avgust, 2017 00:00 Budućnost (Dobanovci) 1 : 1 Teleoptik
  ponedeljak 28 avgust, 2017 00:00 Proleter 3 : 0 Temnić 1924

3. kolo petak 01 septembar, 2017 00:00 Sindjelić (BG) 0 : 0 TSC Bačka Topola
  nedelja 03 septembar, 2017 00:00 Sloboda 1 : 0 Dinamo
  nedelja 03 septembar, 2017 00:00 Indjija 1 : 0 Budućnost (Dobanovci)
  nedelja 03 septembar, 2017 00:00 Radnički 1923 1 : 0 ČSK Pivara
  nedelja 03 septembar, 2017 00:00 Temnić 1924 3 : 1 Bežanija
  nedelja 03 septembar, 2017 00:00 Radnički (Pirot) 1 : 2 Proleter
  nedelja 03 septembar, 2017 00:00 Novi Pazar 2 : 1 Jagodina
  ponedeljak 04 septembar, 2017 00:00 Teleoptik 1 : 2 Metalac (GM)

4. kolo subota 09 septembar, 2017 00:00 Bežanija 1 : 0 Radnički (Pirot)
  subota 09 septembar, 2017 00:00 Sindjelić (BG) 0 : 0 Novi Pazar
  subota 09 septembar, 2017 00:00 Jagodina 0 : 3 Radnički 1923
  subota 09 septembar, 2017 00:00 TSC Bačka Topola 1 : 0 Proleter
  nedelja 10 septembar, 2017 00:00 Budućnost (Dobanovci) 1 : 0 Sloboda
  nedelja 10 septembar, 2017 00:00 ČSK Pivara 3 : 2 Teleoptik
  nedelja 10 septembar, 2017 00:00 Metalac (GM) 2 : 0 Indjija
  ponedeljak 11 septembar, 2017 00:00 Dinamo 1 : 0 Temnić 1924

5. kolo subota 16 septembar, 2017 00:00 Proleter 3 : 2 Bežanija
  subota 16 septembar, 2017 00:00 Indjija - : - ČSK Pivara
  subota 16 septembar, 2017 00:00 Teleoptik 0 : 2 Jagodina
  subota 16 septembar, 2017 00:00 Temnić 1924 2 : 0 Budućnost (Dobanovci)
  subota 16 septembar, 2017 00:00 Radnički (Pirot) 3 : 5 Dinamo
  subota 16 septembar, 2017 00:00 Novi Pazar 2 : 0 TSC Bačka Topola
  subota 16 septembar, 2017 00:00 Radnički 1923 0 : 1 Sindjelić (BG)
  subota 16 septembar, 2017 00:00 Sloboda 0 : 2 Metalac (GM)

6. kolo subota 23 septembar, 2017 00:00 TSC Bačka Topola 4 : 0 Bežanija
  nedelja 24 septembar, 2017 00:00 Jagodina 0 : 0 Indjija
  nedelja 24 septembar, 2017 00:00 ČSK Pivara 3 : 1 Sloboda
  nedelja 24 septembar, 2017 00:00 Novi Pazar 0 : 1 Radnički 1923
  nedelja 24 septembar, 2017 00:00 Budućnost (Dobanovci) 3 : 1 Radnički (Pirot)
  nedelja 24 septembar, 2017 00:00 Sindjelić (BG) 0 : 0 Teleoptik
  nedelja 24 septembar, 2017 19:00 Metalac (GM) 2 : 0 Temnić 1924
  ponedeljak 25 septembar, 2017 00:00 Dinamo 1 : 0 Proleter

7. kolo petak 29 septembar, 2017 00:00 Bežanija 1 : 2 Dinamo
  subota 30 septembar, 2017 00:00 Sloboda 0 : 0 Jagodina
  subota 30 septembar, 2017 00:00 Radnički 1923 2 : 2 TSC Bačka Topola
  subota 30 septembar, 2017 00:00 Indjija 1 : 1 Sindjelić (BG)
  nedelja 01 oktobar, 2017 00:00 Teleoptik 0 : 0 Novi Pazar
  nedelja 01 oktobar, 2017 00:00 Radnički (Pirot) 0 : 3 Metalac (GM)
  ponedeljak 02 oktobar, 2017 00:00 Proleter - : - Budućnost (Dobanovci)
  ponedeljak 02 oktobar, 2017 00:00 Temnić 1924 - : - ČSK Pivara

8. kolo subota 07 oktobar, 2017 00:00 TSC Bačka Topola 0 : 0 Dinamo
  subota 07 oktobar, 2017 00:00 Radnički 1923 1 : 0 Teleoptik
  subota 07 oktobar, 2017 00:00 Novi Pazar 4 : 3 Indjija
  subota 07 oktobar, 2017 00:00 Sindjelić (BG) 1 : 1 Sloboda
  nedelja 08 oktobar, 2017 00:00 ČSK Pivara 2 : 1 Radnički (Pirot)
  nedelja 08 oktobar, 2017 00:00 Metalac (GM) 1 : 2 Proleter
  nedelja 08 oktobar, 2017 00:00 Budućnost (Dobanovci) 1 : 1 Bežanija
  ponedeljak 09 oktobar, 2017 00:00 Jagodina - : - Temnić 1924

9. kolo subota 14 oktobar, 2017 00:00 Indjija 0 : 2 Radnički 1923
  subota 14 oktobar, 2017 00:00 Proleter 3 : 0 ČSK Pivara
  subota 14 oktobar, 2017 00:00 Teleoptik 2 : 0 TSC Bačka Topola
  nedelja 15 oktobar, 2017 00:00 Temnić 1924 0 : 2 Sindjelić (BG)
  nedelja 15 oktobar, 2017 00:00 Sloboda 0 : 0 Novi Pazar
  nedelja 15 oktobar, 2017 00:00 Bežanija 0 : 1 Metalac (GM)
  nedelja 15 oktobar, 2017 00:00 Radnički (Pirot) 3 : 1 Jagodina
  utorak 17 oktobar, 2017 00:00 Dinamo 1 : 0 Budućnost (Dobanovci)

Budite u toku!