You are here: Home Rezultati i tabele Srpska liga istok Srpska liga Istok Rezultati i tabela

Sportska strana juga

Nedelja niskih cena u ORION Marketima

Nedelja niskih cena u svim ORION Marketima od 26. do 30. juna.

Super dani od 26. do 30. juna u ORION Marketima

Super dani u svim ORION Marketima od 26. do 30. juna.

Rezultati i Tabele

Srpska liga Istok Rezultati i tabela
Print
1. kolo nedelja 14 avgust, 2016 00:00 Dunav (Prahovo) 0 : 3 Moravac ORION
  nedelja 14 avgust, 2016 00:00 Tabane 1970 3 : 2 Radan
  nedelja 14 avgust, 2016 00:00 Temnić 1924 2 : 1 Jedinstvo (Bošnjace)
  nedelja 14 avgust, 2016 00:00 Pukovac 1 : 1 Car Konstantin
  nedelja 14 avgust, 2016 00:00 Jedinstvo (Paraćin) 0 : 1 Ozren
  nedelja 14 avgust, 2016 00:00 Vlasina 0 : 2 Trstenik PPT
  nedelja 14 avgust, 2016 00:00 Radnički (Svilajnac) 0 : 0 Sindjelić
  nedelja 14 avgust, 2016 00:00 Sloga (Despotovac) 2 : 2 Timok

2. kolo nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Moravac ORION 2 : 0 Timok
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Sindjelić 4 : 0 Tabane 1970
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Trstenik PPT 2 : 0 Sloga (Despotovac)
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Ozren 1 : 2 Radnički (Svilajnac)
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Car Konstantin 2 : 0 Vlasina
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Jedinstvo (Bošnjace) 0 : 2 Jedinstvo (Paraćin)
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Radan 3 : 0 Pukovac
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Dunav (Prahovo) 1 : 3 Temnić 1924

3. kolo nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Temnić 1924 1 : 1 Moravac ORION
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Pukovac 1 : 2 Sindjelić
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Jedinstvo (Paraćin) 1 : 1 Dunav (Prahovo)
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Vlasina 2 : 2 Radan
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Radnički (Svilajnac) 1 : 1 Jedinstvo (Bošnjace)
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Sloga (Despotovac) 0 : 0 Car Konstantin
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Tabane 1970 4 : 2 Ozren
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Timok 0 : 1 Trstenik PPT

4. kolo nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Ozren 1 : 1 Pukovac
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Moravac ORION 3 : 1 Trstenik PPT
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Bošnjace) 1 : 1 Tabane 1970
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Car Konstantin 1 : 2 Timok
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Dunav (Prahovo) 0 : 1 Radnički (Svilajnac)
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Radan 2 : 1 Sloga (Despotovac)
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Temnić 1924 3 : 0 Jedinstvo (Paraćin)
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Sindjelić 3 : 0 Vlasina

5. kolo subota 10 septembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Paraćin) 1 : 0 Moravac ORION
  subota 10 septembar, 2016 00:00 Trstenik PPT 1 : 3 Car Konstantin
  subota 10 septembar, 2016 00:00 Radnički (Svilajnac) 1 : 3 Temnić 1924
  subota 10 septembar, 2016 00:00 Sloga (Despotovac) 1 : 0 Sindjelić
  subota 10 septembar, 2016 00:00 Timok 2 : 1 Radan
  nedelja 11 septembar, 2016 00:00 Vlasina 0 : 3 Ozren
  nedelja 11 septembar, 2016 00:00 Tabane 1970 1 : 3 Dunav (Prahovo)
  nedelja 11 septembar, 2016 00:00 Pukovac 2 : 5 Jedinstvo (Bošnjace)

6. kolo subota 17 septembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Bošnjace) 1 : 0 Vlasina
  subota 17 septembar, 2016 00:00 Ozren 1 : 0 Sloga (Despotovac)
  subota 17 septembar, 2016 00:00 Dunav (Prahovo) 5 : 0 Pukovac
  subota 17 septembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Paraćin) 0 : 2 Radnički (Svilajnac)
  subota 17 septembar, 2016 00:00 Sindjelić 1 : 0 Timok
  nedelja 18 septembar, 2016 00:00 Moravac ORION 3 : 0 Car Konstantin
  nedelja 18 septembar, 2016 00:00 Radan 1 : 0 Trstenik PPT
  nedelja 18 septembar, 2016 00:00 Temnić 1924 1 : 0 Tabane 1970

7. kolo subota 24 septembar, 2016 00:00 Radnički (Svilajnac) 1 : 2 Moravac ORION
  subota 24 septembar, 2016 00:00 Tabane 1970 1 : 0 Jedinstvo (Paraćin)
  subota 24 septembar, 2016 00:00 Sloga (Despotovac) 0 : 1 Jedinstvo (Bošnjace)
  subota 24 septembar, 2016 00:00 Trstenik PPT 2 : 1 Sindjelić
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Car Konstantin 2 : 2 Radan
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Pukovac 1 : 1 Temnić 1924
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Vlasina 1 : 1 Dunav (Prahovo)
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Timok 2 : 0 Ozren

8. kolo subota 01 oktobar, 2016 00:00 Jedinstvo (Bošnjace) 1 : 1 Timok
  subota 01 oktobar, 2016 00:00 Dunav (Prahovo) 3 : 0 Sloga (Despotovac)
  subota 01 oktobar, 2016 00:00 Sindjelić 0 : 0 Car Konstantin
  subota 01 oktobar, 2016 00:00 Radnički (Svilajnac) 2 : 3 Tabane 1970
  subota 01 oktobar, 2016 00:00 Ozren 0 : 1 Trstenik PPT
  subota 01 oktobar, 2016 00:00 Jedinstvo (Paraćin) 4 : 0 Pukovac
  nedelja 02 oktobar, 2016 00:00 Moravac ORION 2 : 0 Radan
  nedelja 02 oktobar, 2016 00:00 Temnić 1924 2 : 0 Vlasina

9. kolo subota 08 oktobar, 2016 00:00 Trstenik PPT 1 : 1 Jedinstvo (Bošnjace)
  subota 08 oktobar, 2016 00:00 Sloga (Despotovac) 0 : 1 Temnić 1924
  subota 08 oktobar, 2016 00:00 Timok 1 : 1 Dunav (Prahovo)
  nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 Car Konstantin 3 : 2 Ozren
  nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 Radan 1 : 0 Sindjelić
  nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 Pukovac 0 : 0 Radnički (Svilajnac)
  nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 Tabane 1970 3 : 0 Moravac ORION
  nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 Vlasina 0 : 0 Jedinstvo (Paraćin)

10. kolo subota 15 oktobar, 2016 00:00 Ozren 1 : 4 Radan
  subota 15 oktobar, 2016 00:00 Radnički (Svilajnac) 2 : 1 Vlasina
  subota 15 oktobar, 2016 00:00 Jedinstvo (Bošnjace) 3 : 0 Car Konstantin
  subota 15 oktobar, 2016 00:00 Dunav (Prahovo) 0 : 1 Trstenik PPT
  subota 15 oktobar, 2016 00:00 Jedinstvo (Paraćin) 9 : 0 Sloga (Despotovac)
  nedelja 16 oktobar, 2016 00:00 Moravac ORION 0 : 1 Sindjelić
  nedelja 16 oktobar, 2016 00:00 Temnić 1924 1 : 0 Timok
  nedelja 16 oktobar, 2016 00:00 Tabane 1970 5 : 1 Pukovac

11. kolo subota 22 oktobar, 2016 00:00 Sloga (Despotovac) 1 : 3 Radnički (Svilajnac)
  subota 22 oktobar, 2016 00:00 Timok 1 : 0 Jedinstvo (Paraćin)
  subota 22 oktobar, 2016 00:00 Trstenik PPT 2 : 3 Temnić 1924
  subota 22 oktobar, 2016 00:00 Sindjelić 1 : 0 Ozren
  nedelja 23 oktobar, 2016 00:00 Car Konstantin 1 : 2 Dunav (Prahovo)
  nedelja 23 oktobar, 2016 00:00 Pukovac 0 : 1 Moravac ORION
  nedelja 23 oktobar, 2016 00:00 Radan 2 : 2 Jedinstvo (Bošnjace)
  nedelja 23 oktobar, 2016 00:00 Vlasina 2 : 1 Tabane 1970

12. kolo subota 29 oktobar, 2016 00:00 Jedinstvo (Bošnjace) 1 : 1 Sindjelić
  subota 29 oktobar, 2016 00:00 Dunav (Prahovo) 1 : 1 Radan
  subota 29 oktobar, 2016 00:00 Jedinstvo (Paraćin) 1 : 0 Trstenik PPT
  subota 29 oktobar, 2016 00:00 Tabane 1970 7 : 4 Sloga (Despotovac)
  subota 29 oktobar, 2016 00:00 Radnički (Svilajnac) 0 : 0 Timok
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Moravac ORION 3 : 0 Ozren
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Temnić 1924 3 : 2 Car Konstantin
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Pukovac 2 : 0 Vlasina

13. kolo subota 05 novembar, 2016 00:00 Sloga (Despotovac) 2 : 0 Pukovac
  subota 05 novembar, 2016 00:00 Ozren 0 : 1 Jedinstvo (Bošnjace)
  subota 05 novembar, 2016 00:00 Timok 2 : 0 Tabane 1970
  subota 05 novembar, 2016 00:00 Trstenik PPT 3 : 2 Radnički (Svilajnac)
  subota 05 novembar, 2016 00:00 Sindjelić 0 : 0 Dunav (Prahovo)
  nedelja 06 novembar, 2016 00:00 Car Konstantin 1 : 6 Jedinstvo (Paraćin)
  nedelja 06 novembar, 2016 00:00 Vlasina 0 : 0 Moravac ORION
  nedelja 06 novembar, 2016 00:00 Radan 1 : 1 Temnić 1924

14. kolo subota 12 novembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Paraćin) 2 : 2 Radan
  subota 12 novembar, 2016 00:00 Radnički (Svilajnac) 1 : 2 Car Konstantin
  subota 12 novembar, 2016 00:00 Dunav (Prahovo) 2 : 1 Ozren
  nedelja 13 novembar, 2016 00:00 Tabane 1970 2 : 0 Trstenik PPT
  nedelja 13 novembar, 2016 00:00 Temnić 1924 2 : 1 Sindjelić
  nedelja 13 novembar, 2016 00:00 Pukovac 1 : 0 Timok
  nedelja 13 novembar, 2016 00:00 Vlasina 0 : 1 Sloga (Despotovac)
  nedelja 13 novembar, 2016 00:00 Moravac ORION 0 : 1 Jedinstvo (Bošnjace)

15. kolo subota 19 novembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Bošnjace) 2 : 1 Dunav (Prahovo)
  subota 19 novembar, 2016 00:00 Timok 4 : 0 Vlasina
  subota 19 novembar, 2016 00:00 Trstenik PPT 4 : 2 Pukovac
  subota 19 novembar, 2016 00:00 Sloga (Despotovac) 0 : 3 Moravac ORION
  subota 19 novembar, 2016 00:00 Sindjelić 1 : 0 Jedinstvo (Paraćin)
  nedelja 20 novembar, 2016 00:00 Car Konstantin 5 : 1 Tabane 1970
  nedelja 20 novembar, 2016 00:00 Radan 2 : 0 Radnički (Svilajnac)
  nedelja 20 novembar, 2016 00:00 Temnić 1924 4 : 2 Ozren

16. kolo subota 11 mart, 2017 00:00 Ozren 1 : 1 Jedinstvo (Paraćin)
  subota 11 mart, 2017 00:00 Sindjelić 3 : 0 Radnički (Svilajnac)
  subota 11 mart, 2017 00:00 Trstenik PPT 3 : 0 Vlasina
  subota 11 mart, 2017 00:00 Jedinstvo (Bošnjace) 0 : 0 Temnić 1924
  subota 11 mart, 2017 00:00 Timok 0 : 3 Sloga (Despotovac)
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Car Konstantin 1 : 1 Pukovac
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Moravac ORION 4 : 0 Dunav (Prahovo)
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Radan 3 : 0 Tabane 1970

17. kola subota 18 mart, 2017 00:00 Jedinstvo (Paraćin) 0 : 0 Jedinstvo (Bošnjace)
  subota 18 mart, 2017 00:00 Radnički (Svilajnac) 2 : 0 Ozren
  subota 18 mart, 2017 00:00 Sloga (Despotovac) 1 : 1 Trstenik PPT
  subota 18 mart, 2017 00:00 Timok 0 : 1 Moravac ORION
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 Tabane 1970 2 : 3 Sindjelić
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 Temnić 1924 2 : 0 Dunav (Prahovo)
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 Vlasina 2 : 0 Car Konstantin
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 Pukovac 2 : 1 Radan

18. kolo subota 25 mart, 2017 00:00 Dunav (Prahovo) 2 : 0 Jedinstvo (Paraćin)
  subota 25 mart, 2017 00:00 Car Konstantin 0 : 0 Sloga (Despotovac)
  subota 25 mart, 2017 00:00 Sindjelić 0 : 1 Pukovac
  subota 25 mart, 2017 00:00 Moravac ORION 2 : 0 Temnić 1924
  subota 25 mart, 2017 00:00 Ozren 3 : 0 Tabane 1970
  subota 25 mart, 2017 00:00 Radan 2 : 0 Vlasina
  subota 25 mart, 2017 00:00 Jedinstvo (Bošnjace) 5 : 1 Radnički (Svilajnac)
  subota 25 mart, 2017 00:00 Trstenik PPT 0 : 0 Timok

19. kolo subota 01 april, 2017 00:00 Jedinstvo (Paraćin) 0 : 1 Temnić 1924
  subota 01 april, 2017 00:00 Timok 1 : 0 Car Konstantin
  subota 01 april, 2017 00:00 Radnički (Svilajnac) 2 : 1 Dunav (Prahovo)
  subota 01 april, 2017 00:00 Trstenik PPT 2 : 4 Moravac ORION
  subota 01 april, 2017 00:00 Sloga (Despotovac) 7 : 2 Radan
  nedelja 02 april, 2017 00:00 Vlasina 0 : 3 Sindjelić
  nedelja 02 april, 2017 00:00 Pukovac 1 : 0 Ozren
  nedelja 02 april, 2017 00:00 Tabane 1970 2 : 2 Jedinstvo (Bošnjace)

20. kolo subota 08 april, 2017 00:00 Dunav (Prahovo) 1 : 1 Tabane 1970
  subota 08 april, 2017 00:00 Ozren 3 : 1 Vlasina
  subota 08 april, 2017 00:00 Sindjelić 2 : 0 Sloga (Despotovac)
  subota 08 april, 2017 00:00 Jedinstvo (Bošnjace) 1 : 1 Pukovac
  nedelja 09 april, 2017 00:00 Car Konstantin 2 : 0 Trstenik PPT
  nedelja 09 april, 2017 00:00 Radan 0 : 0 Timok
  nedelja 09 april, 2017 00:00 Temnić 1924 2 : 2 Radnički (Svilajnac)
  nedelja 09 april, 2017 00:00 Moravac ORION 0 : 1 Jedinstvo (Paraćin)

21. kolo sreda 12 april, 2017 00:00 Trstenik PPT 2 : 1 Radan
  sreda 12 april, 2017 00:00 Pukovac 3 : 0 Dunav (Prahovo)
  sreda 12 april, 2017 00:00 Timok 0 : 0 Sindjelić
  sreda 12 april, 2017 00:00 Tabane 1970 1 : 3 Temnić 1924
  sreda 12 april, 2017 00:00 Sloga (Despotovac) 0 : 0 Ozren
  sreda 12 april, 2017 00:00 Radnički (Svilajnac) 2 : 1 Jedinstvo (Paraćin)
  sreda 12 april, 2017 00:00 Car Konstantin 3 : 1 Moravac ORION
  sreda 12 april, 2017 00:00 Vlasina 1 : 3 Jedinstvo (Bošnjace)

22. kolo subota 15 april, 2017 00:00 Radan 3 : 2 Car Konstantin
  subota 15 april, 2017 00:00 Jedinstvo (Paraćin) 0 : 2 Tabane 1970
  subota 15 april, 2017 00:00 Jedinstvo (Bošnjace) 2 : 0 Sloga (Despotovac)
  subota 15 april, 2017 00:00 Temnić 1924 3 : 2 Pukovac
  subota 15 april, 2017 00:00 Sindjelić 1 : 1 Trstenik PPT
  subota 15 april, 2017 00:00 Moravac ORION 3 : 1 Radnički (Svilajnac)
  subota 15 april, 2017 00:00 Ozren 2 : 1 Timok
  sreda 19 april, 2017 00:00 Dunav (Prahovo) 3 : 0 Vlasina

23. kolo subota 22 april, 2017 00:00 Trstenik PPT 1 : 2 Ozren
  subota 22 april, 2017 00:00 Sloga (Despotovac) 2 : 2 Dunav (Prahovo)
  subota 22 april, 2017 00:00 Timok 0 : 0 Jedinstvo (Bošnjace)
  nedelja 23 april, 2017 00:00 Vlasina 1 : 3 Temnić 1924
  nedelja 23 april, 2017 00:00 Pukovac 0 : 0 Jedinstvo (Paraćin)
  nedelja 23 april, 2017 00:00 Tabane 1970 1 : 3 Radnički (Svilajnac)
  nedelja 23 april, 2017 00:00 Car Konstantin 0 : 4 Sindjelić
  nedelja 23 april, 2017 00:00 Radan 0 : 0 Moravac ORION

24. kolo subota 29 april, 2017 00:00 Jedinstvo (Paraćin) 6 : 0 Vlasina
  subota 29 april, 2017 00:00 Sindjelić 4 : 1 Radan
  subota 29 april, 2017 00:00 Dunav (Prahovo) 1 : 0 Timok
  subota 29 april, 2017 00:00 Moravac ORION 4 : 2 Tabane 1970
  subota 29 april, 2017 00:00 Jedinstvo (Bošnjace) 0 : 0 Trstenik PPT
  subota 29 april, 2017 00:00 Temnić 1924 7 : 0 Sloga (Despotovac)
  subota 29 april, 2017 00:00 Radnički (Svilajnac) 4 : 0 Pukovac
  subota 29 april, 2017 00:00 Ozren 2 : 1 Car Konstantin

25. kolo subota 06 maj, 2017 00:00 Trstenik PPT 1 : 1 Dunav (Prahovo)
  subota 06 maj, 2017 00:00 Timok 1 : 0 Temnić 1924
  subota 06 maj, 2017 00:00 Sloga (Despotovac) 0 : 1 Jedinstvo (Paraćin)
  subota 06 maj, 2017 00:00 Sindjelić 0 : 0 Moravac ORION
  nedelja 07 maj, 2017 00:00 Car Konstantin 1 : 2 Jedinstvo (Bošnjace)
  nedelja 07 maj, 2017 00:00 Vlasina 2 : 2 Radnički (Svilajnac)
  nedelja 07 maj, 2017 00:00 Pukovac 2 : 1 Tabane 1970
  nedelja 07 maj, 2017 00:00 Radan 1 : 1 Ozren

26. kolo subota 13 maj, 2017 00:00 Radnički (Svilajnac) 3 : 3 Sloga (Despotovac)
  subota 13 maj, 2017 00:00 Moravac ORION 1 : 0 Pukovac
  subota 13 maj, 2017 00:00 Jedinstvo (Paraćin) 1 : 1 Timok
  subota 13 maj, 2017 00:00 Tabane 1970 3 : 0 Vlasina
  subota 13 maj, 2017 00:00 Dunav (Prahovo) 3 : 1 Car Konstantin
  subota 13 maj, 2017 00:00 Temnić 1924 3 : 1 Trstenik PPT
  subota 13 maj, 2017 00:00 Jedinstvo (Bošnjace) 0 : 3 Radan
  subota 13 maj, 2017 00:00 Ozren 0 : 1 Sindjelić

27. kolo sreda 17 maj, 2017 00:00 Sindjelić 3 : 0 Jedinstvo (Bošnjace)
  sreda 17 maj, 2017 00:00 Car Konstantin 2 : 1 Temnić 1924
  sreda 17 maj, 2017 00:00 Radan 1 : 0 Dunav (Prahovo)
  sreda 17 maj, 2017 00:00 Trstenik PPT 2 : 3 Jedinstvo (Paraćin)
  sreda 17 maj, 2017 00:00 Sloga (Despotovac) 2 : 1 Tabane 1970
  sreda 17 maj, 2017 00:00 Timok 3 : 1 Radnički (Svilajnac)
  sreda 17 maj, 2017 00:00 Vlasina 0 : 1 Pukovac
  sreda 17 maj, 2017 00:00 Ozren 0 : 6 Moravac ORION

28. kolo subota 20 maj, 2017 00:00 Radnički (Svilajnac) 2 : 1 Trstenik PPT
  subota 20 maj, 2017 00:00 Dunav (Prahovo) 2 : 2 Sindjelić
  subota 20 maj, 2017 00:00 Jedinstvo (Paraćin) 5 : 2 Car Konstantin
  subota 20 maj, 2017 00:00 Jedinstvo (Bošnjace) 1 : 0 Ozren
  nedelja 21 maj, 2017 00:00 Tabane 1970 0 : 0 Timok
  nedelja 21 maj, 2017 00:00 Temnić 1924 3 : 0 Radan
  nedelja 21 maj, 2017 00:00 Pukovac 3 : 3 Sloga (Despotovac)
  sreda 24 maj, 2017 00:00 Moravac ORION 2 : 1 Vlasina

29. kolo nedelja 28 maj, 2017 00:00 Timok 3 : 0 Pukovac
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Sindjelić 2 : 0 Temnić 1924
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Sloga (Despotovac) 0 : 0 Vlasina
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Radan 2 : 1 Jedinstvo (Paraćin)
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Jedinstvo (Bošnjace) 0 : 1 Moravac ORION
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Car Konstantin 2 : 1 Radnički (Svilajnac)
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Trstenik PPT 5 : 2 Tabane 1970
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Ozren 4 : 2 Dunav (Prahovo)

30. kolo petak 02 jun, 2017 00:00 Radnički (Svilajnac) 1 : 1 Radan
  subota 03 jun, 2017 00:00 Dunav (Prahovo) 3 : 1 Jedinstvo (Bošnjace)
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Moravac ORION 0 : 1 Sloga (Despotovac)
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Jedinstvo (Paraćin) 2 : 0 Sindjelić
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Vlasina 0 : 1 Timok
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Temnić 1924 2 : 2 Ozren
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Pukovac 3 : 5 Trstenik PPT
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Tabane 1970 1 : 1 Car Konstantin

Budite u toku!