You are here: Home Rezultati i tabele Zona JUG Zona Jug Rezultati i tabela

Sportska strana juga

Super dani u ORION Marketima od 24. do 28. jula

Super dani u svim ORION Marketima od ponedeljka 24. do petka 28. jula.

SVAKOG DANA NISKE CENE

Svakog dana niske cene u svim ORION Marketima.

Rezultati i Tabele

Zona Jug Rezultati i tabela
Print
1. kolo nedelja 14 avgust, 2016 00:00 Lužnica 4 : 2 Morava (Vladičin Han)
  nedelja 14 avgust, 2016 00:00 Pčinja 2 : 1 Budućnost (Orašje)
  nedelja 14 avgust, 2016 00:00 Budućnost (Popovac) 3 : 1 Ropotovo
  nedelja 14 avgust, 2016 00:00 Mladost (Medoševac) 1 : 0 GFK Dubočica
  nedelja 14 avgust, 2016 00:00 Sloga (Leskovac) 3 : 0 Jedinstvo (Pirot)
  nedelja 14 avgust, 2016 00:00 Balkanski 0 : 0 Jedinstvo (Gornji Matejevac)
  nedelja 14 avgust, 2016 00:00 Vranjska Banja 3 : 0 Pusta Reka
  nedelja 14 avgust, 2016 00:00 OFK Brzi Brod 0 : 0 Nebeski Andjeli

2. kolo nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Morava (Vladičin Han) 3 : 1 Pusta Reka
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Nebeski Andjeli 0 : 3 Pčinja
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Jedinstvo (Gornji Matejevac) 1 : 0 Vranjska Banja
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Jedinstvo (Pirot) 2 : 4 OFK Brzi Brod
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 GFK Dubočica 6 : 0 Balkanski
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Ropotovo 1 : 1 Sloga (Leskovac)
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Budućnost (Orašje) 2 : 1 Mladost (Medoševac)
  nedelja 21 avgust, 2016 00:00 Lužnica 3 : 6 Budućnost (Popovac)

3. kolo nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Budućnost (Popovac) 3 : 0 Morava (Vladičin Han)
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Mladost (Medoševac) 1 : 1 Nebeski Andjeli
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Sloga (Leskovac) 0 : 1 Lužnica
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Balkanski 1 : 1 Budućnost (Orašje)
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 OFK Brzi Brod 3 : 1 Ropotovo
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Pusta Reka 2 : 0 Jedinstvo (Gornji Matejevac)
  nedelja 28 avgust, 2016 00:00 Pčinja 3 : 0 Jedinstvo (Pirot)

4. kolo nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Morava (Vladičin Han) 2 : 0 Jedinstvo (Gornji Matejevac)
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Pirot) 4 : 0 Mladost (Medoševac)
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 GFK Dubočica 1 : 2 Pusta Reka
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Ropotovo 1 : 3 Pčinja
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Budućnost (Orašje) 2 : 0 Vranjska Banja
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Lužnica 1 : 1 OFK Brzi Brod
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Nebeski Andjeli 2 : 0 Balkanski
  nedelja 04 septembar, 2016 00:00 Budućnost (Popovac) 6 : 0 Sloga (Leskovac)

3. kolo sreda 07 septembar, 2016 00:00 Vranjska Banja 2 : 2 GFK Dubočica

5. kolo subota 10 septembar, 2016 00:00 Pusta Reka 0 : 1 Budućnost (Orašje)
  subota 10 septembar, 2016 00:00 Sloga (Leskovac) 0 : 0 Morava (Vladičin Han)
  subota 10 septembar, 2016 00:00 Pčinja 2 : 0 Lužnica
  subota 10 septembar, 2016 00:00 Balkanski 2 : 0 Jedinstvo (Pirot)
  subota 10 septembar, 2016 00:00 Vranjska Banja 3 : 1 Nebeski Andjeli
  nedelja 11 septembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Gornji Matejevac) 4 : 2 GFK Dubočica
  nedelja 11 septembar, 2016 00:00 Mladost (Medoševac) 2 : 2 Ropotovo
  nedelja 11 septembar, 2016 00:00 OFK Brzi Brod 1 : 1 Budućnost (Popovac)

6. kolo subota 17 septembar, 2016 00:00 Morava (Vladičin Han) 1 : 1 GFK Dubočica
  subota 17 septembar, 2016 00:00 Lužnica 1 : 0 Mladost (Medoševac)
  subota 17 septembar, 2016 00:00 Budućnost (Orašje) 5 : 1 Jedinstvo (Gornji Matejevac)
  subota 17 septembar, 2016 00:00 Nebeski Andjeli 2 : 0 Pusta Reka
  subota 17 septembar, 2016 00:00 Sloga (Leskovac) 2 : 2 OFK Brzi Brod
  nedelja 18 septembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Pirot) 0 : 3 Vranjska Banja
  nedelja 18 septembar, 2016 00:00 Ropotovo 5 : 0 Balkanski
  nedelja 18 septembar, 2016 00:00 Budućnost (Popovac) 1 : 0 Pčinja

7. kolo subota 24 septembar, 2016 00:00 Pčinja 4 : 2 Sloga (Leskovac)
  subota 24 septembar, 2016 00:00 GFK Dubočica 0 : 2 Budućnost (Orašje)
  subota 24 septembar, 2016 00:00 Balkanski 2 : 1 Lužnica
  subota 24 septembar, 2016 00:00 Vranjska Banja 0 : 0 Ropotovo
  subota 24 septembar, 2016 00:00 Pusta Reka 3 : 2 Jedinstvo (Pirot)
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 OFK Brzi Brod 3 : 2 Morava (Vladičin Han)
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Mladost (Medoševac) 0 : 2 Budućnost (Popovac)
  nedelja 25 septembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Gornji Matejevac) 2 : 1 Nebeski Andjeli

8. kolo subota 01 oktobar, 2016 00:00 Sloga (Leskovac) 3 : 0 Mladost (Medoševac)
  subota 01 oktobar, 2016 00:00 Morava (Vladičin Han) 1 : 2 Budućnost (Orašje)
  subota 01 oktobar, 2016 00:00 Nebeski Andjeli 1 : 4 GFK Dubočica
  subota 01 oktobar, 2016 00:00 Lužnica 1 : 1 Vranjska Banja
  nedelja 02 oktobar, 2016 00:00 Jedinstvo (Pirot) 0 : 3 Jedinstvo (Gornji Matejevac)
  nedelja 02 oktobar, 2016 00:00 Ropotovo 1 : 2 Pusta Reka
  nedelja 02 oktobar, 2016 00:00 Budućnost (Popovac) 5 : 1 Balkanski
  nedelja 02 oktobar, 2016 00:00 OFK Brzi Brod 5 : 1 Pčinja

9. kolo subota 08 oktobar, 2016 00:00 Vranjska Banja 0 : 2 Budućnost (Popovac)
  subota 08 oktobar, 2016 00:00 Pusta Reka 5 : 2 Lužnica
  subota 08 oktobar, 2016 00:00 GFK Dubočica 4 : 1 Jedinstvo (Pirot)
  subota 08 oktobar, 2016 00:00 Budućnost (Orašje) 5 : 0 Nebeski Andjeli
  subota 08 oktobar, 2016 00:00 Pčinja 1 : 1 Morava (Vladičin Han)
  subota 08 oktobar, 2016 00:00 Balkanski 5 : 0 Sloga (Leskovac)
  nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 Mladost (Medoševac) 1 : 1 OFK Brzi Brod
  nedelja 09 oktobar, 2016 00:00 Jedinstvo (Gornji Matejevac) 1 : 1 Ropotovo

10. kolo subota 15 oktobar, 2016 00:00 Sloga (Leskovac) 3 : 0 Vranjska Banja
  subota 15 oktobar, 2016 00:00 Jedinstvo (Pirot) 1 : 7 Budućnost (Orašje)
  subota 15 oktobar, 2016 00:00 Morava (Vladičin Han) 2 : 1 Nebeski Andjeli
  subota 15 oktobar, 2016 00:00 Ropotovo 5 : 2 GFK Dubočica
  subota 15 oktobar, 2016 00:00 Lužnica 4 : 0 Jedinstvo (Gornji Matejevac)
  subota 15 oktobar, 2016 00:00 Budućnost (Popovac) 4 : 1 Pusta Reka
  subota 15 oktobar, 2016 00:00 Pčinja 6 : 0 Mladost (Medoševac)
  subota 15 oktobar, 2016 00:00 OFK Brzi Brod 3 : 2 Balkanski

11. kolo subota 22 oktobar, 2016 00:00 Pusta Reka 2 : 2 Sloga (Leskovac)
  subota 22 oktobar, 2016 00:00 Budućnost (Orašje) 4 : 0 Ropotovo
  subota 22 oktobar, 2016 00:00 GFK Dubočica 5 : 1 Lužnica
  subota 22 oktobar, 2016 00:00 Nebeski Andjeli 3 : 2 Jedinstvo (Pirot)
  subota 22 oktobar, 2016 00:00 Balkanski 3 : 1 Pčinja
  subota 22 oktobar, 2016 00:00 Vranjska Banja 4 : 0 OFK Brzi Brod
  nedelja 23 oktobar, 2016 00:00 Jedinstvo (Gornji Matejevac) 1 : 4 Budućnost (Popovac)
  nedelja 23 oktobar, 2016 00:00 Mladost (Medoševac) 2 : 1 Morava (Vladičin Han)

12. kolo subota 29 oktobar, 2016 00:00 Sloga (Leskovac) 0 : 1 Jedinstvo (Gornji Matejevac)
  subota 29 oktobar, 2016 00:00 Morava (Vladičin Han) 4 : 0 Jedinstvo (Pirot)
  subota 29 oktobar, 2016 00:00 Lužnica 0 : 0 Budućnost (Orašje)
  subota 29 oktobar, 2016 00:00 Pčinja 2 : 1 Vranjska Banja
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Ropotovo 3 : 2 Nebeski Andjeli
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Budućnost (Popovac) 2 : 0 GFK Dubočica
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 OFK Brzi Brod 0 : 2 Pusta Reka
  nedelja 30 oktobar, 2016 00:00 Mladost (Medoševac) 3 : 0 Balkanski

13. kolo subota 05 novembar, 2016 00:00 Balkanski 2 : 1 Morava (Vladičin Han)
  subota 05 novembar, 2016 00:00 Nebeski Andjeli 2 : 2 Lužnica
  subota 05 novembar, 2016 00:00 Vranjska Banja 4 : 2 Mladost (Medoševac)
  subota 05 novembar, 2016 00:00 Budućnost (Orašje) 0 : 0 Budućnost (Popovac)
  subota 05 novembar, 2016 00:00 Pusta Reka 3 : 2 Pčinja
  subota 05 novembar, 2016 00:00 GFK Dubočica 1 : 0 Sloga (Leskovac)
  nedelja 06 novembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Pirot) 2 : 2 Ropotovo
  nedelja 06 novembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Gornji Matejevac) 1 : 1 OFK Brzi Brod

14. kolo subota 12 novembar, 2016 00:00 Morava (Vladičin Han) 0 : 2 Ropotovo
  subota 12 novembar, 2016 00:00 Lužnica 2 : 2 Jedinstvo (Pirot)
  subota 12 novembar, 2016 00:00 Pčinja 5 : 3 Jedinstvo (Gornji Matejevac)
  subota 12 novembar, 2016 00:00 Balkanski 3 : 2 Vranjska Banja
  nedelja 13 novembar, 2016 00:00 Budućnost (Popovac) 3 : 1 Nebeski Andjeli
  nedelja 13 novembar, 2016 00:00 OFK Brzi Brod 2 : 1 GFK Dubočica
  nedelja 13 novembar, 2016 00:00 Mladost (Medoševac) 2 : 2 Pusta Reka

15. kolo subota 19 novembar, 2016 00:00 Pusta Reka 3 : 0 Balkanski
  subota 19 novembar, 2016 00:00 GFK Dubočica 1 : 0 Pčinja
  subota 19 novembar, 2016 00:00 Budućnost (Orašje) 5 : 2 OFK Brzi Brod
  subota 19 novembar, 2016 00:00 Vranjska Banja 4 : 2 Morava (Vladičin Han)
  subota 19 novembar, 2016 00:00 Nebeski Andjeli 1 : 0 Sloga (Leskovac)
  nedelja 20 novembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Pirot) 0 : 6 Budućnost (Popovac)
  nedelja 20 novembar, 2016 00:00 Jedinstvo (Gornji Matejevac) 2 : 2 Mladost (Medoševac)
  nedelja 20 novembar, 2016 00:00 Ropotovo 2 : 3 Lužnica

14. kolo sreda 23 novembar, 2016 00:00 Sloga (Leskovac) 1 : 1 Budućnost (Orašje)

16. kolo subota 11 mart, 2017 00:00 Morava (Vladičin Han) 0 : 3 Lužnica
  subota 11 mart, 2017 00:00 Nebeski Andjeli 1 : 0 OFK Brzi Brod
  subota 11 mart, 2017 00:00 Budućnost (Orašje) 1 : 2 Pčinja
  subota 11 mart, 2017 00:00 GFK Dubočica 1 : 0 Mladost (Medoševac)
  subota 11 mart, 2017 00:00 Pusta Reka 2 : 1 Vranjska Banja
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Ropotovo 2 : 2 Budućnost (Popovac)
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Jedinstvo (Pirot) 4 : 3 Sloga (Leskovac)
  nedelja 12 mart, 2017 00:00 Jedinstvo (Gornji Matejevac) 0 : 2 Balkanski

17. kolo subota 18 mart, 2017 00:00 Pusta Reka 0 : 3 Morava (Vladičin Han)
  subota 18 mart, 2017 00:00 Pčinja 0 : 3 Nebeski Andjeli
  subota 18 mart, 2017 00:00 Sloga (Leskovac) 2 : 1 Ropotovo
  subota 18 mart, 2017 00:00 Balkanski 3 : 2 GFK Dubočica
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 Mladost (Medoševac) 1 : 2 Budućnost (Orašje)
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 OFK Brzi Brod 0 : 0 Jedinstvo (Pirot)
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 Budućnost (Popovac) 4 : 0 Lužnica
  nedelja 19 mart, 2017 00:00 Vranjska Banja 3 : 0 Jedinstvo (Gornji Matejevac)

18. kolo subota 25 mart, 2017 00:00 Lužnica 3 : 0 Sloga (Leskovac)
  subota 25 mart, 2017 00:00 GFK Dubočica 2 : 1 Vranjska Banja
  subota 25 mart, 2017 00:00 Nebeski Andjeli 1 : 0 Mladost (Medoševac)
  subota 25 mart, 2017 00:00 Budućnost (Orašje) 2 : 0 Balkanski
  subota 25 mart, 2017 00:00 Morava (Vladičin Han) 1 : 0 Budućnost (Popovac)
  nedelja 26 mart, 2017 00:00 Ropotovo 3 : 1 OFK Brzi Brod
  nedelja 26 mart, 2017 00:00 Jedinstvo (Gornji Matejevac) 1 : 3 Pusta Reka
  nedelja 26 mart, 2017 00:00 Jedinstvo (Pirot) 2 : 0 Pčinja

19. kolo subota 01 april, 2017 00:00 Balkanski 0 : 1 Nebeski Andjeli
  subota 01 april, 2017 00:00 Pčinja 2 : 1 Ropotovo
  subota 01 april, 2017 00:00 Sloga (Leskovac) 0 : 0 Budućnost (Popovac)
  subota 01 april, 2017 00:00 Pusta Reka 2 : 0 GFK Dubočica
  nedelja 02 april, 2017 00:00 Vranjska Banja 2 : 1 Budućnost (Orašje)
  nedelja 02 april, 2017 00:00 Mladost (Medoševac) 1 : 1 Jedinstvo (Pirot)
  nedelja 02 april, 2017 00:00 OFK Brzi Brod 2 : 1 Lužnica
  nedelja 02 april, 2017 00:00 Jedinstvo (Gornji Matejevac) 3 : 0 Morava (Vladičin Han)

20. kolo subota 08 april, 2017 00:00 Lužnica 2 : 5 Pčinja
  subota 08 april, 2017 00:00 Budućnost (Orašje) 3 : 0 Pusta Reka
  subota 08 april, 2017 00:00 GFK Dubočica 2 : 0 Jedinstvo (Gornji Matejevac)
  subota 08 april, 2017 00:00 Nebeski Andjeli 3 : 0 Vranjska Banja
  subota 08 april, 2017 00:00 Morava (Vladičin Han) 1 : 0 Sloga (Leskovac)
  nedelja 09 april, 2017 00:00 Ropotovo 0 : 3 Mladost (Medoševac)
  nedelja 09 april, 2017 00:00 Jedinstvo (Pirot) 2 : 0 Balkanski
  nedelja 09 april, 2017 00:00 Budućnost (Popovac) 5 : 1 OFK Brzi Brod

21. kolo sreda 12 april, 2017 00:00 Mladost (Medoševac) 1 : 1 Lužnica
  sreda 12 april, 2017 00:00 Jedinstvo (Gornji Matejevac) 3 : 2 Budućnost (Orašje)
  sreda 12 april, 2017 00:00 Pčinja 1 : 0 Budućnost (Popovac)
  sreda 12 april, 2017 00:00 Pusta Reka 2 : 2 Nebeski Andjeli
  sreda 12 april, 2017 00:00 OFK Brzi Brod 2 : 1 Sloga (Leskovac)
  sreda 12 april, 2017 00:00 Vranjska Banja 1 : 1 Jedinstvo (Pirot)
  sreda 12 april, 2017 00:00 Balkanski 3 : 0 Ropotovo
  sreda 12 april, 2017 00:00 GFK Dubočica 3 : 0 Morava (Vladičin Han)

22. kolo subota 15 april, 2017 00:00 Sloga (Leskovac) 2 : 1 Pčinja
  subota 15 april, 2017 00:00 Nebeski Andjeli 2 : 0 Jedinstvo (Gornji Matejevac)
  subota 15 april, 2017 00:00 Budućnost (Popovac) 3 : 0 Mladost (Medoševac)
  subota 15 april, 2017 00:00 Budućnost (Orašje) 1 : 2 GFK Dubočica
  subota 15 april, 2017 00:00 Lužnica 1 : 1 Balkanski
  subota 15 april, 2017 00:00 Morava (Vladičin Han) 3 : 1 OFK Brzi Brod
  subota 15 april, 2017 00:00 Ropotovo 0 : 3 Vranjska Banja
  ponedeljak 17 april, 2017 00:00 Jedinstvo (Pirot) 1 : 1 Pusta Reka

23. kolo subota 22 april, 2017 00:00 GFK Dubočica 5 : 2 Nebeski Andjeli
  subota 22 april, 2017 00:00 Pusta Reka 2 : 0 Ropotovo
  subota 22 april, 2017 00:00 Balkanski 0 : 4 Budućnost (Popovac)
  subota 22 april, 2017 00:00 Budućnost (Orašje) 3 : 0 Morava (Vladičin Han)
  subota 22 april, 2017 00:00 Pčinja 3 : 0 OFK Brzi Brod
  nedelja 23 april, 2017 00:00 Jedinstvo (Gornji Matejevac) 1 : 2 Jedinstvo (Pirot)
  nedelja 23 april, 2017 00:00 Vranjska Banja 4 : 2 Lužnica
  nedelja 23 april, 2017 00:00 Mladost (Medoševac) 0 : 1 Sloga (Leskovac)

24. kolo subota 29 april, 2017 00:00 Morava (Vladičin Han) 2 : 1 Pčinja
  subota 29 april, 2017 00:00 Lužnica 1 : 0 Pusta Reka
  subota 29 april, 2017 00:00 Nebeski Andjeli 1 : 3 Budućnost (Orašje)
  subota 29 april, 2017 00:00 Sloga (Leskovac) 2 : 0 Balkanski
  nedelja 30 april, 2017 00:00 Budućnost (Popovac) 5 : 1 Vranjska Banja
  nedelja 30 april, 2017 00:00 Jedinstvo (Pirot) 5 : 4 GFK Dubočica
  nedelja 30 april, 2017 00:00 OFK Brzi Brod 2 : 0 Mladost (Medoševac)

25. kolo subota 06 maj, 2017 00:00 Budućnost (Orašje) 1 : 3 Jedinstvo (Pirot)
  subota 06 maj, 2017 00:00 GFK Dubočica 2 : 2 Ropotovo
  subota 06 maj, 2017 00:00 Pusta Reka 1 : 2 Budućnost (Popovac)
  subota 06 maj, 2017 00:00 Nebeski Andjeli 1 : 0 Morava (Vladičin Han)
  subota 06 maj, 2017 00:00 Balkanski 1 : 1 OFK Brzi Brod
  nedelja 07 maj, 2017 00:00 Jedinstvo (Gornji Matejevac) 0 : 3 Lužnica
  nedelja 07 maj, 2017 00:00 Vranjska Banja 4 : 0 Sloga (Leskovac)
  nedelja 07 maj, 2017 00:00 Mladost (Medoševac) 0 : 4 Pčinja

24. kolo sreda 10 maj, 2017 00:00 Ropotovo 8 : 1 Jedinstvo (Gornji Matejevac)

26. kolo subota 13 maj, 2017 00:00 Lužnica 4 : 3 GFK Dubočica
  subota 13 maj, 2017 00:00 Morava (Vladičin Han) 3 : 1 Mladost (Medoševac)
  subota 13 maj, 2017 00:00 Pčinja 4 : 0 Balkanski
  subota 13 maj, 2017 00:00 Sloga (Leskovac) 3 : 2 Pusta Reka
  nedelja 14 maj, 2017 00:00 OFK Brzi Brod 2 : 0 Vranjska Banja
  nedelja 14 maj, 2017 00:00 Budućnost (Popovac) 4 : 0 Jedinstvo (Gornji Matejevac)
  nedelja 14 maj, 2017 00:00 Ropotovo 2 : 1 Budućnost (Orašje)
  nedelja 14 maj, 2017 00:00 Jedinstvo (Pirot) 1 : 0 Nebeski Andjeli

27. kolo sreda 17 maj, 2017 00:00 Jedinstvo (Gornji Matejevac) 0 : 7 Sloga (Leskovac)
  sreda 17 maj, 2017 00:00 Pusta Reka 9 : 0 OFK Brzi Brod
  sreda 17 maj, 2017 00:00 Jedinstvo (Pirot) 8 : 0 Morava (Vladičin Han)
  sreda 17 maj, 2017 00:00 Vranjska Banja 2 : 1 Pčinja
  sreda 17 maj, 2017 00:00 Nebeski Andjeli 1 : 1 Ropotovo
  sreda 17 maj, 2017 00:00 Balkanski 6 : 0 Mladost (Medoševac)
  sreda 17 maj, 2017 00:00 GFK Dubočica 2 : 2 Budućnost (Popovac)
  sreda 17 maj, 2017 00:00 Budućnost (Orašje) 5 : 1 Lužnica

28. kolo subota 20 maj, 2017 00:00 Pčinja 4 : 2 Pusta Reka
  subota 20 maj, 2017 00:00 Morava (Vladičin Han) 2 : 1 Balkanski
  subota 20 maj, 2017 00:00 Lužnica 2 : 0 Nebeski Andjeli
  subota 20 maj, 2017 00:00 Sloga (Leskovac) 4 : 3 GFK Dubočica
  nedelja 21 maj, 2017 00:00 Budućnost (Popovac) 1 : 1 Budućnost (Orašje)
  nedelja 21 maj, 2017 00:00 Mladost (Medoševac) 2 : 3 Vranjska Banja
  nedelja 21 maj, 2017 00:00 OFK Brzi Brod 1 : 1 Jedinstvo (Gornji Matejevac)
  četvrtak 25 maj, 2017 00:00 Ropotovo 6 : 0 Jedinstvo (Pirot)

29. kolo nedelja 28 maj, 2017 00:00 Nebeski Andjeli 2 : 2 Budućnost (Popovac)
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Pusta Reka 2 : 0 Mladost (Medoševac)
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Budućnost (Orašje) 2 : 3 Sloga (Leskovac)
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Vranjska Banja 4 : 4 Balkanski
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Ropotovo 7 : 2 Morava (Vladičin Han)
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 GFK Dubočica 5 : 0 OFK Brzi Brod
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Jedinstvo (Pirot) 5 : 0 Lužnica
  nedelja 28 maj, 2017 00:00 Jedinstvo (Gornji Matejevac) 0 : 3 Pčinja

30. kolo nedelja 04 jun, 2017 00:00 OFK Brzi Brod 1 : 2 Budućnost (Orašje)
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Balkanski 5 : 2 Pusta Reka
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Sloga (Leskovac) 1 : 1 Nebeski Andjeli
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Mladost (Medoševac) 0 : 3 Jedinstvo (Gornji Matejevac)
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Pčinja 3 : 1 GFK Dubočica
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Budućnost (Popovac) 3 : 2 Jedinstvo (Pirot)
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Morava (Vladičin Han) 4 : 3 Vranjska Banja
  nedelja 04 jun, 2017 00:00 Lužnica 1 : 2 Ropotovo

Budite u toku!