You are here: Home Rezultati i tabele Zona JUG Zona Jug Rezultati i tabela

Sportska strana juga

Super dani u ORION Marketima od 18. do 24. septembra

Super dani u svim ORION Marketima od 18. o 24. septembra.

NAJSLAĐA AKCIJA U ORION MARKETIMA

Najslađa akcija u svim ORON Marketima od 18. do 24. septembra.

Rezultati i Tabele

Zona Jug Rezultati i tabela
Print
1. kolo subota 19 avgust, 2017 00:00 Lužnica 1 : 2 Budućnost (Orašje)
  subota 19 avgust, 2017 00:00 OFK Brzi Brod 0 : 1 Jablanica
  subota 19 avgust, 2017 00:00 Balkanski 4 : 3 Pusta Reka
  subota 19 avgust, 2017 00:00 GFK Dubočica 5 : 0 Polet 1980 Laplje Selo
  subota 19 avgust, 2017 00:00 Morava (Vladičin Han) 0 : 5 OFK Niš
  nedelja 20 avgust, 2017 00:00 Vlasina 1 : 2 Vranjska Banja
  nedelja 20 avgust, 2017 00:00 Tanasko Rajić 1 : 0 Sloga (Leskovac)
  sreda 23 avgust, 2017 00:00 Pčinja 1 : 1 Nebeski Andjeli

2. kolo subota 26 avgust, 2017 00:00 Pusta Reka 0 : 5 GFK Dubočica
  subota 26 avgust, 2017 00:00 Lužnica 1 : 2 Balkanski
  subota 26 avgust, 2017 00:00 Sloga (Leskovac) 0 : 3 OFK Brzi Brod
  subota 26 avgust, 2017 00:00 Budućnost (Orašje) 0 : 2 Vranjska Banja
  subota 26 avgust, 2017 00:00 Nebeski Andjeli 3 : 1 Morava (Vladičin Han)
  nedelja 27 avgust, 2017 00:00 Jablanica 1 : 1 Vlasina
  nedelja 27 avgust, 2017 00:00 OFK Niš 3 : 1 Tanasko Rajić
  nedelja 27 avgust, 2017 00:00 Polet 1980 Laplje Selo 1 : 2 Pčinja

3. kolo subota 02 septembar, 2017 00:00 GFK Dubočica 2 : 0 Lužnica
  subota 02 septembar, 2017 00:00 Balkanski 1 : 0 Budućnost (Orašje)
  subota 02 septembar, 2017 00:00 Pčinja 2 : 0 Pusta Reka
  subota 02 septembar, 2017 00:00 Morava (Vladičin Han) 4 : 2 Polet 1980 Laplje Selo
  nedelja 03 septembar, 2017 00:00 Vranjska Banja 7 : 1 Jablanica
  nedelja 03 septembar, 2017 00:00 Tanasko Rajić 2 : 0 Nebeski Andjeli
  nedelja 03 septembar, 2017 00:00 OFK Niš 0 : 1 OFK Brzi Brod
  nedelja 03 septembar, 2017 00:00 Vlasina 1 : 0 Sloga (Leskovac)

4. kolo subota 09 septembar, 2017 00:00 Budućnost (Orašje) 2 : 0 Jablanica
  subota 09 septembar, 2017 00:00 Lužnica 2 : 3 Pčinja
  subota 09 septembar, 2017 00:00 Sloga (Leskovac) 2 : 2 Vranjska Banja
  subota 09 septembar, 2017 00:00 Nebeski Andjeli 3 : 1 OFK Brzi Brod
  subota 09 septembar, 2017 00:00 Pusta Reka 0 : 0 Morava (Vladičin Han)
  nedelja 10 septembar, 2017 00:00 Balkanski 1 : 2 GFK Dubočica
  nedelja 10 septembar, 2017 00:00 Polet 1980 Laplje Selo 2 : 1 Tanasko Rajić
  nedelja 10 septembar, 2017 00:00 OFK Niš 6 : 1 Vlasina

5. kolo subota 16 septembar, 2017 00:00 GFK Dubočica 0 : 0 Budućnost (Orašje)
  subota 16 septembar, 2017 00:00 Pčinja 4 : 1 Balkanski
  subota 16 septembar, 2017 00:00 OFK Brzi Brod 2 : 1 Polet 1980 Laplje Selo
  subota 16 septembar, 2017 00:00 Morava (Vladičin Han) 2 : 1 Lužnica
  subota 16 septembar, 2017 00:00 Vranjska Banja 2 : 2 OFK Niš
  nedelja 17 septembar, 2017 00:00 Tanasko Rajić 5 : 1 Pusta Reka
  nedelja 17 septembar, 2017 00:00 Vlasina 3 : 1 Nebeski Andjeli
  nedelja 17 septembar, 2017 00:00 Jablanica 0 : 1 Sloga (Leskovac)

Budite u toku!