Nedelja NELT-a u svim ORION i SUPER ORION Marketima od 19. do 25. februara.

Top dani od 19. do 25. februara

Top dani u svim ORION i SUPER ORION Marketima od 19. do 25. februara.

Srpska liga
Fudbaleri GFK Dubočice savladali su u prijateljskoj utakmici ekipu Jedinstva iz Bošnjaca i potvrdili da se već sada nalaze u dobroj formi. ...opširnije
Čelnici Moravca ORION nastavili su sa jačanjem svih klupskih struktura tokom pauze u prvenstvu. ...opširnije
Zonaš iz Prokuplja je pobedom u duelu nad srpskoligašem iz Bošnjaca najavio velike ambicije u nastavku prvenstva Zone Zapad. ...opširnije
ponedeljak, 19 februar 2018 21:00

PRIPREME Radan - Vlasina 1:2

Fudbaleri Vlasine savladali su u Lebanu domaći Radan u prijateljskoj utakmici u okviru priprema za nastavak prvenstva. ...opširnije
Fudbaleri Moravca ORION gostovali su danas u Skoplju gde su u prijateljskoj utakmici odmerili snage sa ekipom Euromilk Gorno Lisiche. ...opširnije
sreda, 14 februar 2018 20:02

PRIPREME: Vlasina - Moravac ORION 1:2

Prijateljsko odmeravanje snaga na snegu donelo je dosta tranja i borbe na obe strane i najavu zanimljvog fudbalskog proleća u ovom delu Srbije. ...opširnije
U okviru priprema za nastavak prvenstva srpskoligaš iz Bošnjaca je ubedljivo savladao tim leskovačkog zonaša. ...opširnije
U Bošnjacu nova lica i pojačanja, iako je Jedinstvo jesenji deo prvenstva završilo na deobi drugog mesta sa imenjakom iz Paraćina. ...opširnije
Fudbalski klub Moravac ORION angažovao je još dvojicu igrača za nastavak prvenstvene trke na srpskoligaškom "Istoku". Moravcu ORION su pristupili Lazar Vulić koji je došao iz Budućnosti Krušik iz Valjeva i Aleksandar Radovanović koji je stigao iz beogradskog Brodarca. Prethodno su redove Moravca ORION pojačali Milan Đokić (Spartak ŽK, Subotica), Dušan Deljanin (Jedinstvo, Paraćin), Nikola Palurović (Napredak, Kruševac), Nikola Banjac (Mladi Radnik 1926, Požarevac), Alekdandar Mitrović (Dinamo, Vranje). Na ustupanje će u prolećnoj polusezoni igrati Nemanja Gorčić i Aklesandar Jović (Dinamo, Vranje). ...opširnije
subota, 10 februar 2018 19:36

PRIPREME Moravac ORION - Pusta Reka 3:1

Boljom igrom u drugom poluvremenu fudbaleri Moravca ORION stigli su i do prve pobede u pripremnom periodu. PRIPREME - PRIJATELJSKA UTAKMICA MORAVAC ORION - PUSTA REKA 3:1 Strelci: 0:1 Ilić u 29., 1:1 Cakić u 50., 2:1 M. Đokić u 65., 3:1 M. Đokić u 71. minutu - Sportski centar ORION, gledalaca: 100, sudija: Jovan Nedeljković (Leskovac) MORAVAC ORION: M. Mladenović, Vulić, Palurović, Gorčić, Deljanin, S. Đokić, Jović, Slavković, Banjac, M. Đokić, Mitrović. Igrali su još:Miloš Mladenović, N. Mladenović, Đenić, Stojanović, Marinković, Milutinović, Milan Đenić, Radovanović, Marković, Nikolić, Cakić. PUSTA REKA: Stanković, Arsić, Janković, Stanković, Vidojević, Stojičić, Petrović, Miljković, Ilić, Jovanović, A. Stanković. Igrali su još: Đikić, Nikolić, Dinić,Kostić, I. Petrović. Duel domaćeg srpskoligaša i zonaša iz Bojnika doneo je utakmicu sa dva različita poluvremena. U prvih 45 minuta ravnopravna igra, a gosti su svoju priliku uspeli da pretvore u gol. Predrag Vidojević je u 29. minutu proigrao Nikolu Ilića koji je matirao Mladenović i doneo prednost gostima. U nastavku bolja igra Moravca ORION. Već u 50. minutu Cakić je sa dvadesetak metara poodio same raklje. U 65. minutu Marković je asistirao Milanu Đokića za vođstvo domaćina. U 71. minutu Cakić je odlično pronašao Milana Đokića koji je sa desetak metara smestio loptu u desni donji ugao. ...opširnije
Angažovanjem proverenog stručnjaka Vladimira Pantelića u Moravcu ORION su najavili i formiranje tima koji u sledećoj sezoni treba da izbori plasman u Prvu ligu Srbije. ...opširnije
U prvoj prijateljskoj utakmici u okviru priprema za prolećni deo prvenstva zonaš Sloga je najavio uspešno proleće i siguran opstanak u Zoni Jug.   PRIPREME - PRIJATELJSKA UTAKMICA SLOGA (LESKOVAC) - MORAVAC ORION 1:0 Strelac: 1:0 Miljković u 61. minutu - Igralište u Gornjem Krajincu, gledalaca: 100, sudija: Jovan Nedeljković (Leskovac). SLOGA: Stojanović, S. Đorđević, Milenković, Kostić, Nedeljković, Zdravković, Stanković Trajković, Stanisavljević, Petrović, Kocić. Igrali su još: Davidović, Jocić, Ristić, Jovanović Blagojević, Miljković, Bukić, Ilić. MORAVAC ORION: Jovanović, Miloš Đenić, Stojanović, Palurović, Deljanin, Radovanović, S. Đokić, Kostić, Nikolić, Marković, M. Đokić. Igrali su još: Janaćković, M. Mladenović, Vulić, Gorčić, Marinković, Stanković, Cakić, A. Mitrović, Slavković, Milan Đenić, M. Mitrović, N. Mladenović. Pet nedelja pred početak prolećnog dela prvenstva Sloga sa novim trenerom Miodragom Đorđević ima razloga za optimizam kada je reč o borbi za opstanak u Zoni Jug. Na drugoj strani, novi trener Moravca ORION Vladimir Pantelić pružio je priliku gotovo svim igračima koje trenutno ima na raspolaganju u okviru selektiranja ekipe za nastavak prvenstvene trke. MNogo je bilo novajlija u sastavu srpskoligaša, priliku su dobili i igrači iz omladinskog pogona, u proesu stvaranja takmičarske ekipe za prolećnu polusezonu. Pobednik je odlučen u 61. minutu kada je posle grešku mladog golmana Janaćkovića kome je ispala lopta iskoristio Stefan Miljković i iz peterca poslao loptu u mrežu. U prvom poluvremenu Sloga je bila bolji rival, a rivali mogu da žale za po jednom povoljnom prilikom za gol. Najviše uzbuđenja izazvao je šut iskusnog Nenada Kostića koji je uzdrmao prečku gola Moravca ORION, ali golova nije bilo. Posle primljenog gola Moravac ORION je zaigrao angažovanije, ali je udarce Gorčića u 60., Aleksandra Mitrovića u 77. i Milana Mitrović u 90. minutu uspeo da zaustavi mladi čuvar mreže Leskovčana Davidović. ...opširnije
Na početku priprema srpskoligaša Sinđelića iz Niša šestorica novajlija. ...opširnije
U nastavak prvenstva srpskoligaš Radan iz Lebana ući će sa novim rukovodstvom. ...opširnije