You are here: Home Srpska liga Srpska liga Istok - delegiranje za 23. kolo

Sportska strana juga

Super dani u ORION Marketima od 14. do 20. avgusta

Super dani niskih cena u svim ORION Marketima od 14. do 20. avgusta.

Svakog dana niske cene u ORION Marketima

Nedelja niskih cena u svim ORION Marketima od 14. do 20. avgusta.

Rezultati i Tabele

sreda, 19 april 2017 18:56

Srpska liga Istok - delegiranje za 23. kolo

Određene su sudije. četvrte sudije, delegati i posmatrači za utakmice 23. kola Srpske lige Istok koje se igraju u subotu i nedelju.

SRPSKA LIGA ISTOK - DELEGIRANJE ZA 23. KOLO

Subota 22. april u 16:30

TRSTENIK: TRSTENIK PPT - OZREN

Sudija: Đorđević Jovan (Vranje), pomoćnici: Stojanović Goran (Aleksinac) i Đorđević Aleksandar (Leskovac), četvrti sudija: Babić Nikola (Aleksinac), delegat/posmatrač: Veljović Aleksandar (Niš)

ZAJEČAR: TIMOK - JEDINSTVO (BOŠNJACE)

Sudija: Ćirić Stefan (Pirot), pomoćnici: Pejović Uroš (Kladovo) i Božović Boško (Pirot), četvrti sudija: Veselinović Mladen (Knjaževac), delegat/posmatrač: Vukadinović Saša (Niš)

DESPOTOVAC: SLOGA - DUNAV

Sudija: Minić Ana (Niš), pomoćnici: Zafirović Jasmina (Vranje) i Stojanović Danijela (Niš), četvrti sudija: Cvetković Jelena (Leskovac), delegat/posmatrač: Mišić Slađan (Vranje)

Nedelja 23. april u 11:00

NIŠ: CAR KONSTANTIN - OFK SINĐELIĆ

Sudija: Miladinović Dušan (Niš), pomoćnici: Antić Nikola (Niš) i Krstić Slobodan (Niš), četvrti sudija: Jović Bratislav (Niš), delegat/posmatrač: Gagić Miloš (Negotin)

Nedelja 23. april u 16:30

LEBANE: RADAN - MORAVAC ORION

Sudije: Nedeljković Miloš (Trstenik), pomoćnici: Dončić Milivoje (Kruševac) i Jakovljević Slaviša (Kruševac), četvrti sudija: Đurđević Nemanja (Kruševac), posmatrač: Đurović Zoran (Zaječar), delegat: Mijušković Milan (Jagodina)

VLASOTINCE: VLASINA - TEMNIĆ 1924

Sudija: Mitrović Bojan (Pirot), pomoćnici: Hristov Predrag (Niš) i Milenković Dušan (Malošište), četvrti sudija: Mitrović Nemanja (Prokuplje), posmatrač: Petković Aleksandar (Leskovac), delegat: Popović Nebojša (Kruševac)

PUKOVAC: PUKOVAC - JEDINSTVO (PARAĆIN)

Sudija: Rašić Stevan (Leskovac), pomoćnici: Jovanović Miloš (Zaječar) i Nikolić Saša (Zaječar), četvrti sudija: Milosavljević Vladimir (Svrljig), delegat/posmatrač: Radović Draga (Blace)

JAGODINA: TABANE 1970 - RADNIČKI (SVILAJNAC)

Sudija: Nedeljković Jovan (Leskovac), pomoćnici: Marjanović Aleksandar (Despotovac) i Blagojević Ivan (Paraćin), četvrti sudija: Filipović Stefan (Jagodina), posmatrač: Poljaković Dragan (Stopanja), delegat: Pribanović Vladica (Aleksandrovac)

Related items

Ostale Vesti

Budite u toku!