You are here: Home Srpska liga NIŠTA NOVO Jedinstvo (Bošnjace) i 21. utakmicu bez poraza

Top dani u ORION i SUPER ORION Marketima

Top dani u ORION i SUPER ORION Marketima od 19. do 25. februara.

Nedelja Nelta u svim ORION i SUPER ORION Marketima

Nedelja NELT-a u svim ORION i SUPER ORION Marketima od 19. do 25. februara.

Top dani od 19. do 25. februara

Top dani u svim ORION i SUPER ORION Marketima od 19. do 25. februara.

subota, 22 april 2017 19:27

NIŠTA NOVO Jedinstvo (Bošnjace) i 21. utakmicu bez poraza

Fudbaleri Jedinstva iz Bošnjaca nastavili su i u Zaječaru sjajnu seriju od sada već 21 utakmice za redom bez poraza u prvenstvu Srpske lige Istok.

SRPSKA LIGA ISTOK - 21. KOLO

TIMOK - JEDINSTVO (BOŠNJACE) 0:0

Zaječar, stadion Timoka, gledalaca: 200, sudija. Stefan Ćirić (Pirot), žuti kartoni: Bićanin, Ćatić, Ristić, Joković (Timok), Kostić, Grujić, Đorđević (Jedinstvo), crveni karton: trener Timoka Vladimir Sandulović u 68. minutu.

TIMOK: Lilić, Spasovski, Punoševac, Ristić, Jonović, Nikolić (Dodić), Cvetković, Bićanin, Joković, Ćatić, Živanović.

JEDINSTVO: Danić, Cakić, Mirković (Đorđević), Grujić, Sretković (Nenad Petrović), N. Kostić, Mitrović, Stojanović, M. Kostić, Nikola Petrović, Stanković.

Serija Jedinstva bez poraza i dalje traje. Počela je u leto prošle godine od 3. kola i traje i danas, posle gostovanja u Zaječaru u okviru 23. kola srpskoligaškog "Istoka".

Bivši prvoligaš je pokušao na sve načine da stigne do pobede u utakmici koja je domaćinu bila od velikog značaja u borbi za opstanak.

Gosti su znali da zatvore sve prilaze golu Aleksandra Danića i tako seriju bez poraza produže barem za još nedelju dana. U sledećem, 24. kolu Jedinstvo u Bošnjacu dočekuje ekipu Trstenika.

Related items

• POJAČANJE U STRUČNOM ŠTABU Miroslav Grujić trener omladinaca Moravca ORION

Čelnici Moravca ORION nastavili su sa jačanjem svih klupskih struktura tokom pauze u prvenstvu.

• Jedinstvo iz Bošnjaca se pojačalo za nastavak sezone

U Bošnjacu nova lica i pojačanja, iako je Jedinstvo jesenji deo prvenstva završilo na deobi drugog mesta sa imenjakom iz Paraćina.

• PRELAZNI ROK Novi trener i novi igrači u Moravcu ORION

Angažovanjem proverenog stručnjaka Vladimira Pantelića u Moravcu ORION su najavili i formiranje tima koji u sledećoj sezoni treba da izbori plasman u Prvu ligu Srbije.

• PRIPREME Sloga (Leskovac) - Moravac ORION 1:0

U prvoj prijateljskoj utakmici u okviru priprema za prolećni deo prvenstva zonaš Sloga je najavio uspešno proleće i siguran opstanak u Zoni Jug.

PRIPREME - PRIJATELJSKA UTAKMICA

SLOGA (LESKOVAC) - MORAVAC ORION 1:0

Strelac: 1:0 Miljković u 61. minutu - Igralište u Gornjem Krajincu, gledalaca: 100, sudija: Jovan Nedeljković (Leskovac).

SLOGA: Stojanović, S. Đorđević, Milenković, Kostić, Nedeljković, Zdravković, Stanković Trajković, Stanisavljević, Petrović, Kocić. Igrali su još: Davidović, Jocić, Ristić, Jovanović Blagojević, Miljković, Bukić, Ilić.

MORAVAC ORION: Jovanović, Miloš Đenić, Stojanović, Palurović, Deljanin, Radovanović, S. Đokić, Kostić, Nikolić, Marković, M. Đokić. Igrali su još: Janaćković, M. Mladenović, Vulić, Gorčić, Marinković, Stanković, Cakić, A. Mitrović, Slavković, Milan Đenić, M. Mitrović, N. Mladenović.

Pet nedelja pred početak prolećnog dela prvenstva Sloga sa novim trenerom Miodragom Đorđević ima razloga za optimizam kada je reč o borbi za opstanak u Zoni Jug.

Na drugoj strani, novi trener Moravca ORION Vladimir Pantelić pružio je priliku gotovo svim igračima koje trenutno ima na raspolaganju u okviru selektiranja ekipe za nastavak prvenstvene trke. MNogo je bilo novajlija u sastavu srpskoligaša, priliku su dobili i igrači iz omladinskog pogona, u proesu stvaranja takmičarske ekipe za prolećnu polusezonu.

Pobednik je odlučen u 61. minutu kada je posle grešku mladog golmana Janaćkovića kome je ispala lopta iskoristio Stefan Miljković i iz peterca poslao loptu u mrežu.

U prvom poluvremenu Sloga je bila bolji rival, a rivali mogu da žale za po jednom povoljnom prilikom za gol. Najviše uzbuđenja izazvao je šut iskusnog Nenada Kostića koji je uzdrmao prečku gola Moravca ORION, ali golova nije bilo.

Posle primljenog gola Moravac ORION je zaigrao angažovanije, ali je udarce Gorčića u 60., Aleksandra Mitrovića u 77. i Milana Mitrović u 90. minutu uspeo da zaustavi mladi čuvar mreže Leskovčana Davidović.

• Nebojša Neško Stanković izabran za predsednika Radana

U nastavak prvenstva srpskoligaš Radan iz Lebana ući će sa novim rukovodstvom.

• Jedinstvo iz Bošnjaca prozivkom počelo pripreme

Prozivkom i sastankom danas su počele pripreme za prolečni deo prvenstva u srpskoligašu Jedinstvu iz Bošnjaca.