You are here: Home Srpska liga TRENERI NA TERENU Sinđelić - Jedinstvo (Bošnjace) 1:2

Super dani od 21. do 28. maja u ORION Marketima

Nova nedeljna akcija od nedelje 21. maja do nedelje 28. maja u svim ORION Marketima.

NOVO - POKLON VAUČERI U ORION MARKETIMA

NOVO !!! Za kupovinu u dane vikenda u iznosu većem od 1.500 dinara dobijate POKLON VAUČER za kupovin...

Akcija od 15. do 21. maja u ORION Marketima

I ove nedelje, od 15. do 21. maja, niske cene u svim ORION Marketima.

sreda, 17 maj 2017 20:17

TRENERI NA TERENU Sinđelić - Jedinstvo (Bošnjace) 1:2

Fudbaleri Jedinstva su se posle poraza u Bošnjacu u komšijskom derbiju sa Radanom vratili na pobednički kolosek na teškom gostovanju u Nišu.

SRPSKA LIGA ISTOK - 27. KOLO

OFK SINĐELIĆ - JEDINSTVO (BOŠNJACE) 1:2

Strelci: 0:1 Nemanja Đorđević u 15., 0:2 Nikola Petrović u 43., 1:2 Str. Petrović u 55. minutu - Niš, gledalaca: 100, sudija: Mladen Veselinović (Knjaževac), žuti kartoni: Jović, Strahinja Petrović (Sinđelić), Z. Stanković (Jedinstvo).

OFK SINĐELIĆ: Babić Alija, Jovanović (Tasić), Jović, Simov, Stefan Petrović (M. Petrović), Stoiljković (Milojić), Rakočević, Stoicev, Strahinja Petrović, Miljković.

JEDINSTVO: Danić, Sretkovič, Mirković (Nenad Petrović), Grujić, Dinić, Vojisavljević (Z. Stanković), Mitrović, Stojanović, Nemanja Đorđević, Petrović, Milan Đorđević.

Brzo su Bošnjačani "arhivirali" poraz u komšijskom odmeravanju snaga sa Radanom i sa samo 13 igrača u protokolu izašli na megdan bivšem prvoligašu iz Niša. Na teren su morali i treneri Milan Đorđević i Nenad Petrović, ali su gosti ipak imali dovoljno i znanja i snage da se ekspresno vrate na pobednički kolosek na kojem su bili puna 23 kola.

Nemanja Đorđević je u 15. minutu doveo Jedinstvo u vođstvo a Nikola Petrović je dva minuta pre odlaska na odmor povećao prednost svog tima.

U nastavku Nišlije preko Strahinje Petrovića postižu počasni pogodak, ali protiv iskusne ekipe oz Bošnjaca nisu mogli do preokreta i osvajanja barem jednog boda.

• Moravac ORION do pobede preokretom sa igračem manje
    Moravac ORION do pobede preokretom sa igračem manje Fudbalerima Moravca ORION bilo je "potrebno" da ostanu sa igračem manje na terenu i da gost povede kako bi odigrali dobrih desetak minuta što je bilo dovoljno za pobedu.   SRPSKA LIGA ISTOK - 28. KOLO MORAVAC ORION - VLASINA 2:1 Strelci: 0:1 Đokić u 65., 1:1 Kostić u 71., 2:1 Stojanović u 81. minutu - Sportski centar ORION, gledalaca: 200, sudija: Stevan Rašić (Leskovac) 6, žuti kartoni: Nikolić, Mitrović (Moravac Orion), Milić, Nikolić, Stanković, Đokić (Vlasina). Crveni karton: Gorčić (Moravac ORION) u 63. minutu. MORAVAC ORION: Cakić 6, M. Ilić 6,5, Kostić 7, Mitrović 6,5, Gorčić 6, Marinković 6, Nikolić 6,5, Stojanović 7, Đokić 6,5 (Selimović 6,5), Stefanović 6, Stamenković 6,5 (Stanković -). VLASINA: Mladenović 7, Đokić 6,5, Nikolić 6, Stanković 6, Milić 6, Milošević 6, Lapčević 6, Jović 6,5, Nikolić 6, Stojanović 6,5, Veličković 6. Igrač utakmice: Marko Kostić (Moravac ORION) U odloženoj utakmici 28. kola Srpske lige Istok favorizovani domaćin je tek posle isključenja Gorčića i vođstva gostiju zaigrao na očekivanom nivu i sa igračem manje preokretom stigao do bodova. U prvom poluvremenu šanse domaćina, ali je Mladenović zaustavio udarac Nikolića, a Stojanović i Mitrović su šutirali pored gola iz dobrih prilika. U nastavku mnogo više uzbudjenja.…
  • Moravac ORION pobednik Kupa Jablaničkog okruga
    Moravac ORION pobednik Kupa Jablaničkog okruga Fudbaleri Moravca ORION poklonili su navijačima najlepšo poklon za 70. rođendan - pehar namenjen pobedniku Kupa FS Jablaničkog okruga.
  • Jedinstvo iz Bošnjaca pobedom do trećeg mesta na tabeli
    Jedinstvo iz Bošnjaca pobedom do trećeg mesta na tabeli Fudbaleri Jedinstva savladali su u Bošnjacu ekipu Ozrena koja je na gostovanje doputovala sa samo 11 igrača.
  • ŠEST LAKIH KOMADA Ozren - Moravac ORION 0:6
    ŠEST LAKIH KOMADA Ozren - Moravac ORION 0:6 Fudbaleri Moravca ORION su opravdali ulogu favorita i na gostovanju u Sokobanji deklasirali domači Ozren, a uz 6 golova propustili još toliko povoljnih prilika za gol.
  • "MINIMALAC" ZA SVA TRI BODA Radan - Dunav 1:0
    "MINIMALAC" ZA SVA TRI BODA Radan - Dunav 1:0 Lebančani su u duelu sa Dunavom "overili" pobedu u komšijskom derbiju i učvrstili s ena petom mestu na tabeli Srpske lige Istok.