You are here: Home Srpska liga "MINIMALAC" ZA SVA TRI BODA Radan - Dunav 1:0

"MINIMALAC" ZA SVA TRI BODA Radan - Dunav 1:0

Lebančani su u duelu sa Dunavom "overili" pobedu u komšijskom derbiju i učvrstili s ena petom mestu na tabeli Srpske lige Istok.

SRPSKA LIGA ISTOK - 27. KOLO

RADAN - DUNAV 1:0

Strelac: 1:0 Marko Krivošija u 5. minutu - Lebane, gledalaca: 200, sudija: Marko Mitrović (Malošište).

RADAN: M. Mitić, Dodić (Kostić), Grozdanović, I. Mitić, Krivošija, Nedeljković (Cvetković), Momčilović, Kostić, Stojković (Denčić), Stanković, Dojčinović.

DUNAV: Savić, Anđelković, Slađan Bogdanović, Ostrovljanović, Todorović, Simić, Živković, Puljecović, Lukić, Bogoslovski, Milovanović.

Lebančani su pobedom nad gostima iz Prahovo učvrstili svoju poziciju u gornjem delu tabele.

Rano vođstvo domaćina golom Marja Krivošije već u 5. minutu najavilo je novu pobedu Radana. Bodovi su ostali u Lebanu, a tome je doprinela i sportska sreća jer gosti iz Prahova u 78. minutu nisu iskoristili jedanaesterac.

Ovom pobedom Lebančani su se učvrstili na 5. mestu na tabeli Srpske lige Istok tri kola pre kraja prvenstva.