You are here: Home Srpska liga "BREJK" BOŠNJAČANA Budućnost (Popovac) - Jedinstvo (Bošnjace) 1:2

Top dani u ORION i SUPER ORION Marketima

Top dani u ORION i SUPER ORION Marketima od 19. do 25. februara.

Nedelja Nelta u svim ORION i SUPER ORION Marketima

Nedelja NELT-a u svim ORION i SUPER ORION Marketima od 19. do 25. februara.

Top dani od 19. do 25. februara

Top dani u svim ORION i SUPER ORION Marketima od 19. do 25. februara.

nedelja, 01 oktobar 2017 18:33

"BREJK" BOŠNJAČANA Budućnost (Popovac) - Jedinstvo (Bošnjace) 1:2

Iznenadili su Bošnjačani domaćine u Popovcu, a u samoj završnici i šokirali pobedonosnim golom u 90. minutu.

SRPSKA LIGA ISTOK - 7. KOLO

BUDUĆNOST (POPOVAC) - JEDINSTVO (BOŠNJACE) 1:2

Strelci: 0:1 Grujić u 14., 1:1 S. Krstić u 45., 1:2 Nikolić u 90. minutu - Popovac, gledalaca: 500, sudija: Igor Rajković (Despotovac), žuti kartoni: Cvetković, Krstić, Stojković (Budućnost), Stojanović, Kostadinović, Mitrović, Nikolić (Jedinstvo).

BUDUĆNOST: Milanović, Marković, Milošević, Cvetković (Ćirić), Krstić, Ivanović, Prokić, Mitić (Miletić), Stojković, Lazarević, Stanojević (Trajković).

JEDINSTVO: Danić, Cakić, Kostić, M. Stanković, Dinić, N. Arsić (Mirković), Mitrović, Stojanović, Grujić, Kostadinović (Nikolić), Z. Stanković.

Pobeda Jedinstva na teškom gostovanju u Popovcu. Posle Trajala i Sinđelića bodove su kao gosti u duelu sa ekipom Budućnosti osvojili i Bošnjačani koji su najavili uspon forme i beg ka boljoj polovini tabele.

Prednost Jedinstvu doneo je Nikola Grujić u 14. minutu, ali su domaći u samoj završnici prvog poluvremena golom Krstič stigli do izjednačenja.

I posle poništenog pogotka gosti nisu odustajali od svoje igre koja je dala rezultat u samom finišu kada je posle brzog kontranapada mladi Lazar Nikolić zatresao mrežu Budućnosti i doneo sva tri boda svom timu.

U sledećem, 8. kolu Jedinstvo u Bošnjacu dočekuje Radnički iz Svilajnca, dok je budućnost gost Moravca ORION u Mrštanu.

"Stavovi izneti u podržanom medijskom projektom nužn ne izražavaju stavove organa koji je dodelio sredstva."

Related items

• LESKOVČANI VEĆ U FORMI GFK Dubočica - Jedinstvo (Bošnjace) 3:1

Fudbaleri GFK Dubočice savladali su u prijateljskoj utakmici ekipu Jedinstva iz Bošnjaca i potvrdili da se već sada nalaze u dobroj formi.

• POJAČANJE U STRUČNOM ŠTABU Miroslav Grujić trener omladinaca Moravca ORION

Čelnici Moravca ORION nastavili su sa jačanjem svih klupskih struktura tokom pauze u prvenstvu.

• PRIPREME OFK Topličanin - Jedinstvo (Bošnjace) 1:0

Zonaš iz Prokuplja je pobedom u duelu nad srpskoligašem iz Bošnjaca najavio velike ambicije u nastavku prvenstva Zone Zapad.

• Jedinstvo iz Bošnjaca se pojačalo za nastavak sezone

U Bošnjacu nova lica i pojačanja, iako je Jedinstvo jesenji deo prvenstva završilo na deobi drugog mesta sa imenjakom iz Paraćina.

• PRELAZNI ROK Novi trener i novi igrači u Moravcu ORION

Angažovanjem proverenog stručnjaka Vladimira Pantelića u Moravcu ORION su najavili i formiranje tima koji u sledećoj sezoni treba da izbori plasman u Prvu ligu Srbije.

• PRIPREME Sloga (Leskovac) - Moravac ORION 1:0

U prvoj prijateljskoj utakmici u okviru priprema za prolećni deo prvenstva zonaš Sloga je najavio uspešno proleće i siguran opstanak u Zoni Jug.

PRIPREME - PRIJATELJSKA UTAKMICA

SLOGA (LESKOVAC) - MORAVAC ORION 1:0

Strelac: 1:0 Miljković u 61. minutu - Igralište u Gornjem Krajincu, gledalaca: 100, sudija: Jovan Nedeljković (Leskovac).

SLOGA: Stojanović, S. Đorđević, Milenković, Kostić, Nedeljković, Zdravković, Stanković Trajković, Stanisavljević, Petrović, Kocić. Igrali su još: Davidović, Jocić, Ristić, Jovanović Blagojević, Miljković, Bukić, Ilić.

MORAVAC ORION: Jovanović, Miloš Đenić, Stojanović, Palurović, Deljanin, Radovanović, S. Đokić, Kostić, Nikolić, Marković, M. Đokić. Igrali su još: Janaćković, M. Mladenović, Vulić, Gorčić, Marinković, Stanković, Cakić, A. Mitrović, Slavković, Milan Đenić, M. Mitrović, N. Mladenović.

Pet nedelja pred početak prolećnog dela prvenstva Sloga sa novim trenerom Miodragom Đorđević ima razloga za optimizam kada je reč o borbi za opstanak u Zoni Jug.

Na drugoj strani, novi trener Moravca ORION Vladimir Pantelić pružio je priliku gotovo svim igračima koje trenutno ima na raspolaganju u okviru selektiranja ekipe za nastavak prvenstvene trke. MNogo je bilo novajlija u sastavu srpskoligaša, priliku su dobili i igrači iz omladinskog pogona, u proesu stvaranja takmičarske ekipe za prolećnu polusezonu.

Pobednik je odlučen u 61. minutu kada je posle grešku mladog golmana Janaćkovića kome je ispala lopta iskoristio Stefan Miljković i iz peterca poslao loptu u mrežu.

U prvom poluvremenu Sloga je bila bolji rival, a rivali mogu da žale za po jednom povoljnom prilikom za gol. Najviše uzbuđenja izazvao je šut iskusnog Nenada Kostića koji je uzdrmao prečku gola Moravca ORION, ali golova nije bilo.

Posle primljenog gola Moravac ORION je zaigrao angažovanije, ali je udarce Gorčića u 60., Aleksandra Mitrovića u 77. i Milana Mitrović u 90. minutu uspeo da zaustavi mladi čuvar mreže Leskovčana Davidović.