You are here: Home Srpska liga LEBANČANI UBEDLJIVI Radan - Ozren 5:1

LEBANČANI UBEDLJIVI Radan - Ozren 5:1

Ubedljivom pobedom u duelu sa Ozrenom iz Sokobanje, fudbaleri Radana potvrdili epitet jednog od najprijatnijih iznenađenja sezone.

SRPSKA LIGA ISTOK - 7. KOLO

RADAN - OZREN 5:1

Streli: 0:1 Lapčević u 17., 1:1 Smiljković u 28., 2:1 Kostić u 30. iz jedanaesterca, 3:1 Kostić u 38., 4:1 Grozdanović u 74., 5:1 Smiljković u 85. minutu - Lebane, stadion Radana, gledalaca: 300, sudija: Nemanja Đurđević (Kruševac), žuti karton: Đorđević (Ozren).

RADAN: M. Mitić, I. Mitić (Dojčinović), Stevanović, D. Stanković, Stojković, Milošević, Grozdanović (Cvetković), Kostić, Nemanja Smiljković, M. Stanković, Dodić (Nikola Smiljković).

OZREN: Đorđević, Veljković, Aleksov, Perović, Mijajlović, Jovanović (Tošić), Zulfiu, Todorović, Šljivić (Tasić), Mladenović (Babović), Lapčević.

Krenuli su Lebančani silovito rešeni da i u duelu sa Ozrenom nastave seriu dobrih igara i rezultata. Na početku - šok za navijača Radana. Lapčević je u 17. minutu doveo goste u vođstvo, ali je to bilo sve što su Sokobanjci ovog popodneva mogli da urade u Lebanu.

Rano vođstvo gostiju kao da je naljutilo domaće fudbalere koji su krenuli još odlučnije i već do odmora golovima Nemanje Smiljkovića i Stefana Kostića najavili pobedu svog tima.

U nastavku pogodak Nikole Grozdanovića, a seriju golova Radana je zatvorio strelac prvog pogotka Nemanja Smiljković.

U sledećem, 8. kolu Radan gostuje u Tresteniku, dok je Ozren gost Rtnja u Boljevcu.