You are here: Home Srpska liga DRUGA U NIZU Jedinstvo (Bošnjace) - Radnički (Svilajnac) 3:1

Top dani u ORION Marketima od 11. do 17. decembra

Top dani u svim ORION Marketima od 11. do 17. decembra.

Srećna slava i živeli ! - Katalog od 18.11. do 20.12.

Katalog SREĆNA SLAVA od 18. novembra do 20. decembra.

subota, 07 oktobar 2017 15:35

DRUGA U NIZU Jedinstvo (Bošnjace) - Radnički (Svilajnac) 3:1

Važnu pobedu na gostovanju u Popovcu fudbaleri Jedistva su "overili" pobedom u duelu sa Radničkim iz Svilajnca.

SRPSKA LIGA ISTOK - 8. KOLO

JEDINSTVO (BOŠNJACE) - RADNIČKI (SVILAJNAC) 3:1

Strelci: 1:0 M. Arsić u 6., 2:0 Milić u 12. (autogol), 2:1 Stević u 42., 3:1 Marković u 75. minutu - Bošnjace, stadion Jedinstva, gledalaca: 100, sudija: Aleksandar Vukadinović (Niš), žuti kartoni: Kostić, Cakić, Z. Stanković (Jedinstvo), Paunović, Petrović (Radnički), crveni karton: trener Radničkog Trailović u 90. minutu.

JEDINSTVO: Danić, Cakić, N. Arsić (Marković), M. Stanković, Dinić, M. Grujić, Mitrović (M. Kostić), Stojanović, M. Arsić, Kostadinović (Nikolić), Z. Stanković.

RADNIČKI: Milanović, Milić, Cvetković, Ilić, Stević, Petrović, Sinđelić, Blagojević (Jolović), Rajković (Maksimović), Paunović, Stojanović (Strainović).

Drugom "vezanom" pobedom Bošnjačani su napravili iskorak ka boljoj polovini tabele Srpske lige Istok.

Domaćin je rano stigao do prednosti: Marko Arsić je u 6. minutu doveo domaće u vođstvo, a prednost je duplirana samo šest minuta kasnije autogolom Milića. Gosti su do odmora uspeli da povrate rezultatsku ravnotežu golom Stevića u 42.minutu pa je domaćin na odmor otišao sa jednim golom prednosti.

I u nastavlju bolja igra domaćina koja je krunisana golom Markovića u 75. minutu.

U sledećem, 9. kolu Jedinstvo gostuje u Prahovu ekipi Dunava.