You are here: Home Srpska liga LEBANČANI ZAUSTAVLJENI Trstenik PPT - Radan 4:1

Srećna slava i živeli ! - Katalog od 18.11. do 20.12.

Katalog SREĆNA SLAVA od 18. novembra do 20. decembra.

nedelja, 08 oktobar 2017 19:40

LEBANČANI ZAUSTAVLJENI Trstenik PPT - Radan 4:1

Serija fudbalera Radana od 6 utakmica bez poraza (4 pobede i dva remija) prekinuta je na gostovanju u Trsteniku.

SRPSKA LIGA ISTOK - 8. KOLO

TRSTENIK PPT - RADAN 4:1

Strelci: 0:1 Stojković u 30., 1:1 Karović u 37., 2:1 Vasić u 49., 3:1 N. Milovanović u 52., 4:1 Perčević u 78. minutu - Trstenik, gledalaca: 50, sudija Nikola Babić (Aleksinac), žuti kartoni: Vasić (Trstenik), Stevanović, Milošević (Radan).

TRSTENIK PPT: Miodragović, S. Apostolović, Punoševac, Karović (Egerić), Milić (Radović), Pantelić, M. Milovanović, Vukosavljević, Andrejević (Perčević), N. Milovanović, Vasić.

RADAN: M. Mitić, I. Mitić, Stevanović, D. Stanković, Stojković, Milošević, Grozdanović (Dojčinović), Stefan S. Kostić, Smiljković, M. Stanković (Stefan T. Kostić), Stojiljković (Krstić).

Poveli su Lebančani golom Stojkovića u 30. minutu i najavili da bi seriju od čak šest utakmica bez poraza mogli da nastave i na teškom gostovanju u Trsteniku.

Da gosti na odmor ne odu sa golom prednosti pobrinuo se Karović u 37. minutu.

U nastavku pritisak Trsteničana koji su golovima Vasića i N. Milovanović već u 7. minutu drugog poluvremena imali 2 gola prednosti. Pobedu Trstenika potvdrio je Perčević efeknim pogotkom sa preko 20 metara.

U sledećem 9. kolu, Radan u jednom od derbija kola dočekuje niški Sinđelić.