You are here: Home Srpska liga MRŠTANCI KUĆI PEVAJUĆI Tabane - Moravac ORION 2:3

Otvoren novi SUPER ORION Market u Leskovcu

Novi SUPER ORION Market otvoren je danas u Leskovcu, u ulici Đure Đakovića broj 2.

TOP DANI OD 15. DO 21. JANUARA

Top dani u svim ORION Marketima od 15. do 21. januara.

VELEPRODAJA ORION - Katalog od 25.12.2017. do 21.01.2018.

Katalog VEEPRODAJE ORION od 25.12.2017. do21.01.2018. godine.

subota, 28 oktobar 2017 17:54

MRŠTANCI KUĆI PEVAJUĆI Tabane - Moravac ORION 2:3

Fudbaleri Moravca ORION zabeležili su vrednu pobedu na gpstovanju u Jagodini i najavili povratak u pobednički ritam.

SRPSKA LIGA ISTOK - 11. KOLO

TABANE 1970 - MORAVAC ORION 2:3

Strelci: 1:0 Milisavljević u 8., 1:1 Marinković u 34. minutu iz jedanaesterca, 1:2 N. Đokić u 51., 2:2 Marković u 52. iz jedanaesterca, 2:3 Stefanović u 83. minutu - Jagodina, stadion: Tabanelo, gledalaca: 100, sudija: Bratislav Jović (Niš), žuti kartoni: Najdanović, Marković, Ristić (Tabane), Marinković, Gorčić, D. Đokić, Slavković, Đenić (Moravac ORION), crveni kartoni: Milisavllević u 70. minutu..

TABANE 1970: Mitrović, Stojanović (Panić), Jovanović, Ristić, Savić, Kojić, Ilkić, Marković, Milisavljević, Najdanović (Timić), Tacković (Dimitrijević).

MORAVAC ORION: Mladenović, Nikolić, S. Đokić, S. Ilić (A. Stanković), Gorčić, Marinković, Slavković (Đenić), Ž. Stanković, N. Đokić, Stefanović (Stojanović), M. Đokić.

Utakmica u Jagodini donela je puno toga što fudbal čini najvažnijom sporednom stvari na svetu. U utakmici punoj preokreta viđeno je čak 5 goloma (dva iz penala) i 8 žutih kartona.

Poveli su Jagodinci golom Luke Milisavljevića ve u 8 .minutu. To nije pokolebalo goste koji su zaigrali angažovanije, a kao nagrada je stigao pogodak Marinkovića u 34. minutu sa bele tačke.

U nastavku u dva minuta dva šoka za iba rivala. Najpre je Nemanja Đokić u 51. minutu doneo potpuni rezultatski preokret i prednost Mrštancima, ali samo minut kasnije Marković je iz jedanaesterca izjedačio rezultat.

Zbog udaranja protivničkog igrača u 70. minutu isključen je napadač Jagodinaca MIlisavljević. U završnici bolja igra Moravca ORION, a kapiten Vladimir Stefanović je u 83. minutu postigao pobedonosni pogodak vredan tri boda.

U sledećem, 12. kolu Srpske lige Istok Moravac ORION na svom terenu dočekuje Timok iz Zaječara, dok je Tabane gost Budućnosti u Popovcu.