You are here: Home Srpska liga DERBI DOMAĆINU Jedinstvo (Bošnjace) - Jedinstvo (Paraćin) 2:1

Top dani u ORION i SUPER ORION Marketima

Top dani u ORION i SUPER ORION Marketima od 19. do 25. februara.

Nedelja Nelta u svim ORION i SUPER ORION Marketima

Nedelja NELT-a u svim ORION i SUPER ORION Marketima od 19. do 25. februara.

Top dani od 19. do 25. februara

Top dani u svim ORION i SUPER ORION Marketima od 19. do 25. februara.

subota, 04 novembar 2017 16:23

DERBI DOMAĆINU Jedinstvo (Bošnjace) - Jedinstvo (Paraćin) 2:1

Duel dva Jedinstva opravdao je epitet derbija kola i doneo važnu pobedu domaćinu - šestu uzastopnu ove jeseni u Srpskoj ligi Istok.

SRPSKA LIGA ISTOK - 12. KOLO

JEDINSTVO (BOŠNJACE) - JEDINSTVO (PARAĆIN) 2:1

Strelci: 1:0 Stojanović u 18. iz jedanaesterca, 2:0 Kostadinović u 39., 2:1 Deljanin u 65. minutu - Bošnjace, gledalaca: 400, sudija: Ana Minić (Niš), žuti kartoni: M. Arsić, Stojanović (Jedinstvo Bošnjace), Mladenović, Ivanović (Jedinstvo Paraćin).

JEDINSTVO (BOŠNJACE): Danić, Cakić, Kostić, Grujić, Dinić, Nikolić (N. Arsić), Mitrović, Stojanović (Mirković), Kostadinović (Đorđević), M Arsić, Z. Stanković.

JEDINSTVO (PARAĆIN): Pejkić, Deljanin, Mijatović, Trifunović, Gajić, Palurović, Antonijević (Ivanković), Mladenović, Pelivanović (Petrović), Stojanović, Simić.

Serija pobeda Jedinstva iz Bošnjaca kao da nema kraj. Od 7. kola i gostovanja u Popovcu redom su padali Budućnost, Radnički, Dunav, Tabane, Timok i danas u derbiju kola imenjak iz Paraćina.

U utakmici sa dva različita poluvremena domaćin je stigao do tri vredna boda i posle 12. kola zauzima 3. mesto na tabeli Srpske lige Istok sa 23 osvojena boda.

Domaćin je poveo golom Stojanović u 18. minutu iz jedanasetrca, a najavu pobede doneo je Kostadinović u 39. minutu. U nastavku gosti iz Praćina konkretniji, Deljanin je u 65. minutu smanjio prednost Bošnjačana ali je to bilo sve što su Paraćinci ovog popodneva uspeli da urade u Bošnjacu.

U sledećem, 13. kolu na programu je prava fudbalsa poslastica: komšijski i opštinski derbi u kojem Radan u Lebanu dočekuje Jedinstvo iz Bošnjaca.

"Stavovi izneti u podržanom medijskom projektom nužn ne izražavaju stavove organa koji je dodelio sredstva."

• FOTO PRIČA IZ SKOPLJA Euromilk - Moravac ORION 0:0
    FOTO PRIČA IZ SKOPLJA Euromilk - Moravac ORION 0:0 Fudbaleri Moravca ORION gostovali su danas u Skoplju gde su u prijateljskoj utakmici odmerili snage sa ekipom Euromilk Gorno Lisiche.
  • PRIPREME: Vlasina - Moravac ORION 1:2
    PRIPREME: Vlasina - Moravac ORION 1:2 Prijateljsko odmeravanje snaga na snegu donelo je dosta tranja i borbe na obe strane i najavu zanimljvog fudbalskog proleća u ovom delu Srbije.
  • Lazar Vulić i Aleksandar Radovanović u Moravcu ORION
    Lazar Vulić i Aleksandar Radovanović u Moravcu ORION Fudbalski klub Moravac ORION angažovao je još dvojicu igrača za nastavak prvenstvene trke na srpskoligaškom "Istoku". Moravcu ORION su pristupili Lazar Vulić koji je došao iz Budućnosti Krušik iz Valjeva i Aleksandar Radovanović koji je stigao iz beogradskog Brodarca. Prethodno su redove Moravca ORION pojačali Milan Đokić (Spartak ŽK, Subotica), Dušan Deljanin (Jedinstvo, Paraćin), Nikola Palurović (Napredak, Kruševac), Nikola Banjac (Mladi Radnik 1926, Požarevac), Alekdandar Mitrović (Dinamo, Vranje). Na ustupanje će u prolećnoj polusezoni igrati Nemanja Gorčić i Aklesandar Jović (Dinamo, Vranje).
  • Jedinstvo iz Bošnjaca se pojačalo za nastavak sezone
    Jedinstvo iz Bošnjaca se pojačalo za nastavak sezone U Bošnjacu nova lica i pojačanja, iako je Jedinstvo jesenji deo prvenstva završilo na deobi drugog mesta sa imenjakom iz Paraćina.
  • PRIPREME Sloga (Leskovac) - Jedinstvo (Bošnjace) 0:3
    PRIPREME Sloga (Leskovac) - Jedinstvo (Bošnjace) 0:3 U okviru priprema za nastavak prvenstva srpskoligaš iz Bošnjaca je ubedljivo savladao tim leskovačkog zonaša.