You are here: Home Srpska liga DERBI DOMAĆINU Jedinstvo (Bošnjace) - Jedinstvo (Paraćin) 2:1

Top dani u ORION Marketima od 11. do 17. decembra

Top dani u svim ORION Marketima od 11. do 17. decembra.

Srećna slava i živeli ! - Katalog od 18.11. do 20.12.

Katalog SREĆNA SLAVA od 18. novembra do 20. decembra.

subota, 04 novembar 2017 16:23

DERBI DOMAĆINU Jedinstvo (Bošnjace) - Jedinstvo (Paraćin) 2:1

Duel dva Jedinstva opravdao je epitet derbija kola i doneo važnu pobedu domaćinu - šestu uzastopnu ove jeseni u Srpskoj ligi Istok.

SRPSKA LIGA ISTOK - 12. KOLO

JEDINSTVO (BOŠNJACE) - JEDINSTVO (PARAĆIN) 2:1

Strelci: 1:0 Stojanović u 18. iz jedanaesterca, 2:0 Kostadinović u 39., 2:1 Deljanin u 65. minutu - Bošnjace, gledalaca: 400, sudija: Ana Minić (Niš), žuti kartoni: M. Arsić, Stojanović (Jedinstvo Bošnjace), Mladenović, Ivanović (Jedinstvo Paraćin).

JEDINSTVO (BOŠNJACE): Danić, Cakić, Kostić, Grujić, Dinić, Nikolić (N. Arsić), Mitrović, Stojanović (Mirković), Kostadinović (Đorđević), M Arsić, Z. Stanković.

JEDINSTVO (PARAĆIN): Pejkić, Deljanin, Mijatović, Trifunović, Gajić, Palurović, Antonijević (Ivanković), Mladenović, Pelivanović (Petrović), Stojanović, Simić.

Serija pobeda Jedinstva iz Bošnjaca kao da nema kraj. Od 7. kola i gostovanja u Popovcu redom su padali Budućnost, Radnički, Dunav, Tabane, Timok i danas u derbiju kola imenjak iz Paraćina.

U utakmici sa dva različita poluvremena domaćin je stigao do tri vredna boda i posle 12. kola zauzima 3. mesto na tabeli Srpske lige Istok sa 23 osvojena boda.

Domaćin je poveo golom Stojanović u 18. minutu iz jedanasetrca, a najavu pobede doneo je Kostadinović u 39. minutu. U nastavku gosti iz Praćina konkretniji, Deljanin je u 65. minutu smanjio prednost Bošnjačana ali je to bilo sve što su Paraćinci ovog popodneva uspeli da urade u Bošnjacu.

U sledećem, 13. kolu na programu je prava fudbalsa poslastica: komšijski i opštinski derbi u kojem Radan u Lebanu dočekuje Jedinstvo iz Bošnjaca.