You are here: Home Srpska liga SRPSKA LIGA ISTOK Jedinstvo (Paraćin) - Moravac ORION 2:0

Top dani u ORION Marketima od 11. do 17. decembra

Top dani u svim ORION Marketima od 11. do 17. decembra.

Srećna slava i živeli ! - Katalog od 18.11. do 20.12.

Katalog SREĆNA SLAVA od 18. novembra do 20. decembra.

subota, 11 novembar 2017 21:22

SRPSKA LIGA ISTOK Jedinstvo (Paraćin) - Moravac ORION 2:0

Fudbaleri Jedinstva iz Paraćina su tek u završnici meča uspeli da slome otpor borbenih gostiju iz Mrštana u jednom od derbija 13. kola Srpske lige Istok.

SRPSKA LIGA ISTOK - 13. KOLO

JEDINSTVO (PARAĆIN) - MORAVAC ORION 2:0 (0:0)

Strelci: 1:0 Simić u 72., 2:0 Pelivanović u 80. minutu - Paraćin, gledalaca: 300, sudija: Dušan Miladinović (Niš), žuti kartoni: Simić, Trifunović, Palurović (Jedinstvo), Gorčić, M. Ilić (N. Đokić), S. Ilić (Moravac ORION), crveni karton: Marković (rezervni igrač Jedinstva) u 90. minutu.

JEDINSTVO: Pujkić, Deljanin, Mijatović (Nikolić), Ivanković (Antonijević), Gajić, Palurović, Trifunović, Petrović, Pelivanović, Stojanović, Simić (Pavlović).

MORAVAC ORION: Mladenović, M. Iić, S. Đokić, S. Ilić, Gorčić, Marinković, Nikolić (M. Mladenović), A. Stanković, Đenić (Ž. Stanković), Stefanović, M. Đokić.

Paraćinci su do veoma važnih bodova u borbi za prvo mesto stigli u poslednjih 20 minuta igre.

U 72. minutu Simić je doveo Jedinstvo u vođstvo, a 8 minuta kasnije Pelivanović je postavio konačan rezultat ove utakmice.

U sledećem, pretposlednje kolu jesenje polusezone Moravac ORION na svom terenu dočekuje Radan iz Lebana.