You are here: Home Srpska liga SEDMA U NIZU Radan - Jedinstvo (Bošnjace) 0:2

SEDMA U NIZU Radan - Jedinstvo (Bošnjace) 0:2

U komšijskom i derbiju opštine Lebane pobeda i to sedma uzastopna u ovoj sezoni ekipe Jedinstva iz Bošnjaca. Radan završio meč sa 9 igrača.

SRPSKA LIGA ISTOK - 13. KOLO

RADAN - JEDINSTVO (BOŠNJACE) 0:2

Strelci: 0:1 Marko Arsić u 10., 0:2 Lazar Nikolić u 39. minutu - Lebane, gradski stadion, gledalaca: 600, sudija: Jovan Nedeljković (Leskovac), žuti kartoni: M. Stanković, Stevanović (Radan), Z. Stanković, M. Stanković, M. Arsić (Jedinstvo), crveni kartoni: Dojčinović u 88., Milošević u 89. minutu (obojica Radan)

RADAN: M. Mitić, Stojiljković (Cvetković), Krstić, D. Stanković, Stevanović, Milošević, Grozdanović (I. Mitić), Stefan T. Kostić, Stojiljković, M. Stanković, Dojčinović.

JEDINSTVO: Danić, Cakić, Kostić, M. Stanković (Grujić), Dinić, N. Arsić (Stojanović), Mitrović, Kostadinović (Đorđević), Nikolić, M. Arsić, Z. Stanković.

Igrač utakmice: Marko Arsić (Jedinstvo)

Serija Bošnjačana nastavljena je tamo gde je pobeda za navijače Jedinstva i najslađa - u Lebanu.

I sedmu uzastopnu utakmicu u prvenstvu Srpske lige Istok fudbaleri Jedinstva rešili su u svoju korist pa sada zauzimaju treće mesto na tabeli sa samo 4 boda zaostatka za vodećim Trajalom, i bodom manje od drugoplasiranog imenjaka iz Paraćina.

Komšijski derbi odlučen je u prvom poluvremenu. Marko Arsić je u 10. minutu doveo Bošnjačane u vođstvo, a u 39. minutu asistirao Lazaru Nikoliću za drugi pogodak gostiju i pokazaće se i konačan rezultat duela timova iz opštine Lebane.

U finišu dosta nervoze terenu. Sudija Jovan Nedeljković je zbog dva žuta kartona pokazao i crvene kartone fudbalerima Radana Andreji Dojčinoviću u 88. i Mihajlu Miloševiću u 89. minutu pa su Lebančani kraj derbija dočekali sa samo devet igrača na terenu.

U sledećem, 14. kolu Radan gostuje u Mrštanu ekipi Moravca ORION, dok Jedinstvo u Bošnjacu dočekuje Ozren iz Sokobanje.

"Stavovi izneti u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavaju stavove organa koji je dodelio sredstva".