You are here: Home Srpska liga POBEDA ZA KRAJ JESENI Ozren - Moravac ORION 1:3

Srećna slava i živeli ! - Katalog od 18.11. do 20.12.

Katalog SREĆNA SLAVA od 18. novembra do 20. decembra.

subota, 25 novembar 2017 23:12

POBEDA ZA KRAJ JESENI Ozren - Moravac ORION 1:3

Pobedom na gostovanju u Sokobanji, fudballeri Moravca ORION su na najbolji mogući način završili jesenju polusezonu u Srpskoj ligi Istok.

SRPSKA LIGA ISTOK - 15. KOLO

OZREN - MORAVAC ORION 1:3

Strelci: 0:1 M. Đokić u 31., 1:1 Mladenović u 36. iz jedanaesterca, 1:2 Stefanović u 52., 1:3 A. Stanković u 78.minutu - Sokobanja, sztadion Podine, gledalaca: 100, sudija: Nikola Ničić (Vranje), žuti kartoni: Nešić, Babović (Ozren), Đenić, A. Stanković (Moravac ORION).

OZREN: Đorđević (Aleksić), Stojanović, Nešić, Jovanović, Mijajlović, Perović, Zulfiju, Babović, Šljivić (Tasić), Tošić (Aleksov), Mladenović.

MORAVAC ORION: Mladenović, Nikolić, S. Đokić, S. Ilić (Ž. Stanković), Gorčić, Marinković, Đenić (Stojanović), A. Stanković, N. Đokić, Stefanović, M. Đokić,

Pobedom na gostovanju u Sokobanji fudbaleri Moravca ORION još jednom su potvrdili da imaju tim za sam vrh tabele.

Gosti su poveli golom Milana Đokića u 31. minutu, a samo pet minuta kasnije domaćin je izjednačio golom iz jedanaesterca na čije su dosuđivanje igrači Moravca ORION reagovali negodovanjem.

U nastavku je do izražaja došla jasno vidljiva razlika u kvalitetu. Golovima Vladimira Stefanovića i Aleksandra Stanković Moravac ORION je zasluženo stigao do trijumfa i završio polusezonu sa 25 osvojenih bodova.