You are here: Home Srpska liga PRIPREME Moravac ORION - Pusta Reka 3:1

Top dani od 19. do 25. februara

Top dani u svim ORION i SUPER ORION Marketima od 19. do 25. februara.

subota, 10 februar 2018 19:36

PRIPREME Moravac ORION - Pusta Reka 3:1

Boljom igrom u drugom poluvremenu fudbaleri Moravca ORION stigli su i do prve pobede u pripremnom periodu.

PRIPREME - PRIJATELJSKA UTAKMICA

MORAVAC ORION - PUSTA REKA 3:1

Strelci: 0:1 Ilić u 29., 1:1 Cakić u 50., 2:1 M. Đokić u 65., 3:1 M. Đokić u 71. minutu - Sportski centar ORION, gledalaca: 100, sudija: Jovan Nedeljković (Leskovac)

MORAVAC ORION: M. Mladenović, Vulić, Palurović, Gorčić, Deljanin, S. Đokić, Jović, Slavković, Banjac, M. Đokić, Mitrović. Igrali su još:Miloš Mladenović, N. Mladenović, Đenić, Stojanović, Marinković, Milutinović, Milan Đenić, Radovanović, Marković, Nikolić, Cakić.

PUSTA REKA: Stanković, Arsić, Janković, Stanković, Vidojević, Stojičić, Petrović, Miljković, Ilić, Jovanović, A. Stanković. Igrali su još: Đikić, Nikolić, Dinić,Kostić, I. Petrović.

Duel domaćeg srpskoligaša i zonaša iz Bojnika doneo je utakmicu sa dva različita poluvremena.

U prvih 45 minuta ravnopravna igra, a gosti su svoju priliku uspeli da pretvore u gol. Predrag Vidojević je u 29. minutu proigrao Nikolu Ilića koji je matirao Mladenović i doneo prednost gostima.

U nastavku bolja igra Moravca ORION. Već u 50. minutu Cakić je sa dvadesetak metara poodio same raklje.

U 65. minutu Marković je asistirao Milanu Đokića za vođstvo domaćina. U 71. minutu Cakić je odlično pronašao Milana Đokića koji je sa desetak metara smestio loptu u desni donji ugao.