SVAKOG DANA NISKE CENE

Svakog dana niske cene u svim ORION Marketima.

Zona JUG
Gradski fudbalski klub Dubočica danas je prozivkom počeo pripreme za novu sezonu u Zoni Jug. ...opširnije
Fudbaleri Jablanice iz Medveđe pobedili su Kumarevo rezultatom 10:1 i tako uveličali proslavu povratka među zonaše. Bilo je u pomalo i "osvete" za neočekivani neuspeh na gostovanju u Kumarevu prošle jeseni, tim trenera Blagoja Đokića doputovao je na revanš u Medveđi sa samo deset prvotimaca, u igri su se povredila i pre vremena izašla još dvojica igrača gostiju, ali sve to može u objašnjenje neverovatno visokog,katastrofalnog poraza ligaša iz Kumareva -10:1. Daleko važnije, za priču i pamćenje opredeljujuće, jeste, međutim, priča o proslavi zasluženo osvojene titule prvaka Jablaničke okružne lige, koja uz prelepi pehar donosi i povratak među klubove Zone Jug FS RIS. Pehar najboljem ligašu u Jablaničkom okrugu,i učesniku finala Kupa Jablaničkog okruga, uručio je predsednik FSJO Dragan Stoiljiković koji je predvodio delegaciju Saveza u kojoj su bili i Vladimir Đuričić,predsednik Sudijske organizacije i sekretar FSJO Dušan Petković. -Ubedljivo i nadmoćno na terenu, korektno i odgovorno u organizaciji utakmica, poštovanju obaveza prema takmičenju, iznad svega disciplinovanim i sportskim ponašanjem zaslužili ste priznanja svih fudbalskih poslenika u Jablaničkom okrugu. Čestitam vam na svemu prikazanom i želim da i u višem rangu takmičenja nastavite sa dorim igrama, da budete primer dobro organizovanog kluba, da doprineseti daljoj popularizaciji fudbalskog sporta u ovom delu Srbvije-kazao je dodeljujući pehar fudbalerima Jablanice i njihovom treneru Bobanu Đorđeviću, predsednik FSJO Dragan Stojiljković. ...opširnije
Leskovački derbi ove subote je pred stotinak gledalaca bio duel za prestiž timova koji se nalaze u sredini tabele Zone Jug FS Regiona istočne Srbije.   ZONA JUG - 28. KOLO SLOGA (LESKOVAC) - GFK DUBOČICA 4:3 Strelci: 1:0 Vukojević u 6., 1:1 Tošić u 8., 1:2 Ilić u 22., 1:3 Ilić u 65., 2:2 Mi. Staković u 69, 3:3 Ma. Stanković u 70., 4:3 Mi. Stanković u 72. minutu - Igralište pod Hisarom, gledalaca: 100,sudija: Stefan Đokić (Vlasotince), žuti karton: Marković (GFK Dubočica). SLOGA: Z.Stojanovič, Đorđević, M.Kostić, Petrović, Zdravković, Stamenković, Vukojević, Miloš Stanković, Stošić (Ristić), Marko Stanković, Trajković (Stevanović). GFK DUBOČICA: Đukić (Janaćković), Kostić Milutinović, Jovanović, Kocić, Stamenković, Marković, Tošić (Jović), Stanković (Cvetković), Đpkić i D.Ilić. Igrač utakmice: Danijel Ilić (GFK Dubočica) Mnogo golova,mnogo promašaja, posebno napadača domaćeg tima i posle velikog rezultatskog preokreta, velika pobeda Sloge za vrlo značajne bodove. Stariji rival je u mesni derbi ušao rasteećeno, lako uspostavio kontrolu igre i stigao do vođstva od 3:1, da bi nervozni i nespretni strelci Sloge u periodu od samo tri minuta (od 69. do 73. minuta) uspeli da tri puta matiraju rezervnog golmana Janaćkovića i stignu do željene pobede. ...opširnije
Pobedom nad tradicionalno neugodnim gostima iz Dimitrovgrada fudbaleri Sloge su napravili važan korak ka opstanku u Zoni Jug FS RIS. ...opširnije
Duel dve najuspešnije ekipe ovog proleća u Zoni Jug zasluženo je pripao domaćinu u pravoj reviji lepih golova. ...opširnije
sreda, 19 april 2017 18:46

Zona Jug - delegiranje za 23. kolo

Komesari za takmičenje i suđenje odredili su službena lica za utakmice 23. kola Zone Jug koje se igraju sledećeg vikenda. ...opširnije
ponedeljak, 17 april 2017 10:42

Leskovčani evro golovima do pobede

Fudbaleri Sloge su i u duelu sa Pčinjom pokazali da imaju kvalitet da izbore opstanak u Zoni Jug FS RIS. ...opširnije
ponedeljak, 10 april 2017 22:21

Zona Jug - delegiranje za vanredno 21. kolo

Komesari za takmičenje i suđenje odredili su službena lica za utakmice vanrednog, 21. kola Zone Jug koje se igraju u sredu 12. aprila u 16:00 časova. ...opširnije
Leskovački zonaš je i u duelu sa Jedinstvom iz Gornjeg Matejevca nastavio seriju dobrih igara i rezultata na domaćem terenu. ...opširnije
Lider na tabeli Jablaničke okružne lige na neutralnom terenu u Brestovcu bio bolji od zonaša iz Leskovca. ...opširnije
Leskovlani bili bliži pobedi, ali su gosti uspeli da osvoje jedan ali vredan bod na stadionu ispod Hisara.   ZONA JUG - 19. KOLO SLOGA (LESKOVAC) - BUDUĆNOST (POPOVAC) 0:0 Igralište pod Hisarom, gledalaca: 200, sudija: Aranđel Veljković (Bujanovac), žuti kartoni: Stojanović, Zdravković i Stošić (Sloga), Milanović i Krstić (Budućnost), crveni karton: Cvetković (Budućnost) u 90.om minutu. SLOGA: Stojanović, Đorđević, Milan Kostić, Dojčinović, Zdravković , Vukojević (Trajković), Savić (Đokić), Nenad Kostić, Stošić (Nikolić), Miloš Stanković i Marko Stanković. BUDUĆNOST (Popovac): Milanović, D. Stojković, Milošević, Mladenović, Krstić, Cvetković, Miletić, Paunović (Stanković), S. Stojković, Lazarević i Nikolić. Igrač utakmice: Zvezdan Stojanović (Sloga) Dva, po sadržaju i učinku rivala, potpuno različita poluvremena. Do odmora domaćin je priprećivao samo iz kornera, ali stopostotnih prilikla nije bilo, na drugoj strani napadači lidera su najmanje četiri puta iz vrlo izglednih prilika priprećivali mreži Sloge, ali je veteran među stativama Zvezdan Stojanović bravuroznim intervencijama sprečavao najgore. Drugo poluvreme donelo je igru slabijeg tempa, ali ni tada uzguđenja nisu izostala. Gosti će do Popovca uzdisati za propuštenom prilikom Nikolića koji je iz slobodnog udarca ciljao ispod same prečke, ali je čuvar mreže Sloge čudesno odbranio. Najbolju priliku domaćin nije iskoristio u 70.om minutu kada je Stošić promešao odbranu Popovčana idealno asistirao N. Kostiću ali se njegov snažan udarac odbio od bloka. Isti fudbaler je i u 76.om minutu sjajno izveo slobodan udarac ali je golman Milanović vrhovima prstiju prebacio loptu preko prečke. Vrhunac uzbuđenja pod Hisarom, stigao je u nadoknadi vremena: kapiten Zdravković je idealni pasom spojio Miloša Stankovića sa čuvarom mreže gostiju, ali napadač Sloge nije imao snage ni koncentracije da ovakvu poklon šansu pretvori u gol pobede domaćina. Pod Hisarom,jedno od najslabijih suđenja ovog proleća. ...opširnije
Golovima Nikole Ilića u psolednjih 15 minuta susreta fudbaleri Puste Reke slavili pobedu u komšijskom derbiju 19. kola Zone Jug FS RIS. ...opširnije
Gosti iz Vranjske Banje poveli, Leskovčani preokretom stigli do sva tri boda u 18. kol Zone Jug FS RIS. ...opširnije
U derbiju donje polovine Leskovčani su predvođeni raspoloženim golmanom Zvezdanom Stojanovićem stigli do pobede i tri boda. ...opširnije