You are here: Home Zona Jug Leskovčani pobedom korak bliže opstanku u Zoni Jug

Super dani od 21. do 28. maja u ORION Marketima

Nova nedeljna akcija od nedelje 21. maja do nedelje 28. maja u svim ORION Marketima.

NOVO - POKLON VAUČERI U ORION MARKETIMA

NOVO !!! Za kupovinu u dane vikenda u iznosu većem od 1.500 dinara dobijate POKLON VAUČER za kupovin...

Akcija od 15. do 21. maja u ORION Marketima

I ove nedelje, od 15. do 21. maja, niske cene u svim ORION Marketima.

subota, 29 april 2017 19:28

Leskovčani pobedom korak bliže opstanku u Zoni Jug

ZONA JUG - 24. KOLO

SLOGA (LESKOVAC) - BALKANSKI 2:0

Strelci: 1:0 Miloš Stanković u 55., 2:0 Vukojević u 86. minutu - Igralište pod Hisarom, gledalaca: 50, sudia: Oliver Nikolić (Niš), žuti kartoni: Zdravković, N. Kostić, Petrović (Sloga), Ivanov (Balkanski).

SLOGA: Z. Stojanović, Savić, Nikolić, Petrović, Zdravković, Lajović (Stamenković), Miloš Stanković (Stevanović), N. Kostić, Stošić (Ristić) Marko Stanković, Vukojević.

BALKANSKI: Milčev, Pešev, Stanojev,Geogijev, S. Kirkov, Markov, Manić (Vučkov), Aleksov, Ivanov, Vasov (Marinkov), N. Kirkov.

Igrač utakmice: Vukojević

Posle ravnopravne igre u prvom poluvremenu, kada su gosti čak i priprećivali iznenađenjem,drugi deo igre doneo je domaćinu potpunu terensku inicijativu, veliki broj stopostotnih šansi  i neverotvatnu seriju promašaja. Miloš Stanković je doveo Slogu u vođstvo posle kornera u 55.minutu i centaršuta Vukojevića, glavom je iz blizine savladao Milčeva. Isti igrač je u stoposotnim šansama bio i u 59., 65. i 83. minutu kada je potpuno sam izlazio pred gol Balkanskog, ali je prokockao možda i šansu karijere da se bar četiri puta upiše u strelce. Lajović je u 62.om minutu takođe bio u stopostotnoj prilici da zatrese mrežu, bilo je još polušansi i obećavajućih napada,ali je sve brige oko rezultata i bodova domaćin razrešio četiri minuta pre kraja: Marko Stanković je uneo pometnju u šesnaestercu gostiju iz Dimitrovgrada, a njegov završni pas Vukojević jakim i tačnim udarcem pretvorio u pogodak.

Pobeda domaćina, koja ga približava bezbednoj sredini tabele, ostvarene je u oslabljenom sastavu (izostali su Trajković, Đorđević i M. Kostić), pa je trener Mihajlović u završnici susreta poverenje poklonio trojici bonus igrača. Po vetrovitom i za ovaj period neubičajeno hladnom vremenu, sudijska trojka iz Niša stigla je, na igralištu pod Hisarom, do prelazne ocene.

• Preokreti i revija golova u leskovačkom zonaškom derbiju
    Preokreti i revija golova u leskovačkom zonaškom derbiju Leskovački derbi ove subote je pred stotinak gledalaca bio duel za prestiž timova koji se nalaze u sredini tabele Zone Jug FS Regiona istočne Srbije.   ZONA JUG - 28. KOLO SLOGA (LESKOVAC) - GFK DUBOČICA 4:3 Strelci: 1:0 Vukojević u 6., 1:1 Tošić u 8., 1:2 Ilić u 22., 1:3 Ilić u 65., 2:2 Mi. Staković u 69, 3:3 Ma. Stanković u 70., 4:3 Mi. Stanković u 72. minutu - Igralište pod Hisarom, gledalaca: 100,sudija: Stefan Đokić (Vlasotince), žuti karton: Marković (GFK Dubočica). SLOGA: Z.Stojanovič, Đorđević, M.Kostić, Petrović, Zdravković, Stamenković, Vukojević, Miloš Stanković, Stošić (Ristić), Marko Stanković, Trajković (Stevanović). GFK DUBOČICA: Đukić (Janaćković), Kostić Milutinović, Jovanović, Kocić, Stamenković, Marković, Tošić (Jović), Stanković (Cvetković), Đpkić i D.Ilić. Igrač utakmice: Danijel Ilić (GFK Dubočica) Mnogo golova,mnogo promašaja, posebno napadača domaćeg tima i posle velikog rezultatskog preokreta, velika pobeda Sloge za vrlo značajne bodove. Stariji rival je u mesni derbi ušao rasteećeno, lako uspostavio kontrolu igre i stigao do vođstva od 3:1, da bi nervozni i nespretni strelci Sloge u periodu od samo tri minuta (od 69. do 73. minuta) uspeli da tri puta matiraju rezervnog golmana Janaćkovića i stignu do željene pobede.
  • Leskovčani pobedom korak bliže opstanku u Zoni Jug
    Leskovčani pobedom korak bliže opstanku u Zoni Jug Pobedom nad tradicionalno neugodnim gostima iz Dimitrovgrada fudbaleri Sloge su napravili važan korak ka opstanku u Zoni Jug FS RIS.
  • Revija golova u duelu najuspešnijih zonaša u prolećnoj polusezoni
    Revija golova u duelu najuspešnijih zonaša u prolećnoj polusezoni Duel dve najuspešnije ekipe ovog proleća u Zoni Jug zasluženo je pripao domaćinu u pravoj reviji lepih golova.
  • Zona Jug - delegiranje za 23. kolo
    Zona Jug - delegiranje za 23. kolo Komesari za takmičenje i suđenje odredili su službena lica za utakmice 23. kola Zone Jug koje se igraju sledećeg vikenda.