LAJKUJ I PODELI - Velika akcija od 5. februara u svim ORION i SUPER ORION Marketima.

Fudbalski klub Sloga iz Leskovca dobio je ovog leta novu upravu na čijem je čelu Aleksandar Đorđević, koji je radio i kao trener mlađih selekcija u ovom klubu.

Pred novom upravom su veliki izazovi, posebno na sređivanju stanja u finansijkom poslovanju koje su proteklih godina pratile brojne kontroverze.

Novi predsednik Sloge Aleksandar Đorđević je inače i predsednik Mesne zajednice Moša Pijade, a nova uprava ima podršku lokalne samouprave na sređivanju stanja u kome se klub nalazi.

Sa novim predsednikom stogao je i novi stručni štab na čijem je čelu Vladica Mitić.

U narednim danima Sportska strana Juga će objaviti detaljne informacije o kompletiranju uprave stručnog štaba i igračkog kadra leskovačkog zonaša.

"Stavovi izneti u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavju stavove organa koji je dodelio sredstva."

Related items

• UTAKMICA ODLUKE Zdravlje u subotu dočekuje Kolubaru

U Leskovcu će u subotu biti odigrana jedna od najvažnijih utakmica sezone kada su u pitanju košarkaši Zdravlja Leskovac.

• Nedelja NELT-a u ORION-u

• PRIPREME Jedinstvo (Gornje Stopanje) - GFK Dubočica 3:3

Revija golova u Gornjem Stopanju posle koje više razloga za zadovoljstvo ima stručni štab jesenjeg prvaka Jablaničke okružne lige.

• Poraz košarkaša Zdravlja u Beogradu i Konstantina u Lazarevcu

Košarkaši Zdravlja Leskovac poraženi su na gostovanju u Beogradu u duelu sa ekipom Žarkova rezultatom 98:70 (28:14, 17:15, 32:17, 21:24).

• PRIPREME Moravac ORION - Pusta Reka 3:1

Boljom igrom u drugom poluvremenu fudbaleri Moravca ORION stigli su i do prve pobede u pripremnom periodu.

PRIPREME - PRIJATELJSKA UTAKMICA

MORAVAC ORION - PUSTA REKA 3:1

Strelci: 0:1 Ilić u 29., 1:1 Cakić u 50., 2:1 M. Đokić u 65., 3:1 M. Đokić u 71. minutu - Sportski centar ORION, gledalaca: 100, sudija: Jovan Nedeljković (Leskovac)

MORAVAC ORION: M. Mladenović, Vulić, Palurović, Gorčić, Deljanin, S. Đokić, Jović, Slavković, Banjac, M. Đokić, Mitrović. Igrali su još:Miloš Mladenović, N. Mladenović, Đenić, Stojanović, Marinković, Milutinović, Milan Đenić, Radovanović, Marković, Nikolić, Cakić.

PUSTA REKA: Stanković, Arsić, Janković, Stanković, Vidojević, Stojičić, Petrović, Miljković, Ilić, Jovanović, A. Stanković. Igrali su još: Đikić, Nikolić, Dinić,Kostić, I. Petrović.

Duel domaćeg srpskoligaša i zonaša iz Bojnika doneo je utakmicu sa dva različita poluvremena.

U prvih 45 minuta ravnopravna igra, a gosti su svoju priliku uspeli da pretvore u gol. Predrag Vidojević je u 29. minutu proigrao Nikolu Ilića koji je matirao Mladenović i doneo prednost gostima.

U nastavku bolja igra Moravca ORION. Već u 50. minutu Cakić je sa dvadesetak metara poodio same raklje.

U 65. minutu Marković je asistirao Milanu Đokića za vođstvo domaćina. U 71. minutu Cakić je odlično pronašao Milana Đokića koji je sa desetak metara smestio loptu u desni donji ugao.