You are here: Home Zona Jug PIROĆANCI NAMUČILI LESKOVČANE GFK Dubočica - Tanasko Rajić 5:3

TOP DANI u svim ORION Marketima

TOP DANI u svim ORION Marketima od 16. do 22. oktobra.

NAJSLAĐA AKCIJA U ORION MARKETIMA

Najslađa akcija u svim ORON Marketima.

nedelja, 08 oktobar 2017 19:30

PIROĆANCI NAMUČILI LESKOVČANE GFK Dubočica - Tanasko Rajić 5:3

Revija golova u duelu Leskovčana i Piroćanca u okviru 8. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

ZONA JUG - 8. KOLO

GFK DUBOČICA - TANASKO RAJIĆ 5:3

Strelci: 1:0 Stanković u 7., 1:1 Đurić u 20., 2:1 Veličković u 25., 3:1 Stanković 29., 4:1 Stanković u 37., 4:2 Đurić u 63., 4:3 Đurić u 64., 5:3 Stanković u 84. minutu - Gradski stadion gledalaca: 100, sudija: Aranđel Veljković (Bujanovac), žuti kartoni: Danilo Stanišić (Dubočica), D. Ćirić, M. Ćirić (Tanasko Rajić),

GFK DUBOČICA: Đukić, Danilo Stanišić, Marjanović, Filipović, Stamenković, Vukojević (Ilić), Stojanović, Stojiljković (Dojčinović), Stanković, Kostić - Milutinović, Veličković (Nikolić).

TANASKO RAJIĆ: Petrović, Sl. Uskoković, D. Ćirić, M. Ćirić, Stoilkov, Popović, Đorđević, Bošković, Đurić, Bandić (D. Uskoković), Vasov.

Revija golova na Gradskom stadionu u Leskovcu. Piročanci su se iako oslabljeni neigranjem petorice igrači hrabro isprsili pred liderom i potvrdili epitet jednog od najprijatnijih iznenađenja sezone.

Četvorostruko strelac Nikola Stanković predvodio je Leskovčane do nove, sedme pobede u ovoj sezoni. Popularni "Bekam" je otvorio reviju već u 7. minutu, ali su gosti prvim pogotkom Uroša Đurića stigli do izjednačenja. Veličković i dva puta Stanković iopak donose domaćinu ubedljivu prednost do odlaska na odmor.

U nastavku Piroćanci opasno prete i golovima Đurića i Đorđevića dolaze na korak od rezultatskog preokreta. Sve dileme oko pitanja pobednika razrešio je Stanković 6 minuta pre kraja.