LAJKUJ I PODELI - Velika akcija od 5. februara u svim ORION i SUPER ORION Marketima.

ZONA JUG GFK Dubočica - Jablanica 3:0

Fudbaleri Dubočice su pobedom nad ekipom Jablanice zadržali tri boda prednosti u odnosu na Pčinju tri kola pre kraja jesenje polusezone u Zoni Jug.

ZONA JUG - 12. KOLO

GFK DUBOČICA - JABLANICA 3:0

Strelci: 1:0 Vukojević u 5., 2:0 Stanković u 33., 3:0 Stanković u 79. minutu - Gradski stadion, gledalaca: 200, sudija: Branislav Stanković (Babušnica), žuti kartoni: Stojiljković, Stanković (Dubočica), Stojiljković, Ivanović (Jablanica).

GFK DUBOČICA: Đukić, Stanišić, Marjanović, N. Ilić, Vukojević, Stamenković, Stojanović (Nikolić), Stojiljković, Stanković (Kocić), Kostić - Miluitnović, Veličković (A. Ilić).

JABLANICA: Stanković, Mladenović, Stojiljković, Janković, Maksimović, Ibrahimović, Rajčević, Ivanović, Stošić, Palević, Marinković (Sahiti).

Leskovčani su u duelu sa gostima iz Medveđe stigli do 10 pobede u sezoni i uz 2 remija zauzimaju prvo mesto na tabeli Zone Juge sa 32 osvojena boda.

Domaće j eu vođstvo doveo Radovan Vukojević već u 5. minutu. Tada je na scenu stupi kapiten Dubočice Nikola Stanković i sa dva pogotka potvrdio pobedu Leskovčana.

U sledećem, 13. kolu u Leskovcu se igra gradski derbi: Sloga - Dubočica.

Stavovi izneti u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavaju stavove organa koji je dodelio sredstva.

Related items

• PRIPREME Jedinstvo (Gornje Stopanje) - GFK Dubočica 3:3

Revija golova u Gornjem Stopanju posle koje više razloga za zadovoljstvo ima stručni štab jesenjeg prvaka Jablaničke okružne lige.

• PRIPREME Moravac ORION - Pusta Reka 3:1

Boljom igrom u drugom poluvremenu fudbaleri Moravca ORION stigli su i do prve pobede u pripremnom periodu.

PRIPREME - PRIJATELJSKA UTAKMICA

MORAVAC ORION - PUSTA REKA 3:1

Strelci: 0:1 Ilić u 29., 1:1 Cakić u 50., 2:1 M. Đokić u 65., 3:1 M. Đokić u 71. minutu - Sportski centar ORION, gledalaca: 100, sudija: Jovan Nedeljković (Leskovac)

MORAVAC ORION: M. Mladenović, Vulić, Palurović, Gorčić, Deljanin, S. Đokić, Jović, Slavković, Banjac, M. Đokić, Mitrović. Igrali su još:Miloš Mladenović, N. Mladenović, Đenić, Stojanović, Marinković, Milutinović, Milan Đenić, Radovanović, Marković, Nikolić, Cakić.

PUSTA REKA: Stanković, Arsić, Janković, Stanković, Vidojević, Stojičić, Petrović, Miljković, Ilić, Jovanović, A. Stanković. Igrali su još: Đikić, Nikolić, Dinić,Kostić, I. Petrović.

Duel domaćeg srpskoligaša i zonaša iz Bojnika doneo je utakmicu sa dva različita poluvremena.

U prvih 45 minuta ravnopravna igra, a gosti su svoju priliku uspeli da pretvore u gol. Predrag Vidojević je u 29. minutu proigrao Nikolu Ilića koji je matirao Mladenović i doneo prednost gostima.

U nastavku bolja igra Moravca ORION. Već u 50. minutu Cakić je sa dvadesetak metara poodio same raklje.

U 65. minutu Marković je asistirao Milanu Đokića za vođstvo domaćina. U 71. minutu Cakić je odlično pronašao Milana Đokića koji je sa desetak metara smestio loptu u desni donji ugao.

• Zimski prelazni rok u GFK Dubočica

Zimski prelazni rok doneo je dosta novih imena na spisku igrača koji treniraju pod rukovodstvom šefa struke Miluna Pejića.

• PRELAZNI ROK Leskovačka Sloga jača na proleće

Dosta novih imena u taboru leskovačkog zonaša Sloge ove zime, uključujući i trenera Miodraga Đorđevića.

• PRIPREME Sloga (Leskovac) - Moravac ORION 1:0

U prvoj prijateljskoj utakmici u okviru priprema za prolećni deo prvenstva zonaš Sloga je najavio uspešno proleće i siguran opstanak u Zoni Jug.

SLOGA (LESKOVAC) - MORAVAC ORION 1:0

Strelac: 1:0 Miljković u 61. minutu - Igralište u Gornjem Krajincu, gledalaca: 100, sudija: Jovan Nedeljković (Leskovac).

SLOGA: Stojanović, S. Đorđević, Milenković, Kostić, Nedeljković, Zdravković, Stanković Trajković, Stanisavljević, Petrović, Kocić. Igrali su još: Davidović, Jocić, Ristić, Jovanović Blagojević, Miljković, Bukić, Ilić.

MORAVAC ORION: Jovanović, Miloš Đenić, Stojanović, Palurović, Deljanin, Radovanović, S. Đokić, Kostić, Nikolić, Marković, M. Đokić. Igrali su još: Janaćković, M. Mladenović, Vulić, Gorčić, Marinković, Stanković, Cakić, A. Mitrović, Slavković, Milan Đenić, M. Mitrović, N. Mladenović.

Pet nedelja pred početak prolećnog dela prvenstva Sloga sa novim trenerom Miodragom Đorđević ima razloga za optimizam kada je reč o borbi za opstanak u Zoni Jug.

Na drugoj strani, novi trener Moravca ORION Vladimir Pantelić pružio je priliku gotovo svim igračima koje trenutno ima na raspolaganju u okviru selektiranja ekipe za nastavak prvenstvene trke. MNogo je bilo novajlija u sastavu srpskoligaša, priliku su dobili i igrači iz omladinskog pogona, u proesu stvaranja takmičarske ekipe za prolećnu polusezonu.

Pobednik je odlučen u 61. minutu kada je posle grešku mladog golmana Janaćkovića kome je ispala lopta iskoristio Stefan Miljković i iz peterca poslao loptu u mrežu.

U prvom poluvremenu Sloga je bila bolji rival, a rivali mogu da žale za po jednom povoljnom prilikom za gol. Najviše uzbuđenja izazvao je šut iskusnog Nenada Kostića koji je uzdrmao prečku gola Moravca ORION, ali golova nije bilo.

Posle primljenog gola Moravac ORION je zaigrao angažovanije, ali je udarce Gorčića u 60., Aleksandra Mitrovića u 77. i Milana Mitrović u 90. minutu uspeo da zaustavi mladi čuvar mreže Leskovčana Davidović.