You are here: Home Zona Jug LESKOVAČKI ZONSKI DERBI Sloga - Dubočica 1:3

Srećna slava i živeli ! - Katalog od 18.11. do 20.12.

Katalog SREĆNA SLAVA od 18. novembra do 20. decembra.

subota, 11 novembar 2017 18:07

LESKOVAČKI ZONSKI DERBI Sloga - Dubočica 1:3

Leskovački zonaši odigrali su još jedan gradski derbi u zonskom (četvrtom) stepenu takmičenja.

Pobedio je favorit, ekipa GFK Dubočica koja se nalazi na prvom mestu na tabeli Zone Jug i sa Pčinjom iz Trgovište vodi borbu za osvajanje prvog mest akoje vodi u Srpsku ligu Istok.

Dubočica je povela golom Marjana Stankovića u završnici prvog poluvremena, a u 10. minutu nastavka Kostić - Milutinović je zatresao mrežu Sloge i najavio konačni trijumg svog tima.

Domaćin se nije mirio sa takvim ishodom, a Blagojević je u 60. minutu vratio rezultatsku neizvesnost u gradski derbi. Pobedu "gostiju" potvrdio je svojim drugim pogotkom Marjan Stevanović u 74. minutu.

U završnici utakmice Sloga je posle isključenja Živkovića igrala sa igračem manje.

ZONA JUG - 13. KOLO

SLOGA (LESKOVAC) - GFK DUBOČICA 1:3

Strelci: 0:1 Marjan Stojanović u 42., 0:2 Kostić-Milutinovć u 55., 1:2 Blagojević u 60., 1:3 Marjan Stojanović u 74. minutu - Leskovac, stadion ispod Hisara, gledalaca: 400, sudija: Andrija Perić (Niš), crveni karton: Živković (Sloga) u 76. minutu.

SLOGA: Ilić, Blagojević, Ristić, Savić, Živković, S. Đorđević, Stamenković, Trajković (M. Đorđević), Stevanović, Radivojević, Đokić.

GFK DUBOČICA: Đukić (Janković), Danilo Stanišić, Marjanović, Ilić, Vukojević, Stamenković, Marjan Stojanović, Ilić (Nikolić), Stanković (Veličković), Kostić-Milutinović, Danijel Stanišić.