Leskovački odbojkaši u četvrtfinalu Kupa Srbije: Dubočica – Spartak (Ljig) 3:0

Odbojkaši Dubočice opravdali su ulogu aspolutnog favorita i ubedljivom pobedom 3:0 izborili plasman u četvrtfinale Kupa Srbije.

Leskovčani su već u 10. minutu susreta pokazali (18:5) razliku  u klasi i rezultatski lako i uverljivo, za svega 57 minuta igre izborili pravo nastupa u četvrtfinle Kupa OSS što jeste još jedan od rezultata za istoriju leskovačke odbojke.

Sa novim kapitenom Markom Maksimovićem i Aleksom Polomacom iz prošlogodišnjeg sastava, sa brojnim novajlijama kojima je ova lagana utakmica dobro došla za uigravanje, ekipa trenera Marjana Nikolića je potvrdila da će i u sezoni,koja počinje narednog vikenda, u sali Partizan često radovati svoje simpatizere.

Učinkom su u redovima pobednika, prednjačili Polomac, Maksimović, Demirović i Milović, kod podmlađenog sastava gostiju povremeno su za aplauze znali da odigraju Janković, Nikolić i Lazić, ali je Spartak protiv sebe imao polufinalistu prvenstva Superlige iz prethodne sezone, tako da je svako iznenađenje bilo isključeno.

-Videli smo dosta toga kod pojedinaca,koji su nam se kasnije priključili, sve ćemo na treninzima dobro analizirati, ukazati na slabosti, ali i pohvaliti pojedine delove igre sa kojom planiramo da u subotu, na startu novog prvenstva Superlige protiv rivala iz Stare Pazove uknjižimo prve bodove. Prave, kvalitetne, zanimljive i neizvesne utakmice čekaju nas od subote, kada će verujem naši navijači ispuniti dvoranu i pomoći ekipi u formiranju da pokaže najbolje što u ovom treutku može i pobedi- trener Marjan Nikolić ne krije radost što je Dubočica novu sezonu otvorila pobedom i plasmanom u četvrtfinale Kupa OSS.

DUBOČICA – SPARTAK (LJIG) 3:0 (25:7, 25:17, 25:15)

Dvorana Partizan, gledalaca :150, sudije: P. Spasić i D. Perić.

DUBOČICA: Čubrilo, Stojanović, Tomčić, O. Stefanović, Kljaić, Pešić, A. Stefanović, Vulović, Petrović, Milović, Demirović, Maksimović, Polomac. (trener Marjan Nikolić)

SPARTAK (Ljig): Nikolić, Jovanović, Hlavić, Knežević, Janković, Kešelj, Nedić, Lazić. (Trener: Vojin Knežević)

Povezano

FS Jablaničkog okruga donirao lopte klubovima sa teritorije opštine Vlasotince

Donaciju u fudbalskim loptama, započetu u GFS Leskovac, nastavljanu potom u OFS Lebane, rukovodstvo FS Jablaničkog okruga završilo je danas u OFS Vlasotince. Čak jedanaest klubova, iz ovog saveza, dobilo je po tri fudbalske lopte koje im je uručio predsednik FSJO Marko Mihajlović. U prisustvu predsednika Organizacije sudija FSJO Aleksandra Milenkovića i najboljeg fudbalskog sudije […]

Srpska liga Istok, kompletni rezultati 11.kola i tabela

Posle kompletnog 11. kola Srpske lige Istok nema više ekipa sa maksimalnim učinkom. Srpska liga Istok – rezultati 11. kola Car Konstanin – Radnički (Pirot) 1:1SFS Borac – GFK Jagodina 2:1OFK Brzi Brod – Radnički 0:2GFK Dubočica – OFK Topličanin 2:2Pčinja – Dunav 4:1Timočanin – Jedinstvo (Paraćin) 1:2Meševo – Vlasina 0:1Timok 1919 – Budućnost (Popovac) […]