Odigrane odložene utakmice u Srpskoj ligi Istok i Zoni Jug – rezultati i tabele

Danas je odigrana po jedna odložena utakmica u Srpskoj ligi Istok i Zoni Jug.

iako je prethodno zakazan za danas, duel Budućnosti i Radana u Popovcu ponovo je odložen, ovoga puta za 21. april, a gostovanje Popovčana u Resavici ekipi Rembasa zakazano je za 5. maj.

Danas je odigrana zaostala utakmica 21. kola Srpske lige u Nišu:

Car Konstantin – Moravac Orion 9:0

Tabela Srpske lige Istok posle 26 odigranih kola (osim duela Budućnosti sa Radanom i Rembasom):

1Timok 19192620245318+3562
2Radnički (Svilajnac)2618354719+2857
3Budućnost (Popovac)2417526617+4956
4Vlasina2616554422+2253
5OFK Sinđelić2613674924+2545
6Pčinja2612684839+942
7SFS Borac26123114935+1439
8Timočanin2610973023+739
9Rembas2511594029+1138
10Jedinstvo (Paraćin)26115103930+938
11Car Konstantin26114115745+1237
12Trstenik PPT269894330+1335
13Radan2596103829+933
14Dunav2696113135-433
15Mladost (Medoševac)2685133044-1429
16OFK Topličanin2676133259-2727
17Župa2673163353-2024
18SFK Morava2655162855-2720
19Kablovi2643192492-6815
20Moravac Orion26112423106-834

Odigrana je i utakmica 20. kola Zone Jug:

Žitorađa – OFK Kosanica 2:1

Tabela Zone Jug posle 20. kola:

1Sloga (Leskovac)1914414813+3546
2Alakince1812423615+2140
3Jablanica198743725+1231
4Pusta Reka189273127+429
5Budućnost (Orašje)188463021+928
6Svetlost198473227+528
7Nebeski Andjeli197752521+428
8Žitorađa198382724+327
9Jedinstvo (G. Stopanje)198293240-826
10Vranjska Banja196672926+324
11Čekmin1980112946-1724
12Jedinstvo (Grdelica)1972103144-1323
13OFK Kosanica186483532+322
14Dobrič1932142257-3511
15Gracko1813141743-266
16Jedinstvo (Bošnjace)00000000

Povezano

BOŠNJAČANI TITULU OVERILI SA 15 GOLOVA: Jablanička okružna liga – rezultati 30. kola i konačna tabela

Odigrane su i utakmice poslednjeg, 30. kola Jablaničke okružne lige. Jedinstvo je u Bošnjacu deklasiralo Milanovo i sa neverovatnih i rekordnih 15:1 „overilo“ titulu prvaka i povratak u Zonu Jug. Jablanička okružna liga – rezultati 30. kola: Jedinstvo (Bošnjace) – Milanovo 15:1Jedinstvo (Grdelica) – Donja Lomnica 3:0BSK – Budućnost 3:0 službeni rezultatSloga (Lipovica) – Mladost […]

Vranjanci ubedljivi u odloženoj utakmici 2. kola: Srpska liga Istok – rezultati i tabela

Danas je odigrana odložena utakmica 2. kola između Dinama Jug i Budućnosti iz Popovca koja je u nedelju prekinuta zbog nevremena u Vranju. Srpska liga Istok – rezultati 2. kola: Dinamo Jug – Budućnost (Popovac) 4:0OFK Brzi Brod – Vlasina 1:2Radnički (Svilajnac) – OFK Sinđelić 1:2Dunav – Trstenik PPT 4:0Jedinstvo (Paraćin) – Đerdap 2:1GFK Jagodina […]