Zona Jug – rezultati 17. kola i tabela

Odigrane su utakmice 17. kola Zone Jug u kojoj su moguća nova osipanja posle odustanka Poleta od daljeg takmičenja.

Zona Jug – rezultati 17. kola

Žitorađa – Pusta Reka 0:0
OFK Alakince – Moravac Orion 9:0 PREKID u 60. minutu (zbog povreda gost ostao bez dovoljnog broja igrača za nastavak meča)
Trnovac – Plantaža 2:0
Vranjska Banja – Radan OTKAZANO (Vranjska Banja prijavila bolest igrača, a odluku će doneti takmičarski organi i disciplinski sudija FSRIS),
OFK Topličanin – Svetlost 2:0
Nebeski Anđeli – Jablanica 1:0
Morava (V. Han) – Čekmin 2:0

U ovom kolu slobodno je bilo Jedinstvo iz Gornjeg Stopanja.

Tabela Zone Jug posle 17. kola:

1Svetlost1610423914+2534
2Žitorađa169433613+2331
3OFK Topličanin (-4)1610332615+1129
4Jedinstvo (Gornje Stopanje)158434831+1728
5Jablanica158432619+728
6SFK Morava (Vladičin Han)158342016+427
7Radan158162824+425
8Pusta Reka167362719+824
9Trnovac166553328+523
10Nebeski Andjeli165742422+222
11Plantaža (-1)164572029-916
12OFK Alakince162772632-613
13Čekmin1632112337-1411
14Moravac Orion1611141459-454
15Vranjska Banja (-1)1411121042-323

Povezano

Međuopštinska liga FSJO – rezultati 25. kola i tabela

Ovog vikenda na programu su bile utakmice 25. kola Međuopštinske lige Fudbalskog saveza Jablaničkog okruga. Međuopštinska liga FSJO – rezultati 25. kola: Mladi Borac – Radnički (Pertate) 1:3Umac – Sloboda 3:0Moravac (Guberevac) – Bratstvo 0:3Morava (Gložane) – Derbi 2016 0:2Veliko Trnjane – Jedinstvo (Šišava) 0:4Šumadija – OFK Pomoravlje 3:0OFK Brza – Mladost 1976 4:2 Tabela […]

Srpska liga Istok – kompletni rezultati 20. kola i tabela

Odigrane su sve utakmice 20. kola Srpske lige Istok. Srpska liga Istok – rezultati 20. kola: SFS Borac – OFK Sinđelić 1:3Vlasina – Jedinstvo (Paraćin) 2:0Budućnost (Popovac) – GFK Jagodina 2:0Trayal – Radnički (Pirot) 4:1Meševo – Pčinja 3:2Đerdap – Timočanin 1:0Radnički (Svilajnac) – Dunav 3:0Jedinstvo 1936 (Kruševac) – Žitorađa 3:0 Tabela Srpske lige Istok posle […]