PAO I OBILIĆ: „Vukovi“ održali još jedan čas rukometa u Beogradu

Rukometaši Dubočice 54 zabeležili su i treću pobedu ove sezone na gostovanju u Beogradu.

Dvorana „Banjica“ ponovo je bila srećna za Leskovčane. Posle Crvene Zvezde i Partizana, izabranici trenera Saše Pejčića pobedili su večeras i ekipu Obilića rezultatom 23:27, poluvreme 11:14.

Leskovčane je ponovo do pobede vodio najbolji igrač utakmice Andrija Atanasković, a dobru igru, posebno u odbrani, „vukovi“ su na kraju krunisali osvajanjem novih bodova.

Za ekipu Dubočice su igrali: Pešić, Gašić, Radisavljević, Stanković 3, Matović 7, Mađar, Marinković 5, Nikolić 3, Atanasković 7, Radivojević, Simić, Pavlović 1, Prodanović, Cvetković 1, Mitrović.

Posle 6. kola Dubočica u Arkus ligi ima skor od 5 pobeda i samo jednog poraza

Povezano

Leskovac domaćin finalnog turnira Kupa Srbije u rukometu

Leskovac će 1. i 2. aprila biti domaćin i organizator finalnog turnira („Final four“) Kupa prof. dr Branislav Pokrajac, odnosno Kupa Srbija u rukometu. Ovo su posle današnjeg sastanka saopštili gradonačelnik Leskovca dr Goran Cvetanović i generalni sekretar Rukometnog saveza Srbije Svetozar Stanković. „Vukovi“ će u četvrt-finalu odmeriti snage sa niškim Železničarom, ali se očekuje […]

SLAVLJE LESKOVČANA NA STARTU: Dubočica 54 – Šamot 26:21

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su iskusnu ekipu Šamota iz Aaranđelovca na startu prvenstva u Super A ligi Srbije. Leskovčani su nošeni podrškom više od 1.200 navijača osvojili prve pobede i najavili da će igrati važnu ulogu u elitnom rukometnom rangu takmičenja. Dugo je vremena trebalo domaćinu da stigne do odlučujuće prednosti i osigura pobedu. U […]