VLASOTINČANI SIGURNI: Vlasina slavila u duelu sa Pčinjom

Fudbaleri Vlasine pobedili su danas na stadionu na Rosulji ekipu Pčinje rezultatom 3:1.

Vlasotinčani su bolju igru u prvom poluvremenu krunisali golom Hristića u 32. minutu.

Na nastavku je najpre Đokić u 48. minutu duplirao prednost Vlasine, a u 89. minutu se činilo da je Ilić trećim golom stavio tačku na ovaj meč. Ipak u prvom minutu Ranđelović je postigao počasni pogodak za borbene goste iz Trgovište.U

Prvenstvo u Srpskoj ligi Istok nastavlja se već u sredu. Vlasina gostuje u Nišu gde će odmeriti snage sa zahuktalim Car Konstantinom, dok Pčinja na svom terenu dočekuje Trstenik PPT.