GOSTI DO POBEDE U 89. MINUTU Radan – Radnički (Svilajnac) 0:1

Fudbaleri Radana poraženi su na svom stadionu u duelu sa favorizovanim Radničkim iz Svilajnca golom minut pre kraja utakmice.

Srpska liga Istok4. kolo

RADAN – RADNIČKI (SVILAJNAC) 0:1 (0:0)

Strelac: 0:1 Dimitrijević u 89. minutu – Lebane, sudija: Aleksandar Vukadinović (Niš), žuti kartoni: Stojanović, Mitrović (Radan).

RADAN: D. Cakić, P. Cakić, Marko Stanković, Dojčinović (Grozdanović), Marinković, Ivanović (Dodić), Stojanović (Kostić), Smiljković, Miloš Stanković, Mitrović, Krstić.

RADNIČKI: Trifunović, Milić, Stanojević, Tasić, Milojević, Šapić, Nikodijević, Cvetković, N. Stojanović (Rajković), Nedović (Dimitrijević), S. Stojanović.

I drugi duel sa ekipama koje su najavile borbu za 1. mesto koji su odigrali pred svojim navijačima, fudbaleri Radan nisu uspeli da reše u sviju korist.

Pobednik je odlučenu samoj završnici: Igor Dimitrijević je u 89. minutu postigao pogodak vredan osvajanja sva tri boda na teškom gostovanju u Lebanu.

Posle 4. kola Radan se nalazi na 12. mestu sa 4 osvojena boda, dok je Radnički na 4. mestu sa 10 osvojenih bodova.

U 5.kolu Radan gostuje u Nišu gde izlazi na megdan domaćem Sinđeliću, a zahuktali Radnički na svm terenu dočekuje ekipu Rembasa.