DOMAĆIN SLAVIO U ZAVRŠNICI: Radnički (Svilajnac) – Moravac Orion 2:0

Fudbaleri Moravca Orion poraženi su na gostovanju u Svilajncu u duelu sa favorizovanom ekipom Radničkog.

Srpska liga Istok – 7.kolo

RADNIČKI (SVILAJNAC) – MORAVAC ORION 2:0

Strelci: 1:0 Popović u 76., 2:0 Stojanović u 81. minutu iz jedanaesterca – Svilajnac, sudija: Milašin Stević (Prokuplje), žuti kartoni: Ristić (Moravac Orion).

RADNIČKI (S): Trifunović, Milojević (Milić), Stanojević, Nedović, Aćimović, Šapić, Nikodijević, Cvetković, N. Stojanović (Popović), Rajković (Pantić), S. Stefanović (Milić).

MORAVAC ORION: Cvetanović, Ristić (N. Đorđević), Stanojković (Cekić), Kostić, Stamenković, Karkić (M. Đorđević), Milan Stojanović, Batijarević, Stefanović (Janković), Petrović, Marjan Stojanović.

Mučio se favorizovano domaćin sve do poslednjih 15 minuta kada je najpre Popović doneo prednost Svilajnčania, a zatim Stojanović sa bele tačke „overio“ pobedu.

Radnički je zadržao 2. mesto na tabeli sa 2 boda zaostatka za Timokom, dok se Moravac Orion nalazi na 18. mestu sa 4 osvojena boda.

U sledećem, 8. kolu Moravac Orion na svom terenu dočekuje niški Sinđelić, dok Radnički na Bubnju izlazi na megdan Car Konstantinu.