Zona Jug – rezultati 12. kola

Danas su odigrane 2 utakmice 12. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – 12. kolo

Gracko – Sloga (Leskovac) 2:2
Nebeski Anđeli – Budućnost (Orašje) 1:0

Tabela Zone Jug posle nepotpunog 12. kola:

1Sloga (Leskovac)129212662029
2Nebeski Anđeli126511810823
3Jablanica1163227151221
4Alakince11632169721
5Žitorađa116231910920
6Budućnost (Orašje)125432014619
7Jedinstvo (G.Stopanje)115152424016
8Pusta Reka115151515016
9OFK Kosanica114342116515
10Svetlost114341614215
11Vranjska Banja113532016414
12Jedinstvo (Grdelica)114072031-1112
13Čekmin114071731-1412
14Jedinstvo (Bošnjace) (-1)113351320-711
15Gracko120391230-183
16Dobrič110291235-232

U nedelju se sastaju:

Jedinstvo (Grdelica) – Žitorađa
Čekmin – Pusta Reka
Jablanica – Alakince
Svetlost – Jedinstvo (Bošnjace)
Dobrič – OFK Kosanica
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Vranjska Banja

Povezano

Leskovčani u polufinalu Kupa FS RIS: Sloga pobedila srpskoligaša Moravu iz Ćuprije (FOTO PRIČA)

Fudbaleri SLoge pobedili su danas na stadionu ispod Hisara srpskoligaša Moravu iz Ćuprije i izborili plasman u polufinale Kupa FS RIS. Četvrtfinale (1/4) Kupa Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije SLOGA (LESKOVAC) – MORAVA 1918 (ĆUPRIJA) 4:2 Igralište pod Hisarom,gledalaca:100, sudija:Nikola Ničić (Vranje), strelci: Filip Marković u 17. 27. I 39.minutu i Anđelić u 80.m. za […]

Zona Jug – rezultati 25. kola i tabela

Odigrane su sve utakmice 25. kola Zone Jug, a trku za plasman u Srpsku ligu Istok nastavljaju dve prvoplasirane ekipe. Zona Jug – rezultati 25. kola: Mineralac – OFK Topličanin 1:1Jablanica – SFK Morava (Vladičin Han) 4:5Jastrebac – Gracko 0:3Plantaža -Dinamo Jug 0:2Sloga (Leskovac) – Radan 3:0Gračanica – Svetlost 0:3Jedinstvo (Bošnjace) – OFK Kosanica 1:0Nebeski […]