Zona Jug – rezultati 12. kola

Danas su odigrane 2 utakmice 12. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – 12. kolo

Gracko – Sloga (Leskovac) 2:2
Nebeski Anđeli – Budućnost (Orašje) 1:0

Tabela Zone Jug posle nepotpunog 12. kola:

1Sloga (Leskovac)129212662029
2Nebeski Anđeli126511810823
3Jablanica1163227151221
4Alakince11632169721
5Žitorađa116231910920
6Budućnost (Orašje)125432014619
7Jedinstvo (G.Stopanje)115152424016
8Pusta Reka115151515016
9OFK Kosanica114342116515
10Svetlost114341614215
11Vranjska Banja113532016414
12Jedinstvo (Grdelica)114072031-1112
13Čekmin114071731-1412
14Jedinstvo (Bošnjace) (-1)113351320-711
15Gracko120391230-183
16Dobrič110291235-232

U nedelju se sastaju:

Jedinstvo (Grdelica) – Žitorađa
Čekmin – Pusta Reka
Jablanica – Alakince
Svetlost – Jedinstvo (Bošnjace)
Dobrič – OFK Kosanica
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Vranjska Banja

Povezano

PRVA UTAKMICA U APRILU: Ministar Blagojević i gradonačelnik Cvetanović obišli radove na stadionu Dubočice

Ministar za javna ulaganja Marko Blagojević i gradonačelnik Leskovca dr Goran Cvetanović obišli su danas stadion Dubočice u Leskovcu na kome su u toku završni radovi. Investiciju vrednu 2,5 milijardi dinara finansira Vlada Republike Srbije, upravo preko Ministarstva za javna ulaganja. U Leskovcu se gradi jedan od tri stadiona u ovom trenutku, a druga dva […]

Zona Jug – rezultati 13. kola i tabela

Danas je odigrano 5 od 9 utakmica 13. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Zona Jug – rezultati 13. kola: Jedinstvo (Bošnjace) – Nebeski Anđeli 1:1Jastrebac (Blace) – Mladost 1959 (Vinarce) 2:2Gračanica – Pusta Reka 1:2OFK Topličanin – Gracko 5:0SFK Morava (Vladičin Han) – Svetlost 7:1 U nedelju se sastaju: Plantaža – Radan […]