Zona Jug – rezultati 13. kola i tabela

Odigrano je 5 od 8 utakmica 13. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Rezultati:

Sloga (Leskovac) – Jedinstvo (Grdelica) 2:2
OFK KOsanica – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 2:1
Pusta Reka – Jablanica 1:1
Budućnost (Orašje) – Čekmin 2:0
Jedinstvo (Bošnjace) – Dobrič 3:1

U nedelju se sastaju:

Vranjska Banja – Gracko
Alakince – Svetlost
Žitorađa – Nebeski Anđeli

Tabela Zone Jug posle nepotpunog 13. kola:

UtPBXPRGDGPGRBod
1Sloga (Leskovac)13931288+2030
2Jablanica136522917+1223
3Nebeski Andjeli126511810+823
4Budućnost (Orašje)136432214+822
5Alakince126421710+722
6Žitorađa126242113+820
7Pusta Reka136252019+120
8OFK Kosanica135352319+418
9Jedinstvo (G.Stopanje)135262627-117
10Svetlost124441614+216
11Jedinstvo (Grdelica)135172535-1016
12Vranjska Banja123632117+415
13Jedinstvo (Bošnjace) (-1)134451621-515
14Čekmin134092037-1712
15Dobrič1312101538-235
16Gracko120391230-183

Povezano

ODLIKOVANJE ZA PONOS: Predsednik opštine Bratislav Petrović priredio prijem za rukovodstvo FK Vlasina

Predsednik Opštine Vlasotince Bratislav Petrović organizovao je danas svečani prijem za čelne ljude Fudbalskog kluba Vlasina. Povod je redak i za ponos, kako je istaknuto tokom razgovora. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uručio je povodom Sretenja, Dana državnosti odlikovanja zaslužnim pojedincima i organizacija. Među malobrojnim odlikovanima iz sveta sporta našao se Fudbalski klub Vlasina koji je […]

ŽITORAĐA VEĆ NEDOSTIŽNA? Zona Jug – rezultati 22. kola i tabela

Prednost Žitorađe posle 22. kola Zone Jug izgleda nedostižna, iako je do kraja ostalo još dosta da se igra. Zona Jug – rezultati 22. kola: Sloga (Leskovac) – SFK Morava (Vladičin Han) 1:1Jablanica – Žitorađa 1:4Ternoci – Jedinstvo (Gornje Stopanje)Svetlost – Radan 1:1Mladost 1959 – Lugina 7:4Gracko – Alakince 1:0Pusta Reka – Plantaža 4:2Nebeski Anđeli […]